AlkuSavon henkikirjatIisalmen pitaja: henkikirjat1693 → Nimihakemisto

Iisalmi henkikirja 1693

Nimihakemisto


-  A  C  E  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW 
 -  A  C  E  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW

(ei sukunimeä)Alkuun

(ei sukunimeä)

And: Anderss. (Sutela) 2099A

And: Andersson (Rutakko) 2098A

And: Matzson (Pielavesi) 2097B

And: Nillss. (Sutela) 2099A

And. Oloffsson (Vieremäjärvi) 2100A

Anders (Haajainen) 2092A

Anders (Joutsenniemi) 2093B

Anders (Kuivaniemi) 2094A

Anders (Luupuvesi) 2095A

Anders (Ollikkala) 2096B

Anders (Pyöreä) 2096B

Anders (Sonkajärvi) 2098B

Anders (Vieremäjärvi) 2100A

Anders (Ulmala) 2100B

Anders Anderssn (Viitaa) 2100B

Anders Jönsson (Ulmala) 2100B

Anders Larss. (Vieremäjärvi) 2100A

Anders Peersson (Kalliojärvi) 2094A

Anna (Haajainen) 2092A

Anna (Iisalmi) 2093A

Anna (Lukkarila) 2094B

Anna (Valkeamäki) 2100A

Bertell (Kauppila) 2092A

Bertell (Hernejärvi) 2092B

Bertell (Niemisjärvi) 2095B

Bertell (Pyöreä) 2096B

Bertell (Sälevä) 2098B

Carl Johansson (Pörsänmäki) 2097A

Christer (Iisalmi) 2093A

Christer (Martikkala) 2095B

Christer (Ulmala) 2100B

Clemeth (Naarvanlahti) 2096A

Dordi (Iisalmi) 2093A

Elias (Haajainen) 2092A

Elias (Pielavesi) 2097B

Elias (Ruotaanlahti) 2098A

Elin (Niemisjärvi) 2095B

Elin (Ulmala) 2100B

Enewald Enewaldss: (Leppälahti) 2094B

Erich (Sukeva) 2098B

Erich (Taipale) 2099B

Erich Erichsson (Pörsänmäki) 2097A

Erich Olofsson (Sälevä) 2098B

Gabriel (Kivistö) 2093B

Gabriel (Koskenkylä) 2094B

Gabriel Peersson (Ollikkala) 2096A

Greelss (Ollikkala) 2096B

Hans (Leppälahti) 2094B

Hans Nillssons (Onkivesi) 2101B

Hans Olofsson (Sulkava) 2099A

Hans Persson (Sutela) 2099A

Helga (Leppälahti) 2094B

Hemming (Juminen) 2093B

Hemming (Niemisjärvi) 2095B

Hemming (Pielavesi) 2097B

Hemming (Salahmi) 2098B

Hemming Hemmingsson (Pielavesi) 2097B

Hend. Hemmings: (Juminen) 2093B

Hendrich (Luupuvesi) 2095A

Hind: Bertellsson (Ollikkala) 2096B

Hind: Hinderss: (Juminen) 2093B

Hind: Hindersson (Ollikkala) 2096B

Hind: Jonsson (Vänninmäki) 2098B

Hind: Jönsson (Vänninmäki) 2098B

Hind: Larss. (Leppälahti) 2094B

Hind: Larsson (Kiuruvesi) 2099B

Hind: Oloffss: (Sulkava) 2099A

Hind: Olofsson (Petäjäjärvi) 2097A

Hind: Peersson (Kiuruvesi) 2099B

Hind: Staffans: (Ollikkala) 2096B

Hindrich (Alapitkä) 2092A

Hindrich (Heinämäki) 2092B

Hindrich (Niemisjärvi) 2095B

Hindrich (Ulmala) 2100B

Hämmingz (Ollikkala) 2096B

Inga (Iisalmi) 2093A

Ingebor (Hernejärvi) 2092B

Isaak Olofsson (Kiuruvesi) 2099B

Isach (Kääriänsaari) 2094A

Isack (Ollikkala) 2096B

Jacob (Kivistö) 2093B

Jacob Gabrielss: (Koskenkylä) 2094B

Jacob Johansson (Pörsänmäki) 2097A

Jakob (Iisalmi) 2093A

Jeremias Bertells: (Jynkänniemi) 2093B

Jeremias Larsson (Korpijärvi) 2093B

Johan (Kauppila) 2092A

Johan (Hernejärvi) 2092B

Johan (Kivistö) 2093B

Johan (Koppola) 2093B

Johan (Pörsänmäki) 2097A

Johan (Sutela) 2099A

Johan Andersson (Sonkajärvi) 2098B

Johan Bertellsson (Kauppila) 2092A

Johan Bertellsson (Hernejärvi) 2092B

Johan Johansson (Kivistö) 2093B

Johan Johansson (Lammassalo) 2095A

Johan Madtzson (Hautajärvi) 2093A

Johan Matzs: (Vänninmäki) 2098B

Johan Peersson (Pajujärvi) 2097A

Johan Philipsson (Kuivaniemi) 2094A

Jöns (Pörsänmäki) 2097A

Jöns (Vänninmäki) 2098B

Jöns Jönsson (Valkeamäki) 2100A

Jöns Jönsson (Ulmala) 2100B

Jören Bertellss. (Pörsänmäki) 2097A

Jören Erichsson (Lukkarila) 2094B

Jören Jörensson (Martikkala) 2095B

Karin (Lampaanjärvi) 2094B

Karin (Remeskylä) 2098A

Karin (Viitaa) 2100B

Karin (Vianto) 2101A

Karll (Pörsänmäki) 2097A

Kirstin (Haapajärvi) 2092B

Kirstin (Kiuruvesi) 2099B

Laars (Martikkala) 2095B

Laars Larsson (Salahmi) 2098B

Laars Mårtensson (Iisalmi) 2093A

Laars Peersson (Pajujärvi) 2097A

Laarss (Kalliojärvi) 2094A

Lars (Hautajärvi) 2093A

Lars (Juminen) 2093B

Lars (Korpijärvi) 2093B

Lars (Lukkarila) 2094B

Lars (Näläntö) 2096A

Lars (Ollikkala) 2096B

Lars Anderss:n (Nerkoo) 2096A

Lars Anderssonn (Kuivaniemi) 2094A

Lars Johansson (Lammassalo) 2095A

Lars Jonasson (Haapajärvi) 2092B

Lars Larsson (Karvasalmi) 2094A

Lars Larsson (Ollikkala) 2096B

Lars Michellsson (Haapajärvi) 2092B

Lars Michellsson (Luupuvesi) 2095A

Lars Nillsson (Porovesi) 2097A

Lijsa (Ulmala) 2100B

Lijssa (Kiuruvesi) 2099B

Madtz (Iisalmi) 2093A

Madtz (Rutakko) 2098A

Madtz (Vänninmäki) 2098B

Magdalena (Iisalmi) 2093A

Margareeta (Vieremäjärvi) 2100A

Margaretha (Viitaa) 2100B

Margaretha (Pappila) 2101B

Margeta (Ulmala) 2100B

Margreta (Remeskylä) 2098A

Maria (Valkeamäki) 2100A

Matz Christersson (Kauppila) 2092A

Matz Larssn (Pappila) 2101B

Matz Matzson (Ruotaanlahti) 2098A

Michell (Juminen) 2093B

Michell (Joutsenniemi) 2093B

Michell Nillsson (Naarvanlahti) 2096A

Michell Staffansson (Haajainen) 2092A

Mickell Peersson (Haajainen) 2092A

Mårten (Jynkänniemi) 2093B

Mårten Andersson (Hautajärvi) 2093A

Mårtens (Haapajärvi) 2092B

Niels Pehrsson (Niemisjärvi) 2095B

Nills (Ollikkala) 2096B

Nills (Sutela) 2099A

Nills (Pappila) 2101B

Nills Larsson (Ollikkala) 2096B

Nills Nillsson (Niemismäki) 2096A

Nillss (Iisalmi) 2093A

Nillss (Onkivesi) 2101B

Nilss (Porovesi) 2097A

Olof Jacobsson (Kiuruvesi) 2099B

Olof Jönsson (Naarvanlahti) 2096A

Olof Olofsson (Kiuruvesi) 2099B

Olof Olofssonn (Hautajärvi) 2093A

Oloff (Kauppila) 2092A

Oloff (Haapajärvi) 2092B

Oloff (Hautajärvi) 2093A

Oloff (Lukkarila) 2094B

Oloff (Martikkala) 2095B

Oloff (Nerkoo) 2096A

Oloff (Sonkajärvi) 2098B

Oloff (Vieremäjärvi) 2100A

Oloff Erichss. (Lappetelä) 2095A

Oloff Hinderssons (Sulkava) 2099A

Oloff Olofsson (Petäjäjärvi) 2097A

Oloff Peersson (Ulmala) 2100B

Oloff Philipsson (Taipale) 2099B

Peer (Haajainen) 2092A

Peer (Kivistö) 2093B

Peer (Kalliojärvi) 2094A

Peer (Löytynmäki) 2095A

Peer (Luupuvesi) 2095A

Peer (Martikkala) 2095B

Peer (Nerkoo) 2096A

Peer (Vänninmäki) 2098B

Peer (Sonkajärvi) 2098B

Peer (Sälevä) 2098B

Peer (Kiuruvesi) 2099B

Peer Anderss. (Viitaa) 2100B

Peer Christersson (Martikkala) 2095B

Peer Eskellsson (Väisälänmäki) 2101A

Peer Larsson (Lukkarila) 2094B

Peer Oloffsson (Ulmala) 2100B

Peer Peersson (Pajujärvi) 2097A

Peer Peersson (Vänninmäki) 2098B

Peer Peersson (Kiuruvesi) 2099B

Peer Persson (Salahmi) 2098B

Peers (Kalliojärvi) 2094A

Philip (Haajainen) 2092A

Philip (Juminen) 2093B

Påhl (Juminen) 2093B

Påhl (Karvasalmi) 2094A

Påhl (Kalliojärvi) 2094A

Påhl (Lammassalo) 2095A

Påhl (Niemisjärvi) 2095B

Påhl (Partala) 2096B

Påhl (Sulkava) 2099A

Påhl (Vieremäjärvi) 2100A

Påhl Bertellsson (Niemisjärvi) 2095B

Påhl Jönsson (Kalliojärvi) 2094A

Påhl Olofsson (Pörsänmäki) 2097A

Påhl Påhlsson (Rytky) 2098A

Påhl Påhlsson (Salahmi) 2098A

Påhl Påhlsson (Ulmala) 2100B

Påhle (Haajainen) 2092A

Samuel (Ollikkala) 2096B

Sigfredh (Pajujärvi) 2097A

Sigfredh Nillssonn (Naarvanlahti) 2096A

Staffan (Haajainen) 2092A

Staffan (Ollikkala) 2096B

Staffan Andersson (Ollikkala) 2096B

Staffan Hans: (Väisälänmäki) 2101A

Staffan Staffansson (Ryhälä) 2097B

Staffans (Nissilä) 2097B

Thomas (Lammassalo) 2095A

Thomas (Martikkala) 2095B

Thomas Larsson (Kalliojärvi) 2094A

Thomas Peersson (Kalliojärvi) 2094A

Thomas Thomasson (Kalliojärvi) 2094B

Walborgh (Porovesi) 2097A

Wissa Eskellsson (Partala) 2096B

Zacharias Samuelsson (Iisalmi) 2093A

AAlkuun

Ackain

Anders (Pappila) 2101B

Aholain

Olof (Vänninmäki) 2098B

Samuel (Vänninmäki) 2098B

Asikain

Hind: (Pörsänmäki) 2097A

Assikain

Greelss (Ulmala) 2100B

Madtz (Ulmala) 2100B

CAlkuun

Caijanius

Samuel (Iisalmi) 2093A

Cannolain

Michell (Haajaistaival) 2092A

Wissa (Haajaistaival) 2092A

Caupinen

Matz (Kauppila) 2092A

Michell (Kauppila) 2092A

Cnutin

Johan (Kuivaniemi) 2094A

Collamain

Bert: (Ruotaanmäki) 2097B

Lars (Ruotaanmäki) 2097B

Madtz (Ruotaanmäki) 2097B

Colliain

Eskell (Iisalmi) 2093A

Condiain

Påhl (Viitaa) 2100A

Coussman

Oloff (Karvasalmi) 2094A

Oloff Hinderss. (Karvasalmi) 2094A

Peer (Karvasalmi) 2094A

Coust

Johan Coussmanss. (Karvasalmi) 2094A

Cumolain

Jöns (Sukeva) 2098B

Peer (Sukeva) 2098B

Cuolemain

Jacob (Sukeva) 2098B

Jöns Peerss. (Kilpisaari) 2093B

Oloff (Sukeva) 2098B

Peer (Sukeva) 2098B

Peer Jacobss. (Sukeva) 2098B

Staffan (Kilpisaari) 2093B

Cuossmain

Bertell (Pajujärvi) 2097A

Erich Johanss. (Pajujärvi) 2097A

Ifwar (Koppola) 2094A

Johan (Koppola) 2094A

Johan (Pajujärvi) 2097A

Lars (Pajujärvi) 2097A

Oloff (Pajujärvi) 2097A

Peer Johansson (Pajujärvi) 2097A

Påhl Sigfredhsson (Koppola) 2094A

Sigfred Påhlss. (Koppola) 2094A

EAlkuun

Eskelinen

Eskell (Haapajärvi) 2092B

Jeremias (Haapajärvi) 2092B

Matz (Näläntö) 2096A

Michell Eskellsson (Haapajärvi) 2092B

Nills (Haapajärvi) 2092B

Peer (Haapajärvi) 2092B

Påhl Matzs: (Sonkajärvi) 2098B

Påhl Peersson (Haapajärvi) 2092B

HAlkuun

Hackoin

Madtz (Kotaniemi) 2094A

Halloen

Påhl Anders: (Luupuvesi) 2095A

Halloin

Eskill Anderss. (Luupuvesi) 2095A

Michell (Varpanen) 2101A

Peer Peersson (Varpanen) 2101A

Halloinen

Jacobs (Varpanen) 2101A

Nills (Ollikkala) 2096B

Peer Jacobss. (Varpanen) 2101A

Hamuin

Lars (Taipale) 2099B

Harmain

Hend: (Jynkänniemi) 2093B

Haskain

Peer (Kilpisaari) 2093B

Hastamo

Markus (Taipale) 2099B

Heinoin

Erich Larss. (Ulmala) 2100B

Heiskain

Anders (Juminen) 2093B

Anna (Juminen) 2093B

Bertell (Paloinen) 2096B

Christer (Juminen) 2093B

Jöns Anders: (Juminen) 2093B

Lars (Juminen) 2093B

Margeta (Juminen) 2093B

Olof Jönsson (Paloinen) 2096B

Peer (Juminen) 2093B

Heskain

Anders (Ulmala) 2100B

Laarss (Ulmala) 2100B

Lars (Varpanen) 2101A

Heskoin

Påhl (Pörsänmäki) 2097A

Hijppoin

Eskell Mårtenss: (Venetmäki) 2101A

Mårten (Venetmäki) 2101A

Hilduin

Nills Jönsson (Naarvanlahti) 2096A

Hilldin

Hind: (Lukkarila) 2094B

Hillduin

Ifwar Swenss. (Naarvanlahti) 2096A

Lars (Naarvanlahti) 2096A

Mårt: (Alapitkä) 2092A

Hilli

Johan (Sukeva) 2098B

Johan (Viitaa) 2100B

Karin (Sukeva) 2098B

Kirstin (Viitaa) 2100B

Madtz (Sukeva) 2098B

Matz (Sukeva) 2098B

Peer (Sonkajärvi) 2098B

Påhl (Sukeva) 2098B

Hirfwin

Madtz Hanss. (Naarvanlahti) 2096A

Hofferenius

Hend: (Iisalmi) 2093A

Hoffrenius

Hind: (Valkeamäki) 2100A

Johan (Iisalmi) 2093A

Huiain

Grels (Hernejärvi) 2092B

Nills (Lampaanjärvi) 2094B

Nills Olofss. (Lampaanjärvi) 2094B

Peer (Lampaanjärvi) 2094B

Påhl (Lampaanjärvi) 2094B

Hujain

Hindrich (Onkivesi) 2101A

Nills (Onkivesi) 2101A

Oloff Olofsson (Onkivesi) 2101A

Hulloin

Hindrich (Vaaraslahti) 2101A

Hutin

Markus Markuss. (Rutakko) 2098A

Huttuin

Anders (Sonkajärvi) 2098B

Anders (Viitaa) 2100B

Erich (Sonkajärvi) 2098B

Hindrich (Sonkajärvi) 2098B

Jacob Olofsson (Viitaa) 2100A

Johan (Heinämäki) 2093A

Johan (Vänninmäki) 2098B

Jöns Markus: (Kilpisaari) 2093B

Laars (Sonkajärvi) 2098B

Larss (Viitaa) 2100B

Madtz (Vänninmäki) 2098B

Magdalena (Sonkajärvi) 2098B

Markus (Kilpisaari) 2093B

Markus (Viitaa) 2100A

Matz Nillss: (Vänninmäki) 2098B

Michell Larss. (Oinasjärvi) 2096A

Oloff (Kilpisaari) 2093B

Oloff (Petäjäjärvi) 2097A

Oloff (Sonkajärvi) 2098B

Oloff Jönss. (Sonkajärvi) 2098B

Peer (Oinasjärvi) 2096A

Peer (Petäjäjärvi) 2097A

Peer (Ruotaanmäki) 2097B

Peer (Sonkajärvi) 2098B

Peer (Viitaa) 2100B

Peer Olofss. (Petäjäjärvi) 2097A

Påhl Andersson (Viitaa) 2100B

Påhl Olofss. (Heinämäki) 2093A

Thomas Jörss. (Ruotaanmäki) 2097B

Huttunen

Johan (Jokela) 2093B

Lars (Jokela) 2093B

Lars Larsson (Jokela) 2093B

Hyfwein

Staffan (Salmijärvi) 2099B

Hyfverin

Anders (Niemisjärvi) 2095B

Anders (Osmanki) 2101B

Gabriel Staffansson (Osmanki) 2101B

Jacob (Niemisjärvi) 2095B

Jacob Peersson (Osmanki) 2101B

Kirstin (Osmanki) 2101B

Matz (Sulkava) 2099A

Matz Jacobss. (Niemisjärvi) 2095B

Olof (Niemisjärvi) 2095B

Oloff Staffansson (Sulkava) 2099A

Oloffz (Niemisjärvi) 2095B

Peer (Niemisjärvi) 2095B

Peer Olofzss. (Niemisjärvi) 2095B

Peer Staffanss. (Niemisjärvi) 2095B

Staffan (Sulkava) 2099A

Staffan Gabrielsson (Osmanki) 2101B

Hyninen

Bert: Matzs. (Paloinen) 2096B

Jacob (Paloinen) 2096B

Karin (Paloinen) 2096B

Lars (Paloinen) 2096B

Peer (Paloinen) 2096B

Hynnin

Johan (Taipale) 2099B

Hynninen

Hind: Matzson (Juminen) 2093B

Madtz (Paloinen) 2096B

Peer (Paloinen) 2096B

Härkoin

Karin (Lappetelä) 2095A

Lars (Lappetelä) 2095A

IAlkuun

Ickoin

Madtz (Kääriänsaari) 2094A

Ihalain

And: (Löytynmäki) 2095A

Johan (Löytynmäki) 2095A

Larss (Löytynmäki) 2095A

Thomas (Löytynmäki) 2095A

Ikoin

Markus (Ollikkala) 2096B

Påhl Larsson (Ollikkala) 2096B

Illko

Daniel (Marttisenjärvi) 2095B

Hindrich (Marttisenjärvi) 2095B

Mårten (Marttisenjärvi) 2095B

Olof (Marttisenjärvi) 2095B

JAlkuun

Jannuin

Johan (Nerkoo) 2096A

Peer (Nerkoo) 2096A

Junduin

Hans (Haajainen) 2092A

Olof Larss. (Haajainen) 2092A

Peer (Haajainen) 2092A

Junduinen

Hindrich (Haajainen) 2092A

Lars Larss. (Haajainen) 2092A

Olof (Haajainen) 2092A

Jutinen

Christer (Korpijärvi) 2093B

Jeremias (Korpijärvi) 2093B

Johan (Korpijärvi) 2093B

Olof Olofsson (Korpijärvi) 2093B

Jäskeläin

(Lampaanjärvi) 2094B

Hind: Hanss. (Lampaanjärvi) 2094B

Hindrich (Lampaanjärvi) 2094B

KAlkuun

Kainulain

Cnuth (Rutakko) 2098A

Jacob (Rutakko) 2098A

Kanckinen

Johan (Ulmala) 2100B

Markus (Ulmala) 2100B

Karain

Oloff Staffansson (Sulkava) 2099A

Påhl (Sulkava) 2099A

Karakain

Anders (Iisalmi) 2093A

Hindrich (Iisalmi) 2093A

Karckein

Markus (Ryhälä) 2097B

Karkoin

Anna (Hautajärvi) 2093A

Jöns (Hautajärvi) 2093A

Pehr Jönsson (Hautajärvi) 2093A

Karpin

Hindrich (Vänninmäki) 2098B

Kauhuin

Johan (Leppälahti) 2094B

Lars (Leppälahti) 2094B

Kaupinen

Elias (Pyöreä) 2096B

Matz (Pyöreä) 2096B

Keppin

Lars Grelss. (Sonkajärvi) 2098B

Kerkein

Anders (Vaaraslahti) 2101A

Kerkin

And: Mårtens: (Hautajärvi) 2093A

Johan (Hautajärvi) 2093A

Kerkoin

And: Peerss. (Heinämäki) 2092B

Hans (Heinämäki) 2092B

Peer (Heinämäki) 2092B

Kettin

Påhl (Nissilä) 2097B

Thomas Johans. (Nissilä) 2097B

Kettuin

Bertell (Vieremäjärvi) 2100A

Lars (Valkeamäki) 2100A

Lars Larss. (Salahmi) 2098A

Peer (Valkeamäki) 2100A

Påhl Påhlsson (Valkeamäki) 2100A

Kieckoin

Nills (Lampaanjärvi) 2094B

Peer Nilss. (Lampaanjärvi) 2094B

Samuel (Lampaanjärvi) 2094B

Kiekeinen

Lars Larss. (Nerkoo) 2096A

Kierien

Anders (Kääriänsaari) 2094A

Peer (Kääriänsaari) 2094A

Kierkein

Johan Peerss. (Nerkoo) 2096A

Jöns Olofss: (Kalliojärvi) 2094A

Larss (Kalliojärvi) 2094A

Oloff (Kalliojärvi) 2094A

Oloff (Nerkoo) 2096A

Peer Olofss. (Kalliojärvi) 2094A

Påhls (Nerkoo) 2096A

Kiettuin

And: Anderss. (Vieremäjärvi) 2100A

Hindrich (Vieremäjärvi) 2100A

Johan (Vieremäjärvi) 2100A

Karin (Vieremäjärvi) 2100A

Larss Peersson (Pappila) 2101B

Oloff Johanss (Valkeamäki) 2100A

Peer (Vieremäjärvi) 2100A

Påhl Hinderss. (Vieremäjärvi) 2100A

Påhl Olofsson (Vieremäjärvi) 2100A

Kilpeläin

Peer (Pappila) 2101B

Kirutar

(Haajainen) 2092A

Kiskin

Michell (Niemisjärvi) 2095B

Kiskinen

Daniel (Iisalmi) 2093A

Michell (Iisalmi) 2093A

Nills (Iisalmi) 2093A

Philip (Kiuruvesi) 2099B

Rassmus (Iisalmi) 2093A

Thomas (Kiuruvesi) 2099B

Kiärain

Påhl (Kääriänsaari) 2094A

Påhl Anderss. (Kääriänsaari) 2094A

Kockoin

Elin (Lampaanjärvi) 2094B

Erich (Lampaanjärvi) 2094B

Johan Matzson (Nerkoo) 2096A

Maria (Nerkoo) 2096A

Matz Erichss. (Lampaanjärvi) 2094B

Peer (Lukkarila) 2094B

Påhl (Nerkoo) 2096A

Kockoirin

Olof Peersson (Niemisjärvi) 2095B

Kockolain

Erich (Sutela) 2099A

Kockorinen

Lars Olofsson (Pajujärvi) 2097A

Oloff (Pajujärvi) 2097A

Koilain

Jöran (Nerkoo) 2096A

Kolloin

Bertill Matzs: (Iisalmi) 2093A

Sijsla (Iisalmi) 2093A

Kommerrin

Påhl (Luupuvesi) 2095A

Påhl Matzs: (Luupuvesi) 2095A

KomoL.

Madtz (Taipale) 2099B

Komolain

Johan (Taipale) 2099B

Konkorinen

Erich (Pajujärvi) 2097A

Olof Erichsson (Pajujärvi) 2097A

Oloff (Pajujärvi) 2097A

Korhoin

Helga (Iisalmi) 2093A

Margeta (Iisalmi) 2093A

Korhuain

Mårt: (Iisalmi) 2093A

Koriun

Hind: (Pielavesi) 2097B

Korkain

And: Johanss. (Iisalmi) 2093A

Johan (Iisalmi) 2093A

Karin (Iisalmi) 2093A

Lars (Iisalmi) 2093A

Kotinen

Olof Olofss. (Lappetelä) 2095A

Kouken

Olof (Ollikkala) 2096B

Kumbolain

Anders (Haajaistaival) 2092A

Hind: (Vehmasjärvi) 2101A

Johan (Vehmasjärvi) 2101A

Larss (Vehmasjärvi) 2101A

Nills (Haajaistaival) 2092A

Peer (Vehmasjärvi) 2101A

Wijssa Wijsson (Haajaistaival) 2092A

Wissa (Vehmasjärvi) 2101A

Kumbulain

Jöns Wissasson (Vehmasjärvi) 2101A

Wijssa (Vehmasjärvi) 2101A

Kurfwinen

Germias (Vieremäjärvi) 2100A

Hans (Vieremäjärvi) 2100A

Kutilain

(Pappila) 2101B

Olof Olofss. (Partala) 2096B

Peer (Pappila) 2101B

Kåckoin

Eskell (Kiuruvesi) 2099B

Eskell Jönss. (Kiuruvesi) 2099B

Johan (Kiuruvesi) 2099B

Nills (Kiuruvesi) 2099B

Peer (Kiuruvesi) 2099B

Kåckon

Hans (Vieremäjärvi) 2100A

Kåckorin

Eskell (Niemisjärvi) 2095B

Lars (Niemisjärvi) 2095B

Kållioin

Christer (Iisalmi) 2093A

Peer (Iisalmi) 2093A

Kånoin

And: (Luupuvesi) 2095A

Kånoinen

Oloff (Luupuvesi) 2095A

Påhl Olofss. (Luupuvesi) 2095A

Kåpoin

Johan Grellsson (Vänninmäki) 2098B

Kåppoin

Peer Philipsson (Pörsänmäki) 2097A

Kårhuin

Jacob (Iisalmi) 2093A

Påhl (Iisalmi) 2093A

Kåtwoinen

Helga (Lappetelä) 2095A

Ifwar (Lappetelä) 2095A

Peer (Lappetelä) 2095A

Kämerein

Hind: Matzs: (Luupuvesi) 2095A

Madtz (Luupuvesi) 2095A

Margareta (Luupuvesi) 2095A

Matz (Luupuvesi) 2095A

Walborgh (Luupuvesi) 2095A

Kämeräin

Peer (Kiuruvesi) 2099B

Kändines

Nills (Sutela) 2099A

Kärkain

Johan (Niemisjärvi) 2095B

Kärkein

Hindrich (Kalliojärvi) 2094A

Matz Hind:s: (Kalliojärvi) 2094A

Kättin

Hind: (Nissilä) 2097B

Köckoin

Oloff (Nerkoo) 2096A

Oloffz (Nerkoo) 2096A

Peer (Nerkoo) 2096A

Körain

Olof (Niemisjärvi) 2095B

Köring

Anders (Ollikkala) 2096B

LAlkuun

Laitinen

Hind: (Pahkamäki) 2097A

Lappal

Anna Hindirs dr (Ruotaanmäki) 2097B

Elin (Haapajärvi) 2092B

Erich Mårtenson (Haapajärvi) 2092B

Hindrich (Haapajärvi) 2092B

Hndrich (Haapajärvi) 2092B

Lars Hinders: (Ruotaanmäki) 2097B

Mårten (Haapajärvi) 2092B

Peer Mårtens. (Haapajärvi) 2092B

Peer Peerss. (Haapajärvi) 2092B

Peer Peersson (Haapajärvi) 2092B

Lappalain

Erich (Ruotaanlahti) 2097B

Hans (Leppälahti) 2094B

Hans (Väisälänmäki) 2101A

Hans Peersson (Väisälänmäki) 2101A

Hind: (Valkeamäki) 2100A

Hind: Hinrichsson (Kiuruvesi) 2099B

Hind: Olofss: (Kiuruvesi) 2099B

Hind: Peersson (Pappila) 2101B

Hindrich (Haapajärvi) 2092B

Hindrich (Leppälahti) 2094B

Hindrich (Sutela) 2099A

Jacob (Ruotaanmäki) 2097B

Johan (Haapajärvi) 2092B

Jöran (Haapajärvi) 2092B

Karin (Väisälänmäki) 2101A

Kirstin (Haapajärvi) 2092B

Lars (Leppälahti) 2094B

Lars (Kiuruvesi) 2099B

Lars Peerss (Ruotaanlahti) 2097B

Madtz (Kiuruvesi) 2099B

Malin (Valkeamäki) 2100A

Malin (Pappila) 2101B

Matz Peerss. (Sutela) 2099A

Michell (Pappila) 2101B

Nills (Pappila) 2101B

Olof (Ruotaanmäki) 2097B

Oloff (Kiuruvesi) 2099B

Peer (Joutsenniemi) 2093B

Peer (Leppälahti) 2094B

Peer (Pappila) 2101B

Peer Hansson (Väisälänmäki) 2101A

Påhl (Hernejärvi) 2092B

Thomas (Sutela) 2099A

LappaLn

Gideon (Valkeamäki) 2100A

Sussanna (Valkeamäki) 2100A

Lappoin

Matz (Kauppila) 2092A

LappweteL

Anders (Ulmala) 2100B

Michell Andersson (Ulmala) 2100B

Peer (Ulmala) 2100B

LappwetL

Påhl Knutss. (Leppälahti) 2094B

LappwetL.

Erich (Naarvanlahti) 2096A

LapweteL

Hans Anderss: (Pörsänmäki) 2097A

LapweteL.

Peer (Rytky) 2098A

Lapwetelein

Jacob (Pörsänmäki) 2097A

Matz (Lappetelä) 2095A

Peer Påhlss. (Leppälahti) 2094B

Pehr (Lappetelä) 2095A

Påhl (Leppälahti) 2094B

Lapweteläinen

Anders (Lappetelä) 2094B

Erich (Lappetelä) 2094B

Olof Erichss. (Lappetelä) 2094B

LapwetL.

Peer (Pörsänmäki) 2097A

Peer Larss. (Lappetelä) 2095A

Latein

Peer (Pahkamäki) 2097A

Leinoin

Peer Johansson (Salmijärvi) 2099B

Lijpoin

Mårten (Venetmäki) 2101A

Lippoinen

And: Mårtenss: (Heinämäki) 2093A

Anders (Heinämäki) 2093A

Eskell (Heinämäki) 2093A

Eskell Larss. (Heinämäki) 2093A

Lars (Heinämäki) 2093A

Luckarin

Anders (Lukkarila) 2094B

Matz Larss. (Lukkarila) 2094B

Luckoin

Hemming (Lukkarila) 2094B

Lyra

Peer (Niemisjärvi) 2095B

Läskin

Hind: (Ruotaanmäki) 2097B

MAlkuun

Mackoin

Eskell Eskellss. (Marttisenjärvi) 2095B

Jöns Larsson (Salahmi) 2098A

Madtz (Marttisenjärvi) 2095B

Matz Eskellsson (Marttisenjärvi) 2095B

Matz Hanss. (Marttisenjärvi) 2095B

Olof Christers: (Salahmi) 2098A

Samuel Påhls: (Salahmi) 2098A

Sigfredh (Marttisenjärvi) 2095B

Mannin

Lijssa (Luupuvesi) 2095A

Michell (Luupuvesi) 2095A

Marain

Thomas (Taipale) 2099B

Mardikain

Christer (Martikkala) 2095B

Christer (Ollikkala) 2096A

Christer Jacobsson (Ollikkala) 2096B

Gabriel (Ollikkala) 2096A

Hindrich (Ollikkala) 2096A

Ifwar (Ollikkala) 2096A

Jacob (Ollikkala) 2096B

Jöran (Ollikkala) 2096A

Jöran Peersson (Ollikkala) 2096A

Lars (Leppälahti) 2094B

Olof Peerss. (Martikkala) 2095B

Oloff (Ollikkala) 2096A

Peer (Ollikkala) 2096A

Peer (Ollikkala) 2096B

Peer (Vianto) 2101A

Peer Peersson (Ollikkala) 2096A

Mättoin

Hans (Heinämäki) 2092B

Möhain

Laars (Ulmala) 2100B

NAlkuun

Nijrenen

Anders (Porovesi) 2096B

Lars Peerss. (Porovesi) 2096B

Peer (Porovesi) 2096B

Nisinen

Johan Påhlss. (Nissilä) 2097B

Påhl Johanss. (Nissilä) 2097B

Sijsla (Nissilä) 2097B

Niskain

And: Anderss. (Lammassalo) 2095A

Anders (Lammassalo) 2095A

Hindrich (Karjala) 2094A

Isaak (Lammassalo) 2095A

Johan (Karjala) 2094A

Johan (Niemisjärvi) 2095B

Johan Isackson (Lammassalo) 2095A

Karin (Lammassalo) 2095A

Lars (Karjala) 2094A

Larss Olofss. (Pielavesi) 2097B

Oloff (Pielavesi) 2097B

Peer (Karjala) 2094A

Peer (Lammassalo) 2095A

Peer (Niemisjärvi) 2095B

Peer Johanss. (Lammassalo) 2095A

Peer Olofss. (Niemisjärvi) 2095B

Påhl (Niemisjärvi) 2095B

Niskein

Lars (Rytky) 2098A

Niskoin

Peer Olofs: (Pajumäki) 2097B

Nissein

Matz (Nissilä) 2097B

Nissin

Anders (Nissilä) 2097B

Nils Matzson (Nissilä) 2097B

Peer Olofss. (Sälevä) 2099A

Påhl (Nissilä) 2097B

Nissinen

(Nissilä) 2097B

Erich (Sälevä) 2098B

Johan (Hernejärvi) 2092B

Jöran (Hernejärvi) 2092B

Nills Jöranss. (Hernejärvi) 2092B

Nills Olofss. (Nissilä) 2097B

Olof Olofss. (Sälevä) 2098B

Oloff (Sälevä) 2098B

Påhl Påhlss. (Nissilä) 2097B

Nisson

Oloff Påhlsson (Vieremäjärvi) 2100A

Nissorin

Lars Olofss. (Lampaanjärvi) 2094B

Philip (Lampaanjärvi) 2094B

Norfwin

Matz (Onkivesi) 2101B

Nousiain

Anders (Sulkava) 2099A

Johan (Sulkava) 2099A

Nills (Sulkava) 2099A

Oloff (Sulkava) 2099A

Staffan Påhlsson (Sulkava) 2099A

Noussiain

Påhl (Vaaraslahti) 2101A

Nykäin

Peer (Naarvanlahti) 2096A

OAlkuun

Olckoin

Staffan (Ollikkala) 2096B

Ollckoin

Ifwar Staffansson (Ollikkala) 2096B

Ollickain

Laars (Kääriänsaari) 2094A

Olof Påhlss. (Kääriänsaari) 2094A

Peer (Kääriänsaari) 2094A

Thomas (Kääriänsaari) 2094A

Ollikain

Erich (Kivistö) 2093B

Johan Påhlss. (Kivistö) 2093B

Lars Bertellsson (Ollikkala) 2096B

Påhl Andersson (Ollikkala) 2096B

Påhl Peerss: (Kivistö) 2093B

Staffan (Lappetelä) 2095A

PAlkuun

Parattar

Karin (Niemisjärvi) 2095B

Pardain

And: Påhls: (Kalliojärvi) 2094A

Bertell (Tommonmäki) 2100A

Brijta (Haapajärvi) 2092B

Carl Larss. (Laaka) 2094B

Christer (Haapajärvi) 2092B

Christer (Kiuruvesi) 2099B

Gabriel (Haapajärvi) 2092B

Helga (Kiuruvesi) 2099B

Hind: Erichss: (Haapajärvi) 2092B

Hindrich (Haapajärvi) 2092B

Hindrich (Kiuruvesi) 2099B

Jöns (Tommonmäki) 2100A

Jöns Larss: (Haapajärvi) 2092B

Jöns Peerss. (Kiuruvesi) 2099B

Jöran Michelss. (Luupuvesi) 2095A

Jöran Olofss. (Partala) 2096B

Lars (Nerkoo) 2096A

Lars (Vänninmäki) 2098B

Lars Påhlss. (Partala) 2096B

Margaretha (Haapajärvi) 2092B

Olof (Haapajärvi) 2092B

Olof Hinders: (Nerkoo) 2096A

Peer (Haapajärvi) 2092B

Peer (Hernejärvi) 2092B

Peer (Luupuvesi) 2095A

Peer (Kiuruvesi) 2099B

Peer Hinderss. (Partala) 2096B

Peer Larss. (Haapajärvi) 2092B

Peer Peerss. (Hernejärvi) 2092B

Philip (Ollikkala) 2096B

Påhl (Tommonmäki) 2100A

Påhl Hinders: (Haapajärvi) 2092B

Påhl Jönsson (Tommonmäki) 2100A

Pardein

Johan (Partala) 2096B

Pardoin

Joseph (Pörsänmäki) 2097A

Parken

Anna (Rytky) 2098A

Johan (Rytky) 2098A

Peckoin

Madtz (Pahkamäki) 2097A

Nills (Pahkamäki) 2097A

Peckonen

Peer (Ulmala) 2100B

Pedikain

And: (Sulkava) 2099A

Anders (Vaaraslahti) 2101A

Lars Larss. (Vaaraslahti) 2101A

Nills (Sulkava) 2099A

Peer (Vaaraslahti) 2101A

Påhl (Sulkava) 2099A

Pennoin

Michell (Kuivaniemi) 2094A

Pernes

Sigfredh (Luupuvesi) 2095A

Pessinen

Isack (Haapajärvi) 2092B

Lars Thomass. (Lampaanjärvi) 2094B

Margeta (Lampaanjärvi) 2094B

Olof Erichsson (Haapajärvi) 2092B

Pijpoin

Peer (Koskenkylä) 2094B

Pouhkoin

Madtz (Lappetelä) 2095A

Puhakain

Anders Hindersson (Sulkava) 2099A

Hindrich (Sulkava) 2099A

Pulcka

Anders (Valkeamäki) 2100A

Madtz (Valkeamäki) 2100A

Pullka

Hindrich (Valkeamäki) 2100A

Johan (Valkeamäki) 2100A

Oloff Anderss. (Ryhälä) 2097B

Peer (Ryhälä) 2097B

Påhl (Valkeamäki) 2100A

Pullkein

Olof (Iisalmi) 2093A

Puru

Peer (Vianto) 2101A

Pylckes

Anders (Kilpisaari) 2093B

Peer (Kilpisaari) 2093B

Pylckäinen

And: Anderss. (Kilpisaari) 2093B

Anders (Kilpisaari) 2093B

Hindrich (Kilpisaari) 2093B

Peer (Kilpisaari) 2093B

Pässin

Elias (Haapajärvi) 2092B

Pöckein

And: (Rutakko) 2098A

Johan (Rutakko) 2098A

Laars (Rutakko) 2098A

Pöhne

Hindrich (Osmanki) 2101B

Pöllein

Erich (Rutakko) 2098A

Peer (Kilpisaari) 2093B

Påhl (Rutakko) 2098A

Pössinen

Hans (Haapajärvi) 2092B

Pöxa

Olof (Hautajärvi) 2093A

Peer Olofss: (Hautajärvi) 2093A

RAlkuun

Railain

Anders (Kalliojärvi) 2094A

Rautaparta

Erich (Pörsänmäki) 2097A

Hindrich (Toivakko) 2099B

Olof (Toivakko) 2099B

Peer Bertells: (Pörsänmäki) 2097A

Philip Erichss. (Lappetelä) 2095A

Påhl (Pörsänmäki) 2097A

Påhl (Toivakko) 2099B

Påhl Erichss. (Pörsänmäki) 2097A

Reckoin

Anders (Haajainen) 2092A

Johan (Haajainen) 2092A

Johan Andersson (Haajainen) 2092A

Remein

Anna (Kääriänsaari) 2094A

Lars Erichss. (Kääriänsaari) 2094A

Remexein

Madtz (Remeskylä) 2098A

Peer Matzs. (Remeskylä) 2098A

Påhl (Remeskylä) 2098A

Remexen

Anders (Remeskylä) 2098A

Anders Larsson (Remeskylä) 2098A

Lars (Remeskylä) 2098A

Matz (Remeskylä) 2098A

Peer (Remeskylä) 2098A

Peer Peerss. (Remeskylä) 2098A

Remexin

Anna (Remeskylä) 2098A

Johan (Remeskylä) 2098A

Jöns Jönss (Remeskylä) 2098A

Påhl (Remeskylä) 2098A

Resainen

Hindrich (Vaaraslahti) 2101A

Jacob Olofss. (Vaaraslahti) 2101A

Karin (Vaaraslahti) 2101A

Ressein

Anders (Löytynmäki) 2095A

Rijkin

Peer Anderss (Taipale) 2099B

Rongain

Påhl (Haajainen) 2092A

Rotzalain

Anna (Ruokonen) 2098A

Gabriel (Onkivesi) 2101B

Hind: Påhlsson (Onkivesi) 2101B

Hindrich (Ruokonen) 2098A

Jacob (Ruokonen) 2098A

Johan (Ruokonen) 2098A

Jörans (Onkivesi) 2101B

Madtz (Onkivesi) 2101B

Matz (Onkivesi) 2101B

Peer Matzson (Onkivesi) 2101B

Peer Nielss. (Niemismäki) 2096A

Philip (Onkivesi) 2101B

Påhl (Onkivesi) 2101B

Påhl Nillsson (Onkivesi) 2101B

Rouhiain

Nills (Hernejärvi) 2092B

Rouke

Johan Matzss. (Rutakko) 2098A

Johan Nillss. (Rutakko) 2098A

Larss (Rutakko) 2098A

Madtz (Rutakko) 2098A

Niels (Rutakko) 2098A

Roukein

Lars (Rutakko) 2098A

Lars Wijssasson (Rutakko) 2098A

Wijssa (Rutakko) 2098A

Routzalain

And: (Mikkajärvi) 2095B

Ifwar Anderssn (Mikkajärvi) 2095B

Laars (Mikkajärvi) 2095B

Peer (Mikkajärvi) 2095B

Ruotzalain

Erich (Joutsenniemi) 2093B

Erich Matzson (Sutela) 2099A

Esaias (Lampaanjärvi) 2094B

Hemming Hemmingson (Pajujärvi) 2097A

Hindrich (Alapitkä) 2092A

Karin (Lampaanjärvi) 2094B

Oloffz (Pajujärvi) 2097A

Peer (Alapitkä) 2092A

Peer (Joutsenniemi) 2093B

Peer Erichss: (Joutsenniemi) 2093B

Påhl (Alapitkä) 2092A

Ruotzlain

Hindrich (Taipale) 2099B

Madtz (Taipale) 2099B

Ryhain

Christer (Valkeamäki) 2100A

Ryhein

Olof (Jynkänniemi) 2093B

Olof Peerss: (Rutakko) 2098A

Peer (Ryhälä) 2097B

Ryhoin

Oloff (Sonkajärvi) 2098B

Ryhäin

Staff: Anderss: (Ryhälä) 2097B

Ryngoin

Påhl (Löytynjärvi) 2095A

Rynnin

Peer (Leppälahti) 2094B

Rynäin

Bert: Hinderss: (Karvasalmi) 2094A

Ryttkain

Hind. Matzson (Pielavesi) 2097B

Johan (Pielavesi) 2097B

Matz (Ulmala) 2100B

Ryttkein

Hind: (Vianto) 2101A

Johan Anderss. (Taipale) 2099B

Peer (Vianto) 2101A

Påhl Peersson (Rytky) 2098A

Ryttkin

Anders (Heinämäki) 2092B

Röncke

Johan Peersson (Rutakko) 2098A

Nills (Rutakko) 2098A

Röncko

Anders Anderss. (Sonkajärvi) 2098B

SAlkuun

Sackoin

Kirstin (Lampaanjärvi) 2094B

Lars Larss. (Lampaanjärvi) 2094B

Safwolain

Peer (Vänninmäki) 2098B

Sairain

Anders (Sulkava) 2099A

Påhl (Sulkava) 2099A

Saxa

Peer (Niemisjärvi) 2095B

Sejukain

Peer (Iisalmi) 2093A

Sigwoin

Cassper Peersson (Ollikkala) 2096B

Johan (Ollikkala) 2096A

Peer (Ollikkala) 2096A

Påhl Hindersson (Ollikkala) 2096A

Sijfwoin

Lars (Lappetelä) 2095A

Sijkainen

Hemming (Lampaanjärvi) 2094B

Peer (Lampaanjärvi) 2094B

Sijratar

Inga (Vieremäjärvi) 2100A

Silfwoin

Lars (Joutsenniemi) 2093B

Sinius

Joh: (Ulmala) 2100B

Sorain

Staffan (Luupuvesi) 2095A

Sormin

Olof Thomason (Sälevä) 2099A

Oloff (Sälevä) 2099A

Sorolain

Jöns Larss. (Kilpisaari) 2093B

Lars (Kilpisaari) 2093B

Stannin

Anders (Partala) 2096B

Pehr (Partala) 2096B

Suomalain

Erich (Rytky) 2098A

Sutin

Lars Matzs. (Sutela) 2099A

Sutinen

Lars Peerss. (Pyöriälä) 2097B

Olof (Pyöriälä) 2097B

Peer (Pyöriälä) 2097B

Swanin

Oloff (Vänninmäki) 2098B

Swanoin

Anna (Vänninmäki) 2098B

Peer Hinderss. (Vänninmäki) 2098B

Syllain

Nills (Heinämäki) 2092B

Syrfwin

Mårt: (Kalliojärvi) 2094A

Sårmuin

Christer (Sälevä) 2099A

Cnuth Thomasson (Sälevä) 2099A

Madtz (Sälevä) 2099A

TAlkuun

Tapanein

Arfwe (Rytky) 2098A

Tapparinen

Peer (Kalliojärvi) 2094A

Tarfwain

Påhl (Sulkava) 2099A

Tehnuin

Anders (Hautajärvi) 2093A

Erich (Hautajärvi) 2093A

Tenhuin

Erich (Sulkava) 2099A

Hindrich (Sulkava) 2099B

Laars (Sulkava) 2099B

Madtz (Sulkava) 2099B

Påhl (Sulkava) 2099A

Teppanen

Peer (Valkeamäki) 2100A

Tepperin

Olof (Taipale) 2099B

Tickain

Hindrich (Kiuruvesi) 2099B

Lars (Kiuruvesi) 2099B

Oloff (Kiuruvesi) 2099B

Påhl Hend:s: (Kiuruvesi) 2099B

Staffan (Kiuruvesi) 2099B

Tickoin

Erich (Tommonmäki) 2100A

Erich (Vaaraslahti) 2101A

Erich Hinderssonn (Vaaraslahti) 2101A

Hind: Erichss. (Vaaraslahti) 2101A

Laars (Vaaraslahti) 2101A

Madtz (Vaaraslahti) 2101A

Michells (Koivujärvi) 2094A

Olof Michels: (Koivujärvi) 2094A

Påhl (Tommonmäki) 2100A

Tijckain

Peer (Heinämäki) 2092B

Påhl (Hernejärvi) 2092B

Tijhein

Hind: (Kotaniemi) 2094A

Tijhoin

Matz (Pielavesi) 2097B

Oloff (Pielavesi) 2097B

Tijhäin

Lars Anderss. (Kotaniemi) 2094A

Tijkoin

Christer (Ulmala) 2100B

Oloff (Ulmala) 2100B

Tijkoinen

Nills Christersson (Ulmala) 2100B

Tockonen

Olof (Ulmala) 2100B

Tofwinen

Jöran (Päsmäri) 2097B

Peer (Päsmäri) 2097B

Toifwiain

Greels (Pajujärvi) 2097A

Tossawain

Matz (Löytynmäki) 2095A

Tåifwain

Samuel (Ollikkala) 2096B

Tåifwainen

Jacob (Haajainen) 2092A

Oloff (Haajainen) 2092A

Peer Michells: (Haajainen) 2092A

Tålånain

Madtz (Pajujärvi) 2097A

Matz (Pajujärvi) 2097A

Tåppoin

Lijssa (Pappila) 2101B

Madtz (Pappila) 2101B

Michell (Pappila) 2101B

Tåssawain

Johan Michelss. (Kuivaniemi) 2094A

Tåsswain

Påhl Larss. (Pielavesi) 2097B

UAlkuun

Ullmain

Beata (Ulmala) 2100B

Christer Christersson (Ulmala) 2100B

Johan (Ulmala) 2100B

Jöns (Ulmala) 2100B

Lars (Ulmala) 2100B

Märta (Ulmala) 2100B

Oloff (Ulmala) 2100B

Peer (Ulmala) 2100B

Påhl (Ulmala) 2100B

Påhl Jönss: (Ulmala) 2100B

Påhl Jönsson (Ulmala) 2100B

Ullman

(Ollikkala) 2096B

VWAlkuun

Widikain

Madtz (Paloinen) 2096B

Wäisein

Hend: Hansson (Pörsänmäki) 2097A

Wäisen

Matz Staffans: (Koppola) 2093B

Påhl (Koppola) 2093B

Sigfredh (Koppola) 2093B

Staffan (Koppola) 2093B

Wäissain

Staffan (Nerkoo) 2096A

Wäisäin

Christer Peersson (Väisälänmäki) 2101A

Elin (Väisälänmäki) 2101A

Hans (Väisälänmäki) 2101A

Peer (Väisälänmäki) 2101A

Peer Staffanss. (Väisälänmäki) 2101A

Påhl (Väisälänmäki) 2101A

Wässain

Gabriel (Nerkoo) 2096A

Johan (Nerkoo) 2096A

Jöns (Nerkoo) 2096A

Wässein

Staff. (Lappetelä) 2095A

 

Huomaa että kaikki nimet eivät ole perusmuodossa

Tässä hakemistossa on yhteensä 1034 nimeä

Nykyaikaistetut sukunimetKylätSivut kylittäin

© Väinö Holopainen 2016