AlkuSavon henkikirjatLeppävirran pitaja: henkikirjat1693 → Nimihakemisto

Leppävirta henkikirja 1693

Nimihakemisto


-  A  B  C  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW  Å 
 -  A  B  C  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW  Å

(ei sukunimeä)Alkuun

(ei sukunimeä)

And: Thomasson (Valkeamäki) 2084A

Anders (Konnuslahti) 2080B

Anders (Lylymäki) 2082A

Anders Larsson (Valkeamäki) 2084A

Anders Thomasson (Leppämäki) 2082A

Anna (Leppävirta) 2081B

Anna (Luttila) 2082A

Bertell (Leppävirta) 2081B

Bertell (Mustinmäki) 2082A

Casper (Leppävirta) 2081B

Christer (Saamainen) 2083A

Christer (Varistaipale) 2084A

Clemet Bartholde (Leppävirta) 2081B

Clemeth (Sydänmaa) 2083A

Erich (Leppävirta) 2081B

Erich Bengtss: (Leppävirta) 2081B

Erich Johansson (Rummukkala) 2083A

Gesper Tursson (Leppävirta) 2081A

Greelss Johansson (Lylymäki) 2082A

Hans Clemetsson (Sydänmaa) 2083A

Ifwar Johansson (Leppävirta) 2081A

Joh: Canuti (Leppävirta) 2081B

Johan (Lylymäki) 2082A

Johan Andersson (Leppävirta) 2081B

Johan Samuelsson (Kuronlahti) 2080B

Johan Thomasson (Leppävirta) 2081B

Karin (Halola) 2080A

Lars (Leppävirta) 2081B

Lars Hindrichssn (Paukarlahti) 2082B

Lars Mårtenss: (Saijanlahti) 2083B

Lars Olofsson (Halola) 2080A

Larss Andersson (Leppävirta) 2081B

Madtz (Kurjalanranta) 2081A

Madtz Greelsson (Polvijärvi) 2083A

Michell (Leppämäki) 2082A

Mårt: Jöransson (Kotalahti) 2081A

Nillss Ifwarsson (Reinikkala) 2083A

Oloff (Huovilansalmi) 2080B

Oloff (Polvijärvi) 2083A

Oloff (Valkeamäki) 2084A

Oloff Hinderssonn (Saahkarlahti) 2083B

Oloff Juior (Polvijärvi) 2083A

Peer Oloffsson (Huovilansalmi) 2080B

Peer Påhlssonn (Leppävirta) 2081B

Påhl (Kotalahti) 2081A

Påhl (Mustinmäki) 2082A

Påhl Hemmingsson (Osmajärvi) 2082B

Påhl Johansson (Kotalahti) 2081A

Påhl Michelsson (Polvijärvi) 2083A

Påhl Peersson (Rummukkala) 2083A

Påhl Thomasson (Leppävirta) 2081B

Sigf: Anderss: (Leppävirta) 2081B

Sigfred (Kartasalo) 2081A

Sigfred (Mustinmäki) 2082A

Sigfred Christerss. (Varistaipale) 2084A

Staffan Johansson (Puurtila) 2083A

Thomas Thomasson (Lietemäki) 2081B

AAlkuun

Achwikas

Peer (Luttila) 2082A

Afleck

Gustaff (Pitkälänniemi) 2083A

Karl (Pitkälänniemi) 2083A

Maria (Pitkälänniemi) 2083A

Wilhelm (Pitkälänniemi) 2083A

Afwin

Christer (Kurjalanranta) 2081A

Ahnoin

Johan (Huovila) 2080A

Ahockas

Thomas Peerss (Timola) 2084A

Arfwelin

Hindrich (Lylymäki) 2082A

Matz Anderss. (Lylymäki) 2082A

BAlkuun

Böllgias

(Konnuslahti) 2080B

CAlkuun

Colemain

Staffan (Leppävirta) 2081B

Collemain

Staff: (Leppävirta) 2081B

HAlkuun

Hackarin

Lars Larss. (Kotalahti) 2081A

Michell (Kotalahti) 2081A

Hackorain

Jacob (Paukarlahti) 2082B

Haloin

Johan (Leppävirta) 2081B

Haloinen

Abraham (Saamainen) 2083B

Matz Påhlss:n (Leppävirta) 2081B

Happain

Anders Jacobsson (Tuppurinmäki) 2084A

Happlain

Matz (Saamainen) 2083B

Happoin

And: Matzs: (Konnuslahti) 2080B

Anders (Konnuslahti) 2080B

Anna (Konnuslahti) 2080B

Johan (Konnuslahti) 2080B

Nills (Konnuslahti) 2080B

Hardikain

Anders (Saamainen) 2083A

Jöns (Saamainen) 2083A

Matz Matzson (Konnuslahti) 2080B

Olof (Konnuslahti) 2080B

Oloff (Saamainen) 2083A

Sigf: Sigfredss: (Saamainen) 2083A

Haring

Christer (Osmajärvi) 2082B

Matz (Osmajärvi) 2082B

Harroin

Johan Michellsson (Valkeamäki) 2084A

Lars (Valkeamäki) 2084A

Michell (Valkeamäki) 2084A

Heiskain

Jessper (Valkeamäki) 2084A

Staffan (Valkeamäki) 2084A

Herrain

And: Greelss. (Kotalahti) 2081A

Greelss (Kotalahti) 2081A

Hindrich (Kotalahti) 2081A

Heskain

Jacob (Paukarlahti) 2082B

Johan (Valkeamäki) 2084A

Staffan (Paukarlahti) 2082B

Heskein

Anders (Saamainen) 2083B

Olof (Saamainen) 2083B

Hijckahemm

Påhl (Sydänmaa) 2083A

Hoffwoin

Måns (Saamainen) 2083B

Oloff (Saamainen) 2083B

Hyfwain

Madtz (Osmajärvi) 2082B

Hyfwein

Erich Hinderss. (Reinikkala) 2083A

Peer Perss: (Osmajärvi) 2082B

Hyttin

Anders (Valkeamäki) 2084A

Hind (Reinikkala) 2083A

Simon Anderss. (Valkeamäki) 2084A

Hålapain

Johan Johansson (Lapinmäki) 2082A

Hållapain

Hans (Valkeamäki) 2084A

Hållepain

Anders (Valkeamäki) 2084A

Matz Clemetsson (Valkeamäki) 2084A

Hålopa

Matz (Lapinmäki) 2082A

Hålpoin

Johan (Puurtila) 2083A

Madtz Olofss:n (Puurtila) 2083A

Oloff (Puurtila) 2083A

Höringh

Jessper (Osmajärvi) 2082B

Johan (Osmajärvi) 2082B

Lars (Osmajärvi) 2082B

Peer (Osmajärvi) 2082B

Höstrein

Joh: Thomasson (Leppämäki) 2082A

IAlkuun

Ickoin

Thomas (Sydänmaa) 2083A

Ifwain

Lars Michellss:n (Valkeamäki) 2084A

Ifwanain

Madtz Michellsson (Valkeamäki) 2084A

Michell Michellss: (Valkeamäki) 2084A

Ikoin

Matz Matzs: (Huovila) 2080A

Immoin

Hans (Leppämäki) 2082A

Hindrich (Varkaus) 2084B

Staffan (Varkaus) 2084B

Itkoin

And: Peersson (Kotalahti) 2081A

Eskell (Kotalahti) 2081A

Hind: (Tahvanala) 2083B

Lars Eskillsson (Kotalahti) 2081A

Larss (Kotalahti) 2081A

Nills (Kotalahti) 2081A

Påhl (Tahvanala) 2083B

Samuel (Tahvanala) 2083B

JAlkuun

Jalkain

Adam Matzson (Paukarlahti) 2082B

Jempse

Christer (Osmajärvi) 2082B

Peer (Osmajärvi) 2082B

Staffan (Osmajärvi) 2082B

Jeppein

Axell (Riihiranta) 2083A

Jeskeläin

Madtz (Paukarlahti) 2082B

Olof Staffanss: (Paukarlahti) 2082B

Jufwoin

Hans (Saijanlahti) 2083B

Samuel Hindersson (Saijanlahti) 2083B

Julkoin

Hans Peerss. (Leppävirta) 2081B

Jöppöin

Jacob (Leppävirta) 2081B

KAlkuun

Kankotter

Ingebor (Leppävirta) 2081B

Kapoin

Anders (Kopolanniemi) 2081A

Johan Olofss. (Kopolanniemi) 2081A

Matz Peersson (Lylymäki) 2082A

Oloff Johansson (Kopolanniemi) 2081A

Kappoin

Olof Abramss (Leppävirta) 2081B

Karfwin

And: (Konnuslahti) 2080B

Hind: (Petromäki) 2083A

Hind: Peerss: (Konnuslahti) 2080B

Johan (Konnuslahti) 2080B

Peer Påhlss: (Luttila) 2082A

Karfwinain

Erich Påhlss: (Saamainen) 2083B

Johan (Saamainen) 2083B

Lars (Saamainen) 2083B

Karfwoin

Johan (Leppävirta) 2081B

Kariulain

Jören (Saamainen) 2083B

Keinain

Hindrich (Monninmäki) 2082B

Nills Nillss: (Monninmäki) 2082B

Staffan (Monninmäki) 2082B

Keinin

Arfwe (Petromäki) 2083A

Staffan (Petromäki) 2083A

Keinoin

Hind: Hinderss: (Sarkaniemi) 2083B

Oloff (Sarkaniemi) 2083B

Påhl Oloffsson (Keinälänmäki) 2081A

Kenuin

Peer (Saamainen) 2083B

Keppoin

Hind. Hinderss (Juurikkasalmi) 2080B

Kinnuin

And: Matzs (Konnuslahti) 2080B

And: Matzs: (Haapamäki) 2080A

Erich (Saahkarlahti) 2083B

Erich Hanss. (Hankamäki) 2080B

Hans (Mustinmäki) 2082A

Hindrich (Tuppurinmäki) 2084A

Madtz (Konnuslahti) 2080B

Måns (Saamainen) 2083B

Måns Nillsson (Konnuslahti) 2080B

Olof (Rummukkala) 2083A

Olof Påhls: (Mustinmäki) 2082A

Oloff (Rummukkala) 2083A

Peer (Hankamäki) 2080B

Peer Matzson (Konnuslahti) 2080B

Peer Peerss: (Tuppurinmäki) 2084A

Påhl Anderss. (Keinälänmäki) 2081A

Sigfredh Peersson (Konnuslahti) 2080B

Kinnuinen

And: Jönss: (Timola) 2084A

Anders (Timola) 2084A

Erich Peersson (Mustinmäki) 2082A

Hindrich (Mustinmäki) 2082A

Matz Hansson (Mustinmäki) 2082A

Oloff (Mustinmäki) 2082A

Oloff (Timola) 2084A

Peer (Mustinmäki) 2082A

Kinnun

Hemming Michellsson (Saijanlahti) 2083B

Kinon

Hind: Hinderss. (Timola) 2084A

Kinun

Matz Matzss: (Tuppurinmäki) 2084A

Kinunen

Anders (Tuppurinmäki) 2084A

Kiärroin

Olof (Kurjalanranta) 2081A

Olof Anderss. (Kurjalanranta) 2081A

Kiörain

Ifwar Hansson (Sarkamäki) 2084A

Klostarin

Anders (Haapamäki) 2080A

Erich Anderss: (Haapamäki) 2080A

Madtz Erichsson (Haapamäki) 2080A

Knutin

Cnuth (Luttila) 2082A

Kopiain

Joh: (Halola) 2080A

Oloff (Halola) 2080A

Peer (Halola) 2080A

Koppoin

Anders (Sarkamäki) 2084A

Hind: (Sarkamäki) 2084A

Johan Anderss. (Sarkamäki) 2084A

Olof (Soinilansalmi) 2083B

Korigein

Christer (Saamainen) 2083B

Korpein

Johan Påhlss. (Rummukkala) 2083A

Korpinen

Hind: Påhlss: (Saijanlahti) 2083B

Korppin

Lars (Rummukkala) 2083A

Påhl (Rummukkala) 2083A

Kossoin

Johan (Kuronlahti) 2080B

Oloff (Kuronlahti) 2080B

Oloff Ohlsson (Kuronlahti) 2080B

Kossoinen

Matz Hindersson (Kuronlahti) 2080B

Olof Hind:s: (Kuronlahti) 2080B

Kosurin

Nills (Kurjalanranta) 2080B

Krögare

Isaak Olofss: (Leppävirta) 2081B

Wirgelius (Leppävirta) 2081B

Kröger

Johan Isacks: (Haapamäki) 2080A

Kurfwinen

Jöran (Mustinmäki) 2082A

Jöran Peersson (Mustinmäki) 2082A

Madtz (Mustinmäki) 2082A

Peer (Mustinmäki) 2082A

Pehr (Mustinmäki) 2082A

Kyllein

Måns (Pussilantaival) 2083A

Kyryläin

Axell (Varkaus) 2084B

Eskell (Varkaus) 2084B

Jöran (Saamainen) 2083B

Kåckoin

Johan (Huovila) 2080A

Kåpoin

And: Anderss. (Leppävirta) 2081B

Anders (Leppävirta) 2081B

Christer (Varistaipale) 2084A

Hind: Påhlss: (Kuronlahti) 2080B

Hindrich (Riihiranta) 2083A

Madtz (Varistaipale) 2084A

Margaretha (Varistaipale) 2084A

Olof Hindrichsson (Kuronlahti) 2080B

Oloff (Kuronlahti) 2080B

Oloff (Varistaipale) 2084A

Peer Jönsson (Riihiranta) 2083A

Peer Peersson (Riihiranta) 2083A

Påhl (Kuronlahti) 2080B

Påhl Påhlss. (Varistaipale) 2084A

Staffan (Leppävirta) 2081B

Kåpoinen

Christer (Riihiranta) 2083A

Sigfredh (Riihiranta) 2083A

Kåppain

Johan (Lapinmäki) 2082A

Kåppoin

Anders (Petromäki) 2082B

Bert: Johanss: (Niinimäki) 2082B

Joh: Anderss: (Petromäki) 2082B

Kåssoin

Abraham (Niinimäki) 2082B

Lars (Soinilansalmi) 2083B

Madtz (Niinimäki) 2082B

Oloff (Niinimäki) 2082B

Staffan (Leppämäki) 2082A

Kåttilain

Lars (Saahkarlahti) 2083B

Kämäräin

Nills (Leppävirta) 2081B

Könöin

Elin (Kuronlahti) 2080B

Erich (Leppävirta) 2081B

Oloff (Kuronlahti) 2080B

Påhl Påhls: (Leppävirta) 2081B

Staffan Jönss. (Kuronlahti) 2080B

LAlkuun

Lackoin

And: Påhlss: (Osmajärvi) 2082B

Johan (Osmajärvi) 2082B

Peer (Osmajärvi) 2082B

Påhl (Osmajärvi) 2082B

Laikinen

Erich (Kotalahti) 2081A

Erich Erichssonn (Kotalahti) 2081A

Johan Erichsson (Kotalahti) 2081A

Peer Peersson (Kotalahti) 2081A

Laitinen

Oloff (Osmajärvi) 2082B

Påhl (Osmajärvi) 2082B

Lamain

Erich Erichss: (Sarkamäki) 2084A

Hindrich (Sarkamäki) 2084A

Michell (Rummukkala) 2083A

Lappal:n

Christer Jacobsson (Mustinmäki) 2082A

Margeta (Mustinmäki) 2082A

Matz Matzs: (Konnuslahti) 2080B

Matz Staffanss. (Kopolanniemi) 2081A

Oloff (Konnuslahti) 2080B

Oloff (Mustinmäki) 2082A

Lappalain

Anders (Lapinmäki) 2082A

Cnuth (Lapinmäki) 2082A

Hind: (Kopolanniemi) 2081A

Johan (Luttila) 2082A

Lars (Lapinmäki) 2082A

Olof Matzs: (Lapinmäki) 2082A

Staffan (Kopolanniemi) 2081A

Staffan (Leppävirta) 2081A

Lapweteläin

Anders (Leppämäki) 2082A

Israel (Leppämäki) 2082A

Johan (Leppämäki) 2082A

Lathnen

Peer Thomasson (Lietemäki) 2081B

Latin

Anders (Osmajärvi) 2082B

Johan (Osmajärvi) 2082B

Peer (Tuppurinmäki) 2084A

Pehr (Pussilantaival) 2083A

Thomas (Tuppurinmäki) 2084A

Latinen

Johan (Rummukkala) 2083A

Lautinen

Oloff Olofss. (Sydänmaa) 2083A

Peer Olofsson (Sydänmaa) 2083A

Leifwines

Swen (Halola) 2080A

Linduin

Bertell (Huovila) 2080A

Hans (Huovila) 2080A

Peer (Huovila) 2080A

Liukoin

Madtz (Mustinmäki) 2082A

Michell (Mustinmäki) 2082A

Oloff (Mustinmäki) 2082A

Luckoin

Oloff Simonss.n (Unnukansalo) 2084B

Luttinen

Anders (Luttila) 2082A

Peer Olofss. (Luttila) 2082A

Läskinen

Johan (Kotalahti) 2081A

Lars (Kotalahti) 2081A

Nills Olofss. (Kotalahti) 2081A

Olof (Kotalahti) 2081A

Peer (Kotalahti) 2081A

Staffan (Halola) 2080A

Läskoin

Johan (Varistaipale) 2084A

MAlkuun

Mallijn

Erich Matzs: (Konnuslahti) 2080B

Mallin

Madtz (Saahkarlahti) 2084A

Morkein

Lars (Polvijärvi) 2083A

Morkoin

Peer (Riihiranta) 2083A

Muckoin

Olof Staffanss: (Kotalahti) 2081A

Sigfredh (Kotalahti) 2081A

Muhoin

Erich (Kurjalanranta) 2080B

Erich Erichsson (Kurjalanranta) 2080B

Johan Erichsson (Kurjalanranta) 2080B

Oloff (Kurjalanranta) 2080B

Mustoin

Bertell (Saamainen) 2083B

Joh: Bertellss. (Saamainen) 2083B

Oloff (Saamainen) 2083B

Samuel (Saamainen) 2083B

Sigf: Mårtenss: (Leppävirta) 2081B

Sigfredh (Leppävirta) 2081B

Mähnin

Madtz (Leppävirta) 2081B

Mähoin

Håcka (Tahvanala) 2083B

NAlkuun

Nakorin

Johan (Kotalahti) 2081A

Nickerin

Påhl (Vehvilä) 2084A

Nickinen

Anders (Leppävirta) 2081B

Erich (Tanskansaari) 2080A

Jöran (Tanskansaari) 2080A

Nickonen

Bengt (Leppävirta) 2081B

Nijrain

Hans Hanss. (Kotalahti) 2081A

Jacob (Kotalahti) 2081A

Madtz (Kotalahti) 2081A

Nisein

Johan (Kurjalanranta) 2081A

Matz (Kurjalanranta) 2081A

Olof Pehrsson (Kurjalanranta) 2081A

Nissinen

Jöran (Saamainen) 2083A

Jören (Saamainen) 2083A

Nulpoin

Oloff Staffanss: (Niinimäki) 2082B

Peer (Niinimäki) 2082B

OAlkuun

Ollikain

Hindrich (Paukarlahti) 2082B

Ollkoin

Hind: (Saahkarlahti) 2083B

Orainen

Jören (Halola) 2080A

Matz Staffanss. (Halola) 2080A

Ottin

Bengt (Sarkamäki) 2084A

PAlkuun

Pajutain

And: (Lapinmäki) 2082A

Pardain

Bertell (Tuppurinmäki) 2084A

Parkin

Cassper Peerss: (Leppämäki) 2082A

Erich (Leppämäki) 2082A

Parkoin

(Leppämäki) 2082A

Peer Michells: (Kopolanniemi) 2081A

Parwain

Johan Peerss: (Konnuslahti) 2080B

Pemol:

Bertell (Leppävirta) 2081B

Perfwin

Hindrich (Pitkälänniemi) 2083A

Perroin

Erich (Leppävirta) 2081B

Lars (Leppävirta) 2081B

Philpuxin

And: Olofss: (Monninmäki) 2082A

Hind: (Monninmäki) 2082A

Hind: (Monninmäki) 2082B

Oloff (Monninmäki) 2082A

Pijrain

And: Greelsson (Polvijärvi) 2083A

Greels (Polvijärvi) 2083A

Pijroin

Hindrich (Polvijärvi) 2083A

Lars Anderss: (Polvijärvi) 2083A

Staffan (Polvijärvi) 2083A

Piroin

Anders Anderss: (Niinimäki) 2082B

Hindrich (Niinimäki) 2082B

Pirroin

Michell (Niinimäki) 2082B

Påhl (Niinimäki) 2082B

Pispa

Erich (Vehvilä) 2084A

Peer Johanss. (Vehvilä) 2084A

Pitkäin

Hindrich (Kuronlahti) 2080B

Johan (Pitkälänniemi) 2083A

Jöran Hinderssonn (Saahkarlahti) 2084A

Påhl Påhlsson (Kuronlahti) 2080B

Pittketer

Margeta (Kopolanniemi) 2081A

Pittkäin

Cassper Hanss. (Kuronlahti) 2080B

Elin (Pitkälänniemi) 2083A

Madtz (Pitkälänniemi) 2083A

Puhroin

Hind: (Kotalahti) 2081A

Lars (Kotalahti) 2081A

Pulkin

Anders (Leppävirta) 2081B

Peer Peerss. (Leppävirta) 2081B

Pulkinen

Christer (Saamainen) 2083B

Hind: (Mustinmäki) 2082A

Johan Peerss: (Saamainen) 2083B

Madtz (Saamainen) 2083B

Peehr (Mustinmäki) 2082A

Påhl (Saamainen) 2083B

Pullkoin

Hind: Hinderss. (Tahvanala) 2083B

Peer (Paukarlahti) 2082B

Påhl (Tahvanala) 2083B

Purckoin

Lars (Leppävirta) 2081A

Purdin

Hans (Varkaus) 2084B

Purdinen

Erich (Puurtila) 2083A

Purroin

Anders Johanssonn (Leppävirta) 2081A

Johan Anderss (Leppävirta) 2081A

Pustinen

Hind: Thomass. (Kopolanniemi) 2081A

Oloff (Kopolanniemi) 2081A

Thomas (Kopolanniemi) 2081A

Pässinen

Madtz (Osmajärvi) 2082B

Påhl Påhlsson (Osmajärvi) 2082B

Pöllin

Oloff (Sarkamäki) 2084A

Pöuhiä

And: Mårtensson (Kartasalo) 2081A

RAlkuun

Reinkain

Erich (Paukarlahti) 2082B

Hindrich (Paukarlahti) 2082B

Påhl Peerss: (Reinikkala) 2083A

Reppoin

Hind Andersson (Leppävirta) 2081B

Ringin

Påhl (Osmajärvi) 2082B

Råniain

Anders (Saamainen) 2083B

Jöns (Saamainen) 2083B

Lars Anderss: (Saamainen) 2083B

Råpoin

Hendrich (Saahkarlahti) 2083B

Hind: (Saahkarlahti) 2084A

Oloff (Saahkarlahti) 2084A

Peer (Saahkarlahti) 2083B

Peer Hinderss: (Saahkarlahti) 2083B

Rämsu

Påhl Johansson (Keinälänmäki) 2081A

Räsäin

Madtz (Saamainen) 2083B

SAlkuun

Safwolain

And: Matzson (Konnuslahti) 2080B

Erich (Kotalahti) 2081A

Mårt: Mårtensson (Lylymäki) 2082A

Peer Mårtenss. (Kurjalanranta) 2080B

Påhl (Lylymäki) 2082A

Susanna (Kotalahti) 2081A

Saikonen

Abraham (Sarkamäki) 2084A

Madtz (Sarkamäki) 2084A

Salin

Olof (Soinilansalmi) 2083B

Peer (Soinilansalmi) 2083B

Saukoin

Anders (Kurjalanranta) 2080B

Madtz (Kurjalanranta) 2080B

Olof Matzs: (Kurjalanranta) 2080B

Sepoin

Hind: Hinderss. (Huovilansalmi) 2080B

Somal:n

Axel Erichss. (Konnuslahti) 2080B

Staffan (Konnuslahti) 2080B

Sonion

Hend: (Saamainen) 2083B

Souhoin

Hind: Matzs: (Soinilansalmi) 2083B

Madtz (Soinilansalmi) 2083B

Peer Peerss. (Soinilansalmi) 2083B

Suhnoin

Påhl (Unnukansalo) 2084B

Suhoin

Christer (Kurjalanranta) 2081A

Erich (Kurjalanranta) 2081A

Peer (Kurjalanranta) 2081A

Suhoinen

Erich (Haapamäki) 2080A

Hend: (Haapamäki) 2080A

Oloff (Haapamäki) 2080A

Peer Hindersson (Haapamäki) 2080A

Suttin

Ifwar (Leppävirta) 2081B

Madtz (Leppävirta) 2081B

Nills (Leppävirta) 2081B

Suttinen

Lars Ifwarss (Leppävirta) 2081B

Peer (Leppävirta) 2081B

Såmoinen

Staffan (Sarkamäki) 2084A

Såpain

Oloff (Huovilansalmi) 2080B

Påhl (Huovilansalmi) 2080A

Såpoin

Michell (Rummukkala) 2083A

Oloff (Rummukkala) 2083A

TAlkuun

Tackoin

Anders (Osmajärvi) 2082B

Madtz (Osmajärvi) 2082B

Peer Oloffss: (Saahkarlahti) 2084A

Påhl (Osmajärvi) 2082B

Tackuin

Peer Peersson (Leppämäki) 2082A

Tafwast

Olof Erichss: (Leppävirta) 2081B

Tallain

Staffan (Lylymäki) 2082A

Tehnuin

Matz (Kopolanniemi) 2081A

Tenhuin

Matz (Leppämäki) 2082A

Tijll

Joh: Hinderss (Konnuslahti) 2080B

Tijmoin

Hind: Jöranss:n (Niinimäki) 2082B

Tijrkoin

Anders (Leppävirta) 2081B

Timoin

Hindrich (Timola) 2084A

Johan (Timola) 2084A

Tirkoin

Henddrich (Niinimäki) 2082B

Hind: Hinderss: (Niinimäki) 2082B

Hindrich (Niinimäki) 2082B

Peer (Niinimäki) 2082B

Peer Hindersson (Niinimäki) 2082B

Påhl (Niinimäki) 2082B

Tirroin

Madtz Ohlss: (Kurjalanranta) 2081A

Påhl (Kurjalanranta) 2081A

Tommain

Madtz (Saamainen) 2083B

Tuckain

Johan (Tahvanala) 2083B

Tuppriain

Erich (Saamainen) 2083B

Tuppurain

Hindrich (Kurjalanranta) 2080B

Thomas (Kurjalanranta) 2080B

Tuppuroin

Hindrich (Tuppurinmäki) 2084A

Olof Olofss: (Tuppurinmäki) 2084A

Turin

Jacob (Kopolanniemi) 2081A

Jören Hind: (Halola) 2080A

Turinen

Hindrich (Kurjalanranta) 2080B

Jessper (Kurjalanranta) 2080B

Turoin

Johan Matzson (Leppävirta) 2081B

Madtz (Leppävirta) 2081B

Oloff (Leppävirta) 2081B

Peer (Leppävirta) 2081B

Turuin

Bertell (Polvijärvi) 2083A

Hind: Hinderss. (Kurjalanranta) 2080B

Oloff (Sarkamäki) 2084A

Turåin

Hindrich (Niinimäki) 2082B

Påhl Hindrichzsson (Niinimäki) 2082B

Turöin

Lars (Reinikkala) 2083A

Tålloinen

Madtz (Osmajärvi) 2082B

Påhl (Osmajärvi) 2082B

Tårfwin

Erich (Saamainen) 2083B

UAlkuun

Uhmin

Peer Peersson (Puurtila) 2083A

VWAlkuun

Wåckalain

Lars (Leppävirta) 2081B

Matz (Leppävirta) 2081B

Michell Larsson (Leppävirta) 2081B

Nills (Leppävirta) 2081B

ÅAlkuun

Åhnein

Lars (Varkaus) 2084B

 

Huomaa että kaikki nimet eivät ole perusmuodossa

Tässä hakemistossa on yhteensä 538 nimeä

KylätSivut kylittäin

© Väinö Holopainen 2016