AlkuSavon henkikirjatJuvan pitaja: henkikirjat1727 → Nimihakemisto

Juva henkikirja 1727

Nimihakemisto


-  A  B  C  D  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW  Å 
 -  A  B  C  D  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW  Å

(ei sukunimeä)Alkuun

(ei sukunimeä)

Abell (Kangas) 2014A

Anders Anderss:n (Karkeamaa) 2015A

Anders Ohlsson (Kuosmala) 2012B

Anders Sigfredss:n (Kangas) 2014A

Bertell (Vehmaa) 2020B

Carin (Knuutilanmäki) 2015A

Carll (Kilpola) 2015A

Ellias (Ylivesi) 2021A

Erich Mårtensson (Maarala) 2016A

Grells Lahrsson (Vuorenmaa) 2021A

Gustaf Johansson (Knuutilanmäki) 2015A

Hans Johansson (Ylivesi) 2021A

Hardetwijck Johanss:n (Kaislajärvi) 2014B

Hindrich (Kaislajärvi) 2014B

Hindrich Hardtwijckss: (Hännilä) 2013B

Hindrich Ifwarssonn (Viisala) 2020B

Hindrich Michellsson (Auvila) 2012B

Hindrich Påhlsson (Ylivesi) 2021A

Hindrich Simonss:n (Mattila) 2016A

Issraell (Kuosmala) 2012B

Jacob (Maivala) 2016B

Jeremias (Narila) 2017A

Johan (Auvila) 2012B

Johan (Mattila) 2016A

Johan Johansson (Mattila) 2016A

Johan Lahrss:n (Turakkala) 2020A

Johan Lahrsson (Kaislajärvi) 2014B

Johan Mattsson (Teivaa) 2020A

Johan Philipsson (Maivala) 2016B

Johan Wallentinss:n (Mattila) 2016A

Jöran Ohlsson (Ollikkala) 2017A

Lahrs (Auvila) 2012B

Lahrs (Purhola) 2017B

Lahrs Johanssonn (Koikkala) 2014B

Margareta (Männynmäki) 2016A

Maria (Inkilä) 2014A

Mattz (Turakkala) 2020A

Mattz (Vuorenmaa) 2021A

Mattz (Ylivesi) 2021A

Mattz Mattsson (Auvila) 2012B

Michell (Auvila) 2012B

Nills (Järvenpää) 2013B

Nills (Pohjois) 2017B

Nills Nillsson (Auvila) 2012B

Olof (Kuosmala) 2012B

Peer (Turakkala) 2020A

Peer (Tuhkala) 2020A

Peer Hinderss: (Näärinki) 2017A

Peer Mårtensson (Vuorilahti) 2020B

Peer Peersson (Kaskii) 2014B

Petter (Pelkilä) 2017B

Petter (Vuorenmaa) 2021A

Petter Ifwarssonn (Vehmaa) 2020B

Påhl (Järvenpää) 2013B

Påhl (Vuorilahti) 2020B

Påhl (Ylivesi) 2021A

Påhl Hindersson (Tuhkala) 2020A

Sigfredh Anderss:n (Hyötyy) 2013B

Simon (Hännilä) 2013B

Sophia (Murtois) 2016B

Staffan (Auvila) 2012B

Staffan (Pulkkila) 2018B

Staffan (Ylivesi) 2021A

Thomas (Härkälänniemi) 2013A

AAlkuun

Achoin

(Rantuu) 2018B

Anders (Ollikkala) 2017A

Bengdt (Kangas) 2014A

Mattz (Kangas) 2014A

Andick:n

Joh: (Maivala) 2016B

Assickain

Johan (Järvenpää) 2013B

Sophia (Järvenpää) 2013B

Assilain

Eskell (Tuhkala) 2020A

Eskell Eskellss:n (Tuhkala) 2020A

Aufwin

Anders (Auvila) 2012B

Anders (Sopala) 2019B

Lahrs (Sopala) 2019B

Mattz (Mäköis) 2016A

Olof (Ylivesi) 2021A

Påhl (Ollikkala) 2017A

Påhl (Pulkkila) 2018B

BAlkuun

Barck

Erich (Haikarila) 2013B

Bengdtin

Petter (Lehikkola) 2015B

Bruun

Hindrich (Kangas) 2014A

Johan (Kangas) 2014A

CAlkuun

Clementioff

(Murtois) 2016B

Coussmain

Abraham (Maivala) 2016B

Mattz (Maivala) 2016B

Simon (Pohjois) 2018A

DAlkuun

Dafwickain

Erich (Kuosmala) 2012B

FAlkuun

Ficke

Gustaf (Remojärvi) 2019A

Finne

(Ollikkala) 2017A

(Vehmaa) 2020A

GAlkuun

Gröön

Mattz (Hietajärvi) 2013A

HAlkuun

Hackarain

Abraham (Leskelä) 2015B

Hindrich (Maivala) 2016B

Johan (Auvila) 2012B

Jöran (Leskelä) 2015B

Mattz (Maivala) 2016B

Hackulin

Mattz (Rasala) 2018B

Olof (Kaskii) 2014B

Peer (Luomala) 2015B

Haikarain

Hindrich (Pellilä) 2018B

Simon (Remojärvi) 2019A

Halloin

Jacob (Soiniemi) 2019B

Lahrs (Remojärvi) 2019A

Lahrs Michellss:n (Kaskii) 2014B

Michel (Remojärvi) 2019A

Michell (Härkälä) 2013A

Michell (Remojärvi) 2019A

Mårten (Pitkälahti) 2018A

Olof (Kaskii) 2014B

Peer Michellssonn (Remojärvi) 2019A

Peer Peersson (Remojärvi) 2019A

Staffan (Pitkälahti) 2018A

Hamuin

Petter (Kaskii) 2014B

Harckein

Mattz (Haikarila) 2013B

Hardickain

Gustaff (Ronkala) 2018B

Harmain

Staffan (Ylivesi) 2021A

Hassein

Jöran (Laukkala) 2015A

Heikin

Petter (Pitkälahti) 2018A

Heilain

Påhl (Inkilä) 2014A

Heiloin

Mattz (Ruokola) 2019A

Heinoin

Bengdt (Karkeamaa) 2015A

Eskel (Karkeamaa) 2015A

Nills (Heinola) 2013B

Olof (Heinola) 2013B

Simon (Pajusalmi) 2018A

Herrain

Peers (Soiniemi) 2019B

Hipsatar

Margareta (Männynmäki) 2016A

Hirfwoin

Jacob (Lipsala) 2015B

Huiskain

Lahrs (Miettula) 2016B

Hullckoin

Lahrs Lahrsson (Härkälä) 2013A

Huttuin

Johan (Soiniemi) 2019B

Hyfwein

Olof (Ollikkala) 2017A

Sigfred (Ollikkala) 2017A

Hytiäin

Olof (Vuorenmaa) 2021A

Hållm

Petter (Maivala) 2016B

Hångain

Lahrs (Kaihunmäki) 2014A

Håttin

Anders Johanss:n (Hottila) 2013A

Hämmäl:

Johan (Vuorenmaa) 2021A

Hämmäl:n

Johan (Remojärvi) 2019A

Hämmälein

(Vuorenmaa) 2020B

(Ylivesi) 2021A

Hinddrich (Murtois) 2016B

Jöran Simonsson (Härkälä) 2013A

Petter (Vuorenmaa) 2021A

Påhl (Remojärvi) 2019A

Hämäl:

Mattz Cnuthsson (Knuutilanmäki) 2015A

Hännin

Olof (Maivala) 2016B

Petter (Teivaa) 2020A

Rassmus (Teivaa) 2020A

Staffan (Teivaa) 2020A

Hänninen

Simon (Kaihunmäki) 2014A

Härck:

Anders (Paatela) 2017B

Härckain

Carll (Kuosmala) 2012B

Härckein

(Kiiskilänniemi) 2014B

(Pelkilä) 2017B

(Pitkälahti) 2018A

Anders (Härkälä) 2013A

Aron (Kuosmala) 2012B

Carll (Murtois) 2016B

Christer (Näärinki) 2017A

Gustaf (Murtois) 2016B

Johan (Maivala) 2016B

Lahrs (Maivala) 2016B

Olof (Pitkälahti) 2018A

Peer (Rantuu) 2018B

Simon (Maivala) 2016B

Staffan (Maivala) 2016B

Thomas (Vehmaa) 2020A

Härckätär

Geskin (Härkälä) 2013A

Hätelein

Anders (Vuorenmaa) 2021A

Eskell (Hyötyy) 2013B

Jacob (Kangas) 2014A

IAlkuun

Ickoin

(Koikkala) 2014B

Abraham (Pitkälahti) 2018A

Anders (Pitkälahti) 2018A

Christer (Pitkälahti) 2018A

Johan (Ruokola) 2019A

Lahrs (Taipale) 2019B

Mattz (Pitkälahti) 2018A

Petter (Näärinki) 2016B

Petter (Pitkälahti) 2018A

Ickäheimoin

Michell (Immola) 2014A

Ihalain

Peer (Härkälänniemi) 2013A

Illfwoin

Mattz (Härkälä) 2013A

Immoin

Ellias (Remojärvi) 2019A

Johan (Pelkilä) 2017B

Marckus (Näärinki) 2017A

Sigfred (Ronkala) 2018B

Ingin

Simon (Pitkälahti) 2018A

JAlkuun

Janhuin

Anders (Ronkala) 2018B

Mattz (Vehmaa) 2020A

Jora

Hindrich (Näärinki) 2017A

KAlkuun

Kaipain

Christer (Näärinki) 2017A

Jacob (Remojärvi) 2019A

Johan (Pohjois) 2017B

Lahrs (Remojärvi) 2019A

Mattz (Tyrynmäki) 2020A

Peer (Remojärvi) 2019A

Påhl (Pitkälahti) 2018A

Kaipoin

Mattz (Mäköis) 2016A

Kanckuin

Lahrs (Hatsola) 2013B

Kandain

Thomas (Vuorenmaa) 2021A

Kankuin

Lahrs (Luomala) 2015B

Kardinen

Erich (Kilpola) 2015A

Karpin

Michell (Kiiskilä) 2014A

Kexler

(Pätylä) 2017B

Killcki

Lahrs (Jokela) 2014A

Kiskin

Bert: (Kiiskilä) 2014A

Bertell (Kiiskilä) 2014A

Grells (Mäköis) 2016A

Joh: (Mäköis) 2016A

Lahrs (Ollikkala) 2017A

Måns (Ylivesi) 2021A

Petter (Kiiskilänniemi) 2014B

Kiuckas

Jacob (Karkeamaa) 2015A

Nills (Vuorenmaa) 2020B

Kiukas

Jacob Ersson (Karkeamaa) 2015A

Kohoin

Mattz (Ollikkala) 2017A

Kommul:

Eskell (Mäköis) 2016A

Kreutlein

(Kilpola) 2015A

KruussKåpp

Hindrich (Hatsola) 2013B

Lahrs Michellsson (Hatsola) 2013B

Kucko

(Näärinki) 2017A

Nills (Pohjois) 2017B

Kuckoin

(Vuorenmaa) 2020B

Erich (Soiniemi) 2019B

Mattz Hindersson (Pohjois) 2018A

Olof Michellss:n (Pohjois) 2018A

Kuppsain

Hindrich (Veijala) 2020B

Kupsain

Petter (Kiiskilänniemi) 2014B

Kupssain

Påhl (Kiiskilänniemi) 2014B

Kåckoin

Anders (Ruokola) 2019A

Erich (Ruokola) 2019A

Lahrs Michellss: (Pohjois) 2017B

Mattz (Ruokola) 2019A

Petter (Ruokola) 2019A

Kåhoin

Hindrich (Hottila) 2013A

Mattz (Hottila) 2013A

Kåndia

Anders Anderssonn (Ylivesi) 2021A

Johan (Järvenpää) 2013B

Peer (Ylivesi) 2021A

Kåndiain

Anders (Maivala) 2016B

Christer (Kilpola) 2015A

Rassmus (Maivala) 2016B

Kånstj

Anders (Härkälä) 2013A

Lahrs (Ronkala) 2018B

Kåsterus

Johan (Pappila) 2021B

Kåstiain

Mårten (Härkälä) 2013A

Samuell (Härkälä) 2013A

Kåttilain

Cnuth (Taipale) 2019B

Kåttro

Anders (Pohjois) 2017B

Fredrich (Pohjois) 2017B

Kämmil:n

Michell (Luomala) 2015B

Kämpi

Hans (Tuhkala) 2020A

Kärckesudd

(Näärinki) 2017A

Kättuin

Anders (Hietajärvi) 2013A

Hindrich (Ahola) 2012B

Johan (Hietajärvi) 2013A

Lahrs (Hietajärvi) 2013A

Lahrs Ohlsson (Ylivesi) 2021A

Mattz (Ahola) 2012B

Mårten (Hietajärvi) 2013A

Olof (Hietajärvi) 2013A

Peer Nillsson (Hietajärvi) 2013A

Påhl (Hietajärvi) 2013A

LAlkuun

Laitin

Olof Staffanss:n (Ahola) 2012B

Peer (Ollikkala) 2017A

Thomas (Ahola) 2012B

Lambain

Petter (Näärinki) 2016B

Lappal:

Christer (Pylkkälä) 2018B

Laut:

Anders (Kiiskilänniemi) 2014B

Lautiain

Petter (Kiiskilänniemi) 2014B

Påhl (Härkälänniemi) 2013A

Leinoin

Anders (Pappila) 2021B

Hindrich (Remojärvi) 2019A

Påhl (Pappila) 2021B

Lijmatain

Christer (Rantuu) 2018B

Erich (Lievola) 2015B

Jacob (Tuhkala) 2020A

Mattz (Hietajärvi) 2013A

Lillieschöld

Carl (Pohjois) 2017B

Lindh

Petter (Taipale) 2019B

Linduin

Cassper (Näärinki) 2017A

Lippsain

Ellias (Kuosmala) 2012B

Johan (Kuosmala) 2012B

Lipssain

Mattz (Vehmaa) 2020B

Thomas (Vehmaa) 2020B

Lähickoin

Johan (Lehikkola) 2015B

Jöran (Lehikkola) 2015B

Mattz (Kuosmala) 2012B

Mattz (Lehikkola) 2015B

Mattz Jöransson (Lehikkola) 2015B

Petter (Lehikkola) 2015B

Lämbin

Olof (Kilpola) 2015A

Läskin

Anders And:ss:n (Lievola) 2015B

Johan (Leskelä) 2015B

Johan Andersson (Heinola) 2013B

Johan Peerssonn (Haikarila) 2013B

Mattz (Rantuu) 2018B

Påhl (Leskelä) 2015B

Påhl (Lievola) 2015B

Wicentius (Viisala) 2020B

MAlkuun

Malliain

Clemeth (Pulkkila) 2018B

Marain

Anders (Maarala) 2016A

Christer (Maarala) 2016A

Clemeth (Suurniemi) 2019B

Jacob (Koikkala) 2014B

Johan (Koikkala) 2014B

Petter (Kilpola) 2015A

Petter (Maarala) 2016A

Påhl (Maarala) 2016A

Mardickain

Christer (Kettula) 2014A

Jacob (Vehmaa) 2020B

Martin

Ifwar (Rantuu) 2018B

Michell (Rantuu) 2018B

Simon (Rantuu) 2018B

Meetin

Johan (Kiiskilänniemi) 2014B

Simon (Kiiskilänniemi) 2014B

Mullj

Anders (Näärinki) 2017A

Peer (Näärinki) 2017A

Peer Eskellsson (Näärinki) 2017A

Påhl Påhlssonn (Vuorenmaa) 2021A

Mustoin

Abraham (Laukkala) 2015B

Johan (Ahola) 2012B

Påhl (Laukkala) 2015B

Muttul:

Thomas (Kangas) 2014A

Muttul:n

Påhl (Ollikkala) 2017A

Muttulain

Abraham (Järvenpää) 2014A

Anders (Vehmaa) 2020B

Johan (Järvenpää) 2014A

Muukoin

Johan (Näärinki) 2017A

Myrelein

Christer (Tuhkala) 2020A

Nills (Tuhkala) 2020A

Måndoin

Olof (Ruokola) 2019A

Mönckein

Anders (Maarala) 2016A

NAlkuun

Nandelstadt

(Kuosmala) 2012B

(Knuutilanmäki) 2015A

Narin

Abraham (Rantuu) 2018B

Lahrs (Pohjois) 2017B

Mattz (Rantuu) 2018B

Thomas (Rantuu) 2018B

Thomas Grellss:n (Rantuu) 2018B

Nordberg

(Vehmaa) 2020B

Nullpoin

Erich (Ollikkala) 2017A

Petter (Teivaa) 2020A

Nåppoin

Lahrs (Pitkälahti) 2018A

Lahrs Ohlss:n (Pitkälahti) 2018A

Mattz (Pitkälahti) 2018A

Petter (Pitkälahti) 2018A

Staffan (Pitkälahti) 2018A

OAlkuun

Otin

(Pelkilä) 2017B

Påhl (Illainmäki) 2014A

Påhl (Ronkala) 2018B

Oxe

Johan (Karkeamaa) 2015A

PAlkuun

Pafwil:

Hindrich (Halola) 2013B

Pafwilain

Allexander (Remojärvi) 2019A

Lahrs (Hatsola) 2013B

Maria (Hatsola) 2013B

Påhl (Remojärvi) 2019A

Paijuin

Hindrich (Hatsola) 2013B

Johan (Tuhkala) 2020A

Parckin

Hindrich (Maarala) 2016A

Mattz (Ylivesi) 2021A

Pardain

Olof (Soiniemi) 2019B

Passoin

Hindrich (Kasintaipale) 2014B

Paunoin

Anders (Narila) 2017A

Christer (Kangas) 2014A

Hardtwijck (Narila) 2017A

Johan (Suurniemi) 2019B

Thomas (Suurniemi) 2019B

Pennain

Petter (Tuhkala) 2020A

Pernain

Anders (Laukkala) 2015A

Olof (Mattila) 2016A

Pick

Anders (Männynmäki) 2016A

Piedickein

Christer (Pitkälahti) 2018A

Hindrich (Auvila) 2012B

Johan (Pitkälahti) 2018A

Jöran Johanss:n (Ollikkala) 2017A

Mattz (Pitkälahti) 2018A

Petter (Pitkälahti) 2018A

Påhl (Pitkälahti) 2018A

Piedickäin

Anders (Ylivesi) 2021B

Pijck

Petter (Poikola) 2017B

Petter (Pappila) 2021B

Pisspain

Abraham (Vuorenmaa) 2021A

Anders (Vuorenmaa) 2021A

Mattz (Vuorenmaa) 2021A

Poppius

(Männynmäki) 2016A

Abraham (Männynmäki) 2016A

Hind: (Pappila) 2021B

Puhacka

Påhl (Narila) 2017A

Puhackain

Anders (Kiiskilänniemi) 2014B

Bengdt (Heinola) 2013B

Claes (Kiiskilänniemi) 2014B

Lahrs (Hietajärvi) 2013A

Mattz Mattsson (Hietajärvi) 2013A

Nills (Hietajärvi) 2013A

Nills (Heinola) 2013B

Peer (Hietajärvi) 2013A

Peer (Sopala) 2019B

Peer Peersson (Sopala) 2019B

Pullckin

Anders (Pitkälahti) 2018A

Anders (Pulkkila) 2018B

Erich (Ylivesi) 2021A

Johan (Pulkkila) 2018B

Lahrs (Kuosmala) 2012B

Michell (Pulkkila) 2018B

Petter (Pulkkila) 2018A

Påhl (Pulkkila) 2018B

Thomas (Remojärvi) 2019A

Purain

Lahrs (Viisala) 2020B

Margareta (Viisala) 2020B

Purh:n

Johan (Purhola) 2017B

Lahrs Axellss:n (Purhola) 2017B

Olof (Purhola) 2017B

Purhoin

Anders (Härkälänniemi) 2013A

Anders (Haikarila) 2013B

Erich (Soiniemi) 2019B

Gustaf (Laukkala) 2015A

Johan (Hottila) 2013A

Johan (Lauteala) 2015B

Lahrs (Haikarila) 2013B

Lahrs (Laukkala) 2015A

Lahrs (Lauteala) 2015B

Lahrs (Lievola) 2015B

Lahrs (Purhola) 2017B

Olof (Purhola) 2017B

Peer (Haikarila) 2013B

Samuell (Laukkala) 2015A

Pustin

Samuell (Laukkala) 2015A

Puttkin

Lijssbeta (Narila) 2017A

Mattz (Narila) 2017A

Pyllckein

Christer (Paatela) 2017B

Erich (Pylkkälä) 2018B

Eskell (Pylkkälä) 2018B

Mårten (Knuutila) 2015A

Päckurin

Mårten (Kilpola) 2015A

Mårten (Remojärvi) 2019A

Pässoin

Christer (Pulkkila) 2018A

Mattz (Pulkkila) 2018A

Pätinn

Lahrs (Ollikkala) 2017A

Pöihein

Ellias (Tuhkala) 2020A

Eskell (Järvenpää) 2014A

Michell (Tuhkala) 2020A

Olof (Vuorenmaa) 2020B

Petter (Vuorenmaa) 2020B

Pöllein

Sigfredh (Suurniemi) 2019B

Pöndin

(Näärinki) 2017A

RAlkuun

Rautiain

Erich (Summala) 2019B

Johan Thomasson (Summala) 2019B

Rimpi

Anders (Kaskii) 2014B

Rimpin

Petter (Kaskii) 2014B

Rimpj

Mattz (Ronkala) 2018B

Petter (Männynmäki) 2016A

Thomas (Pappila) 2021B

Rookol:n

Zacharias (Ruokola) 2019A

Roukolain

Påhl (Pekurila) 2018B

Routzalain

Mattz Mattsson (Kaskii) 2014B

Peer (Näärinki) 2017A

Ruhoin

Lahrs (Lehikkola) 2015B

Råckain

Mattz (Pohjois) 2017B

Nils (Laukkala) 2015B

Råikoin

Lahrs (Lievola) 2015B

Olof (Lievola) 2015B

Petter (Lievola) 2015B

Rångain

Johan (Suurniemi) 2019B

Mattz (Suurniemi) 2019B

Olof (Suurniemi) 2019B

Petter (Suurniemi) 2019B

Råpoin

Påhl (Karkeamaa) 2015A

Rässein

(Mattila) 2016A

SAlkuun

Schadevitz

Carll (Kilpola) 2015A

Johan (Kilpola) 2015A

Petter (Vuorilahti) 2020B

Schult

(Lipsala) 2015B

Seilain

Anders (Ylivesi) 2021B

Jöran (Pitkälahti) 2018A

Sidensnöhr

Claes (Remojärvi) 2019A

Sillfbäck

Måns Månsson (Murtois) 2016B

Simoin

(Kuosmala) 2012B

Snickarin

Cnuth (Auvila) 2012B

Sorrioin

Lahrs (Soiniemi) 2019B

Soumalain

Hans (Suurniemi) 2019B

Sparre

Nills (Lievola) 2015B

Summain

Anders (Summala) 2019B

Peer Jacobsson (Haikarila) 2013B

Thomas (Summala) 2019B

Såikain

Hindrich (Ylivesi) 2021A

Såpain

Hindrich (Hietajärvi) 2013A

Mattz (Rantuu) 2018B

Säckin

Påhl (Halola) 2013B

TAlkuun

Tackin

Allexand: (Pappila) 2021B

Tannin

Hindrich (Kaskii) 2014B

Hindrich (Vehmaa) 2020A

Schwante (Vehmaa) 2020A

Tanninen

Anders (Männynmäki) 2016A

Tarckiain

Eskell (Vehmaa) 2020A

Johan Staffanssonn (Vuorilahti) 2020B

Lahrs (Näärinki) 2016B

Petter (Näärinki) 2016B

Petter Staffansson (Vuorilahti) 2020B

Påhl Jacobssonn (Vuorilahti) 2020B

Påhl Mattsson (Soiniemi) 2019B

Taskin

Anders (Kaskii) 2014B

Erich (Kaskii) 2014B

Teif:

And: (Maivala) 2016B

Teifwain

Erich (Teivaa) 2020A

Michell (Teivaa) 2020A

Teinus

Anders (Pitkälahti) 2018A

Teitin

(Karkeamaa) 2015A

Anders (Taipale) 2019B

Mattz (Taipale) 2019B

Olof (Taipale) 2019B

Tietin

Ellias (Kaihunmäki) 2014A

Michell (Kaihunmäki) 2014A

Tirroin

Carll (Männynmäki) 2016A

Olof (Miettula) 2016B

Petter (Männynmäki) 2016A

Toifwa

Hindrich (Maivala) 2016B

Tuchkul:n

Petter (Ylivesi) 2021A

Staffan (Ylivesi) 2021A

Tuppurain

Anders (Palonen) 2017B

Turackain

Olof (Turakkala) 2020A

Turakain

Olof (Hatsola) 2013B

Tuukoin

Abraham (Pohjois) 2017B

UAlkuun

Uckoin

Mattz (Paatela) 2017B

Uimis

Mattz (Ylivesi) 2021A

VWAlkuun

Wahl

(Inkilä) 2014A

Waitin

Eskell (Koikkala) 2014B

Walldoin

Bertell (Pohjois) 2018A

Warius

Erich (Vuorenmaa) 2020B

Påhl (Vuorenmaa) 2020B

Wassara

Petter (Kaskii) 2014B

Weeman

(Teivaa) 2020A

Wijhawain

Petter (Paatela) 2017B

Wijssain

Jöran (Pohjois) 2017B

Wäijalain

Erich (Ronkala) 2018B

Petter (Varparanta) 2020B

Wäissein

(Vuorenmaa) 2021A

Bengdt And:ss:n (Hyötyy) 2013B

Thomas (Männynmäki) 2016A

Wänein

Hans (Pitkälahti) 2018A

Wäpssa

Bertell (Ollikkala) 2017B

Sigfredh (Ollikkala) 2017B

Wästerin

Jacob (Vehmaa) 2020B

Petter (Vehmaa) 2020B

Staffan (Härkälänniemi) 2013A

Wätein

Anders (Järvenpää) 2014A

ÅAlkuun

Åinoin

Anders (Mäköis) 2016A

Hindrich (Kettula) 2014A

Olof (Kettula) 2014A

Sigfred (Pätylä) 2017B

Ållckoin

Mattz (Ruokola) 2019A

Ållickain

Petter (Ruokola) 2019A

 

Huomaa että kaikki nimet eivät ole perusmuodossa

Tässä hakemistossa on yhteensä 556 nimeä

Nykyaikaistetut sukunimetKylätSivut kylittäin

© Väinö Holopainen 2016