AlkuSavon henkikirjatJuvan pitaja: henkikirjat1702 → Nimihakemisto

Juva henkikirja 1702

Nimihakemisto


-  A  B  C  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  VW  Å 
 -  A  B  C  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  VW  Å

(ei sukunimeä)Alkuun

(ei sukunimeä)

Abraham Hemingson (Ollikkala) 2906A

Agneta (Pohjois) 2907B

And:s (Pohjois) 2906B

Anders (Kuosmala) 2900

Anders (Kettula) 2902B

Anders (Kaskii) 2903A

Anders (Kiiskilänniemi) 2903A

Anders (Karkeamaa) 2904A

Anders (Taipale) 2909A

Anders (Vuorenmaa) 2910B

Anders Eskellson (Karkeamaa) 2903B

Anders Peerson (Kaskii) 2903A

Anna (Hyötyy) 2901B

Anna (Näärinki) 2905B

Anna (Pohjois) 2907A

Anna (Ronkala) 2907B

Beata (Teivaa) 2909A

Bengdt (Karkeamaa) 2903B

Bertell (Ylivesi) 2911A

Brusius (Ronkala) 2907B

Carin (Vehmaa) 2909B

Carll (Männynmäki) 2904B

Carll (Murtois) 2905B

Carll (Remojärvi) 2908A

Carll (Tuhkala) 2909B

Christer (Hatsola) 2901B

Clemeth (Remojärvi) 2908A

Crister (Mäköis) 2904B

Crister (Pappila) 2911A

Daniell (Ronkala) 2907B

Daniell (Varparanta) 2910A

Elin (Summala) 2908B

Elin (Teivaa) 2909A

Elin (Vehmaa) 2909B

Elin (Vuorenmaa) 2910B

Elinein (Ronkala) 2907B

Elinen (Pitkälahti) 2907A

Erich (Inkilä) 2902A

Erich (Knuutila) 2903B

Erich (Ollikkala) 2906A

Erich (Pohjois) 2906B

Erich Erichson (Lauteala) 2904A

Eskell (Maivala) 2905A

Eskell Cristerson (Tuhkala) 2909B

Frantz (Pappila) 2911A

Giösta (Härkälä) 2901A

Giösta (Murtois) 2905B

Grells (Lipsala) 2904A

Hardwik Hardwiks. (Hännilä) 2902A

Helena (Suurniemi) 2908B

Henrich (Maivala) 2905A

Hindrich (Kuosmala) 2900

Hindrich (Hietajärvi) 2901A

Hindrich (Kaislajärvi) 2903A

Hindrich (Männynmäki) 2904B

Hindrich (Narila) 2905B

Hindrich (Ollikkala) 2906A

Hindrich (Soiniemi) 2909A

Hindrich (Tuhkala) 2909B

Hindrich (Vuorenmaa) 2910B

Isack (Kaskii) 2902B

Jacob (Karkeamaa) 2903B

Joh: Walentinson (Soiniemi) 2909A

Johan (Hännilä) 2902A

Johan (Kiiskilä) 2902B

Johan (Kaskii) 2903A

Johan (Kiiskilänniemi) 2903A

Johan (Kaislajärvi) 2903A

Johan (Knuutila) 2903B

Johan (Karkeamaa) 2904A

Johan (Ollikkala) 2906A

Johan (Pulkkila) 2906B

Johan (Pohjois) 2907B

Johan (Ronkala) 2907B

Johan (Teivaa) 2909A

Johan (Vehmaa) 2910A

Johan (Veijala) 2910A

Johan (Pappila) 2911A

Johan Carllson (Murtois) 2905B

Johan Larson (Kaislajärvi) 2903A

Johan Larson (Pappila) 2911A

Jöran (Auvila) 2900

Jöran (Kuosmala) 2900

Jöran (Järvenpää) 2902A

Jöran (Maivala) 2905A

Jöran (Ollikkala) 2906A

Jöran (Vuorilahti) 2910A

Jöran Arfwedson (Ollikkala) 2906A

Jöran Carllson (Männynmäki) 2904B

Jöran Larson (Luomala) 2904A

Jöran Simonson (Härkälä) 2901A

Karin (Rantuu) 2908A

Karin (Vehmaa) 2909B

Kiersten (Mäköis) 2904B

Kiersten (Pappila) 2911A

Lars (Haikarila) 2901B

Lars (Järvenpää) 2902A

Lars (Kangas) 2902B

Lars (Kilpola) 2903B

Lars (Männynmäki) 2904B

Lars (Murtois) 2905A

Lars (Vehmaa) 2910A

Lars (Vuorilahti) 2910A

Lars Anderson (Kaskii) 2903A

Lars Nielsson (Pohjois) 2907B

Lastika (Pappila) 2911A

Lisa (Maivala) 2905A

Lisa (Ollikkala) 2906A

Margaretha (Pitkälahti) 2907B

Maria (Ollikkala) 2906A

Maria (Pohjois) 2907A

Maria (Pitkälahti) 2907A

Maria (Vehmaa) 2910A

Mattz (Hietajärvi) 2901A

Mattz (Ronkala) 2907B

Mattz (Remojärvi) 2908A

Mattz (Suurniemi) 2908B

Mattz (Teivaa) 2909A

Mattz (Ylivesi) 2910B

Mattz Jacobson (Kilpola) 2903B

Matz (Vehmaa) 2910A

Matz (Veijala) 2910A

Matz Olofson (Inkilä) 2902A

Matz Olofson (Ylivesi) 2911A

Michell (Auvila) 2900

Michell (Remojärvi) 2908A

Michell (Vehmaa) 2909B

Michell Erichson (Auvila) 2900

Mårten (Kiiskilänniemi) 2903A

Mårten (Ylivesi) 2911A

Märtta (Laukkala) 2904A

Niells (Vehmaa) 2910A

Niels (Murtois) 2905A

Olof (Kuosmala) 2900

Olof (Härkälä) 2901A

Olof (Hännilä) 2902A

Olof (Kaskii) 2902B

Olof (Lauteala) 2904A

Olof (Ollikkala) 2906A

Olof (Paatela) 2906B

Olof (Taipale) 2909A

Olof (Vehmaa) 2909B

Olof Brusiuson (Ronkala) 2907B

Olof Cristerson (Varparanta) 2910A

Olof Erichson (Näärinki) 2905B

Peer (Härkälä) 2901A

Peer (Kaskii) 2902B

Peer (Knuutila) 2903B

Peer (Kilpola) 2903B

Peer (Näärinki) 2905B

Peer (Poikola) 2906A

Peer (Pohjois) 2907B

Peer (Remojärvi) 2908A

Peer (Sopala) 2909A

Peer (Vehmaa) 2909B

Peer (Vehmaa) 2910A

Peer (Pappila) 2911A

Peer Ladwakson (Pappila) 2911A

Peer Olofson (Ollikkala) 2906A

Peer Staffanson (Ollikkala) 2906A

Påhl (Hyötyy) 2902A

Påhl (Kettula) 2902B

Påhl (Kaskii) 2902B

Påhl (Männynmäki) 2904B

Påhl (Näärinki) 2905B

Påhl (Vuorilahti) 2910A

Påhl Mårtenson (Vuorilahti) 2910A

Rasmus (Vuorenmaa) 2910B

Sara (Näärinki) 2905B

Sigf: Matzson (Pappila) 2911A

Sigfreed Anders. (Kettula) 2902B

Simon Johanson (Hottila) 2901A

Simon Mårtens. (Pappila) 2911A

Staffan (Kiiskilä) 2902B

Thomas (Haikarila) 2901B

Thomas (Inkilä) 2902A

Thomas (Ruokola) 2908B

Wisar (Pajusalmi) 2907A

Åke Månnson (Kuosmala) 2900

AAlkuun

Achmöller

Erich (Järvenpää) 2902A

Ahoin

Anders (Kangas) 2902B

Berendt (Kangas) 2902B

Asik:n

Lars (Taipale) 2909A

Asillain

Anders (Kuosmala) 2901A

Eskell (Tuhkala) 2909B

Johan (Kuosmala) 2901A

Aufwin

Anders (Auvila) 2900

Erich (Auvila) 2900

Hindrich (Sopala) 2909A

Lars (Sopala) 2909A

Mattz (Auvila) 2900

Niells (Auvila) 2900

Påhl (Auvila) 2900

Aufwinen

Matz (Soiniemi) 2909A

Aufwoin

Mattz (Mäköis) 2904B

BAlkuun

Bengdtin

Peer (Lehikkola) 2904A

Broneri

Abram (Vehmaa) 2910A

Lars (Männynmäki) 2904B

Buck

(Murtois) 2905B

Böllia

(Lipsala) 2904A

CAlkuun

Carsten

(Murtois) 2905A

GAlkuun

Gievalld:

Simon (Jokela) 2902A

HAlkuun

Hackarain

Lars (Maivala) 2905A

Hakel:

Mattz (Rasala) 2908A

Halloin

Lars (Kaskii) 2903A

Halloinen

Hindrich (Remojärvi) 2908A

Peer (Remojärvi) 2908A

Stafan (Soiniemi) 2909A

Haloinen

Mattz (Pitkälahti) 2907A

Peer (Pitkälahti) 2907A

Staffan (Pitkälahti) 2907A

Hamuin

Olof (Heinola) 2901B

Hannin

Cnut (Maivala) 2905A

Harak:n

Jöran (Leskelä) 2904A

Harmain

Matz (Ylivesi) 2910B

Påhl (Ylivesi) 2910B

Hauska

Bengdt (Näärinki) 2905B

Heilain

Mattz (Kuosmala) 2900

Påhl (Kuosmala) 2900

Heinoin

Johan (Heinola) 2901B

Hemel:

Elias Peerson (Pohjois) 2907A

Erich (Pohjois) 2907A

Eskell (Maivala) 2905A

Isack (Murtois) 2905A

Johan (Knuutilanmäki) 2903B

Johan (Murtois) 2905A

Johan (Remojärvi) 2908A

Johan (Vuorenmaa) 2910B

Lars (Vuorenmaa) 2910B

Mattz (Knuutilanmäki) 2903B

Mattz (Paatela) 2906B

Matz (Pohjois) 2907A

Mårten (Remojärvi) 2908A

Olof (Murtois) 2905A

Hennin

Thomas (Karkeamaa) 2904A

Herkein

Hind: (Haikarila) 2901B

Johan (Härkälänniemi) 2901A

Matz (Haikarila) 2901B

Peer (Härkälänniemi) 2901A

Peer (Haikarila) 2901B

Påhl (Jokela) 2902A

Hirfwin

And:s (Vuorenmaa) 2910B

Matz (Vuorenmaa) 2910B

Hotel:

Peer (Vuorenmaa) 2910B

Hullkoin

Anders (Härkälä) 2901A

Lars (Härkälä) 2901A

Huttuin

Johan (Soiniemi) 2909A

Hyttinen

Olof (Kilpola) 2903B

Peer (Knuutila) 2903B

Påhl (Kilpola) 2903B

Håte

Johan (Hottila) 2901A

Häinin

Johan (Pohjois) 2906B

Stafan (Pohjois) 2906B

Hämel:

Johan (Remojärvi) 2908B

Härkein

Olof (Härkälä) 2901A

Simon (Maivala) 2905A

Stafan (Maivala) 2905A

Thomas (Härkälä) 2901A

Hötel:

Abraham (Hyötyy) 2902A

Eskell (Hyötyy) 2902A

Peer (Hyötyy) 2902A

Hötelein

Anders (Hyötyy) 2901B

Johan (Hyötyy) 2901B

Lars (Hyötyy) 2901B

Sigfreed (Hyötyy) 2901B

IAlkuun

Ikoin

Mårten (Pitkälahti) 2907A

Ikoinen

Anders (Pitkälahti) 2907A

Johan (Pitkälahti) 2907A

Imoin

Johan (Palonen) 2906B

Lars (Kangas) 2902B

Markus (Palonen) 2906B

Påhl (Kangas) 2902B

Inginen

Johan (Pitkälahti) 2907A

Innoin

Michell (Remojärvi) 2908A

Peer (Remojärvi) 2908A

JAlkuun

Jerfwel:

Christer (Pappila) 2911A

KAlkuun

Kaipiain

Erich (Kangas) 2902B

Kamoin

Anna (Männynmäki) 2904B

Johan (Männynmäki) 2904B

Lars (Männynmäki) 2904B

Peer (Männynmäki) 2904B

Kankuin

Erich (Ronkala) 2907B

Mattz (Ronkala) 2907B

Påhl (Ronkala) 2907B

Kardin

And: (Suurniemi) 2908B

Kariain

Jöran (Ylivesi) 2911A

Karpoin

Johan (Ahola) 2900

Kauckuin

Lars (Hatsola) 2901B

Kaupin

Johan (Vuorenmaa) 2910B

Mårten (Vuorenmaa) 2910B

Kaupinen

Påhl (Murtois) 2905B

Kaupoin

Peer (Pelkilä) 2906B

Kekkel:

Erich (Vuorenmaa) 2910B

Kemel:

Michell (Hatsola) 2901B

Thomas (Hottila) 2901A

Kerrkoin

Anders (Näärinki) 2905B

Eskell (Näärinki) 2905B

Peer (Näärinki) 2905B

Kiettuin

Hardwick (Hietajärvi) 2901A

Johan (Viisala) 2910B

Niells (Hietajärvi) 2901A

Killki

Anders (Purhola) 2906B

Axell (Purhola) 2906B

Gustaf (Purhola) 2906B

Kipoinen

Johan (Tyrynmäki) 2909A

Lars (Tyrynmäki) 2909A

Peer (Tyrynmäki) 2909A

Kiprinen

Lars (Remojärvi) 2908A

Kiskin

Anders (Kiiskilänniemi) 2903A

Bertell (Kiiskilä) 2902B

Hendrich (Hietajärvi) 2901B

Johan (Kiiskilänniemi) 2903A

Lars (Kiiskilänniemi) 2903A

Mattz (Kiiskilänniemi) 2903A

Niells (Hietajärvi) 2901B

Peer (Hietajärvi) 2901B

Stafan (Kiiskilänniemi) 2903A

Kiskinen

Johan (Mäköis) 2904B

Matz (Ollikkala) 2906A

Kiukas

Erich (Karkeamaa) 2903B

Jacob (Karkeamaa) 2903B

Kupsa

Hindrich (Kiiskilänniemi) 2903A

Peer (Kiiskilänniemi) 2903A

Påhl (Kiiskilänniemi) 2903A

Kåchroin

Johan (Ylivesi) 2911A

Påhl (Ylivesi) 2911A

Kåckoin

Hind: (Ruokola) 2908B

Kåndiain

Hind: (Pelkilä) 2906B

Johan (Kettula) 2902B

Kåndin

Anders (Kaihunmäki) 2902B

Hindrich (Kaihunmäki) 2902B

Kåndinen

Brusius (Maivala) 2905A

Peer (Maivala) 2905A

Rasmus (Maivala) 2905A

Kånsti

Anders (Ronkala) 2907B

Kåpoinen

Jöran (Mäköis) 2904B

Påhl (Mäköis) 2904B

Kåstiain

Hindrich (Maivala) 2905A

Kåtellainen

Peer (Miettula) 2905A

Kåttra

Anders (Pohjois) 2907B

Käckoin

Thomas (Rantuu) 2908A

LAlkuun

Laitiain

David (Lauteala) 2904A

Elias (Lauteala) 2904A

Laitin

Mattz (Ahola) 2900

Stafan (Ahola) 2900

Lamain

Erich (Immola) 2902A

Lars (Immola) 2902A

Mattz (Immola) 2902A

Lambain

Peer (Näärinki) 2905B

Påhl (Näärinki) 2905B

Lambin

And:s (Poikola) 2906A

Lamboin

Erich (Illainmäki) 2902A

Lamoin

Johan (Vehmaa) 2909B

Lars (Vehmaa) 2909B

Swantte (Vehmaa) 2909B

Lautiain

Lars (Lauteala) 2904A

Lemken

Fredrich (Inkilä) 2902A

Lenh:

Michell (Pappila) 2911A

Leskein

Anders (Lievola) 2904B

Leskin

Johan (Leskelä) 2904A

Peer (Leskelä) 2904A

Leskinen

Lars (Pohjois) 2907A

Lillienskiöld

Carll (Pohjois) 2907B

Lipsoin

Grells (Vehmaa) 2909B

Jacob (Vehmaa) 2909B

Påhl (Vehmaa) 2909B

Läkoin

Anders (Lehikkola) 2904A

Peer (Lehikkola) 2904A

Läskin

Anders (Rantuu) 2908A

Crister (Rantuu) 2908A

MAlkuun

Marain

Anders (Maarala) 2904B

Johan (Koikkala) 2903A

Johan (Rantuu) 2908A

Mattz (Maarala) 2905A

Mårten (Maarala) 2904B

Peer (Maarala) 2904B

Peer (Maarala) 2905A

Mardikain

Jacob (Vehmaa) 2909B

Matz (Vehmaa) 2909B

Peer (Kaihunmäki) 2902A

Peer (Vehmaa) 2909B

Martin

Johan (Hietajärvi) 2901A

Mukoin

Johan (Näärinki) 2905B

Mulli

Erich (Vuorenmaa) 2910B

Mustoin

Påhl (Rantuu) 2908A

Mutel:

Isack (Järvenpää) 2902A

Johan (Järvenpää) 2902A

Måndiein

Crister (Ruokola) 2908B

Kiersten (Ruokola) 2908B

Måndoin

Anders (Ruokola) 2908B

Månnoin

Johan (Pulkkila) 2906B

NAlkuun

Nausiain

Grells (Pelkilä) 2906B

Nijssinen

Christer (Koikkala) 2903B

Frantz (Koikkala) 2903B

Niringen

Thomas (Rantuu) 2908A

Nullpoin

Erich (Ollikkala) 2906A

Olof (Ollikkala) 2906A

Nuppuinen

Olof (Pitkälahti) 2907A

Peer (Pitkälahti) 2907A

Stafan (Pitkälahti) 2907A

OAlkuun

Ollikain

Anders (Knuutilanmäki) 2903B

Erich (Knuutilanmäki) 2903B

Peer (Knuutilanmäki) 2903B

Påhl (Knuutilanmäki) 2903B

PAlkuun

Pafwilain

Jöran (Pitkälahti) 2907A

Mattz (Pitkälahti) 2907A

Pafwol:

Erich (Ylivesi) 2911A

Hindrich (Ylivesi) 2911A

Pahokain

Mattz (Halola) 2901B

Pajuin

Mattz (Kangas) 2902B

Peer (Pulkkila) 2906B

Pajuinen

Anders (Narila) 2906A

Mattz (Narila) 2906A

Peer (Narila) 2906A

Pannoin

Matz (Murtois) 2905B

Parf:

And:s (Pappila) 2911A

Parkoin

Claes (Mattila) 2904B

Johan (Ylivesi) 2911A

Mattz (Ylivesi) 2910B

Thomas (Mattila) 2904B

Pasoinen

Hindrich (Kasintaipale) 2903A

Paunoin

Johan (Suurniemi) 2908B

Mattz (Suurniemi) 2908B

Pawil:

Erich (Remojärvi) 2908A

Jacob (Remojärvi) 2908A

Lars (Remojärvi) 2908A

Peer (Remojärvi) 2908A

Pedikain

Crister (Pitkälahti) 2907A

Hindrich (Ollikkala) 2906A

Jonas (Pitkälahti) 2907A

Jöran (Ollikkala) 2906A

Peer (Auvila) 2900

Påhl (Pitkälahti) 2907A

Stafan (Pitkälahti) 2907A

Peernoin

Anders (Laukkala) 2904A

Johan (Laukkala) 2904A

Mattz (Laukkala) 2904A

Olof (Laukkala) 2904A

Pekurin

Mårten (Pekurila) 2907A

Pennoin

Påhl (Laukkala) 2904A

Piik

Berendt (Kuosmala) 2901A

Peer (Kuosmala) 2901A

Pik

And:s (Poikola) 2906A

Carll (Poikola) 2906A

Mattz (Poikola) 2906A

Pispain

And: (Kilpola) 2903B

Anders (Kilpola) 2903B

Pohal:

Niells (Remojärvi) 2908A

Pohealain

Johan (Pellilä) 2906B

Påhl (Pellilä) 2906B

Popius

Hind: (Pappila) 2911A

Puhakain

Jöran (Hietajärvi) 2901A

Mattz (Hietajärvi) 2901A

Peer (Sopala) 2909A

Puhroin

Hindrich (Haikarila) 2901B

Pullk:

Thomas (Inkilä) 2902A

Pullkoin

Anders (Pulkkila) 2906B

Mattz (Tuhkala) 2909B

Pullkoinen

Påhl (Pulkkila) 2906B

Purhoin

Hindrich (Purhola) 2906B

Lars (Purhola) 2906B

Purhoinen

Johan (Laukkala) 2904A

Lars (Laukkala) 2904A

Thomas (Lievola) 2904B

Putkoin

Anders (Narila) 2905B

Matz (Narila) 2905B

Pykein

Lars (Vuorenmaa) 2910B

Påhl (Vuorenmaa) 2910B

Pyllkeinen

Eskell (Pylkkälä) 2906B

Hindrich (Pylkkälä) 2906B

Mattz (Pylkkälä) 2906B

Pätteinen

Crister (Maivala) 2905A

Pättuin

Anders (Ollikkala) 2906A

Pöyheinen

Eskell (Tuhkala) 2909B

Pöyhöinen

Lars (Karkeamaa) 2904A

RAlkuun

Rackoin

Påhl (Pohjois) 2907B

Rautiain

Erich (Kangas) 2902B

Hindrich (Kaihunmäki) 2902B

Thomas (Summala) 2908B

Rijmpa

Peer (Kangas) 2902B

Ripsand.

(Pappila) 2911A

Rokål:

Thomas (Ruokola) 2908B

Ruotzalain

Johan (Kaskii) 2903A

Mattz (Kaskii) 2903A

Råcka

Mattz (Koikkala) 2903A

Råckain

Peer (Haikarila) 2901B

Rångain

Johan (Suurniemi) 2908B

Peer (Suurniemi) 2908B

Räpoin

Anders (Vuorenmaa) 2910B

Påhl (Karkeamaa) 2904A

Räsäinen

Lars (Kaihunmäki) 2902B

Peer (Rasala) 2908A

SAlkuun

Schadevitz

Carll (Kilpola) 2903B

Johan (Kilpola) 2903B

Soroin

Crister (Soiniemi) 2909A

Lars (Soiniemi) 2909A

Summa

Johan (Summala) 2908B

Jöran (Summala) 2908B

Lars (Haikarila) 2901B

Peer (Haikarila) 2901B

Peer (Summala) 2908B

Påhl (Summala) 2908B

Thomas (Summala) 2908B

Sveconia

Margareta (Vehmaa) 2910A

Sweconius

(Vehmaa) 2910A

Fred: (Männynmäki) 2904B

Såpoin

Eskell (Viisala) 2910B

Matz (Viisala) 2910B

Sårf:n

Olof (Ronkala) 2907B

Sällienen

Anders (Pitkälahti) 2907B

Hindrich (Pitkälahti) 2907B

Jöran (Pitkälahti) 2907B

TAlkuun

Taipal:

Matz (Taipale) 2909A

Olof (Taipale) 2909A

Taipalain

Anders (Hatsola) 2901B

Tannin

Crister (Kaskii) 2902B

Hindrich (Kaskii) 2902B

Tark:n

Anders (Kuosmala) 2900

Tarkein

Hindrich (Soiniemi) 2909A

Jacob (Vuorilahti) 2910A

Peer (Soiniemi) 2909A

Staf: (Vuorilahti) 2910A

Tarkiein

Anders (Pulkkila) 2906B

Tarkoin

Anders (Tuhkala) 2909B

Hindrich (Maivala) 2905A

Påhl (Maivala) 2905A

Tarkoinen

Johan (Näärinki) 2905B

Lars (Näärinki) 2905B

Peer (Näärinki) 2905B

Teifwain

Anders (Teivaa) 2909A

Olof (Teivaa) 2909A

Theet

(Kuosmala) 2900

Tirroin

Hanns (Männynmäki) 2904B

Mattz (Paatela) 2906B

Tiukul:

Peer (Ruokola) 2908B

Stafan (Ruokola) 2908B

Tuifwin

Erich (Teivaa) 2909A

Michell (Teivaa) 2909A

Turakain

Anders (Turakkala) 2909B

Johan (Hatsola) 2901B

Lars (Hatsola) 2901B

Lars (Näärinki) 2905B

Lars (Turakkala) 2909B

Niells (Turakkala) 2909B

Olof (Hatsola) 2901B

Olof (Turakkala) 2909B

Peer (Turakkala) 2909B

Tåfwin

Anders (Teivaa) 2909A

Niells (Teivaa) 2909A

VWAlkuun

Walin

Abram (Teivaa) 2909A

Wanhain

Johan (Pohjois) 2907A

Wejal:

Sigf (Vehmaa) 2909B

Wenein

Påhl (Tuhkala) 2909B

Wenelein

Isack (Näärinki) 2905B

Wennain

Hanns (Pitkälahti) 2907A

Westerin

And:s (Vehmaa) 2910A

Matz (Vehmaa) 2910A

Peer (Vehmaa) 2910A

Wisa

Mattz (Ronkala) 2907B

Wissain

Ifwar (Pajusalmi) 2907A

Wittikain

Mattz (Näärinki) 2905B

Niells (Näärinki) 2905B

Wäilain

Hind: (Veijala) 2910A

Peer (Veijala) 2910A

Sigfreed (Veijala) 2910A

Wänhein

Aron (Vuorenmaa) 2910B

Wäsein

Carll (Vuorenmaa) 2910B

Wätein

Jacob (Lipsala) 2904A

ÅAlkuun

Åinoin

Hindrich (Mäköis) 2904B

Johan (Mäköis) 2904B

Johan (Pappila) 2911A

Lars (Mäköis) 2904B

Mårten (Mäköis) 2904B

 

Huomaa että kaikki nimet eivät ole perusmuodossa

Tässä hakemistossa on yhteensä 573 nimeä

Nykyaikaistetut sukunimetKylätSivut kylittäin

© Maija-Liisa Laaso 2017