AlkuSavon henkikirjatPieksämäen pitaja: henkikirjat1727 → Nimihakemisto

Pieksämäki henkikirja 1727

Nimihakemisto


-  A  D  E  F  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW  Y 
 -  A  D  E  F  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW  Y

(ei sukunimeä)Alkuun

(ei sukunimeä)

Adam Jörenson (Häkkilä) 1596B

And:s Anderson (Sikosaari) 1602A

Anders (Kirkonkylä) 1597B

Anders (Pieksämäki) 1600B

Anders Jacobson (Haukivuori) 1597A

Anders Matson (Jauhomäki) 1597B

Arfwed (Längelmäki) 1598B

Carl Staffanson (Suolivesi) 1601B

Claes Claeson (Pieksämäki) 1600B

Cnut Michellson (Nuutila) 1598B

Erich (Haukivuori) 1597A

Erich (Nuutila) 1598B

Erich Staffanson (Karkkola) 1598A

Grels Ohlson (Hankamäki) 1596A

Hans (Nuutila) 1598B

Hind: Eliason (Häkkilä) 1596A

Hind: Eskellson (Haukivuori) 1596B

Hind: Swanteson (Häkkilä) 1596B

Hind: Tyneson (Häkkilä) 1596B

Isack (Liedemäki) 1599A

Jacob Olson (Nykälä) 1600A

Jacob Staffanson (Valkeamäki) 1602B

Jeronimus (Haukivuori) 1596B

Johan (Pyhitty) 1600A

Johan (Vilhula) 1602B

Johan (Väisälä) 1603A

Johan Johanson (Kukkola) 1598A

Johan Johanson (Väisälä) 1603A

Johan Michelson (Haukivuori) 1597A

Johan Staffansonn (Armisvesi) 1595B

Johan Thomason (Rummukka) 1600B

Johim Michellson (Pyhitty) 1600A

Jören Claeson (Tikkalanmäki) 1602A

Lars (Hällinmäki) 1595B

Lars (Häkkilä) 1596A

Lars (Haukivuori) 1596B

Lars (Sianjalka) 1601B

Lars (Virmasniemi) 1603A

Lars Brusiuson (Häkkilä) 1596A

Lars Ehrson (Längelmäki) 1598B

Lars Jörson (Surnunmäki) 1601A

Lars Peerson (Siikamäki) 1601A

Margareta (Pappila) 1603B

Maria (Pappila) 1603B

Markus (Karkkola) 1598A

Mattz (Hankamäki) 1596A

Mattz (Virmasniemi) 1603A

Mattz Ohlson (Nykälä) 1600A

Michell (Pyhitty) 1600A

Mårten (Hällinmäki) 1595B

Olof (Längelmäki) 1598B

Olof (Nykälä) 1600A

Peer Claeson (Haukivuori) 1596B

Petter (Siikamäki) 1601A

Påhl Ehrson (Suontientaipale) 1601B

Påhl Påhlson (Vanaja) 1603A

Pähr (Vanaja) 1603A

Pähr Baciiliison (Tihusniemi) 1602A

Pär Michellson (Suontientaipale) 1601A

Samuel (Jauhomäki) 1597B

Samuel (Pyhitty) 1600A

Samuel Bengtson (Häkkilä) 1596B

Samuel Ehrson (Jauhomäki) 1597B

Samuel Johanson (Vilhula) 1602B

Sigfr: Anderson (Virmasniemi) 1603A

Simon Simonson (Toholahti) 1602B

Staffan (Tihusniemi) 1602A

Staffan (Valkeamäki) 1602B

Staffan Grelson (Vanaja) 1603A

Thomas (Rummukka) 1600B

Thomas Pärson (Kirkonkylä) 1597B

AAlkuun

Ainulain

Hind: (Pyhitty) 1600A

Airaxinen

Mattz (Suonenjoki) 1601B

Asp

And:s (Pyhitty) 1600A

Assikain

Johan (Väisälä) 1603A

DAlkuun

Dafwitzain

Arfwed Ohls: (Vehmaiskylä) 1602B

Niels (Längelmäki) 1598B

Olof (Tikkalanmäki) 1602A

Petter (Längelmäki) 1598B

Petter Bengtsonn (Längelmäki) 1598B

Dahlberg

(Nikkarila) 1599B

Dalberg

(Pyhitty) 1600B

EAlkuun

Elianus

Elias (Vehmaiskylä) 1602B

FAlkuun

Falck

Abraham (Kirkonkylä) 1597B

Forssman

Jacob (Haukivuori) 1597A

Frilander

Elias (Pöyhölä) 1600A

Margareta (Pöyhölä) 1600A

Niels (Pöyhölä) 1600A

HAlkuun

Haloin

Lars Michels: (Liedemäki) 1599A

Mattz (Kuvansi) 1598A

Mattz (Liedemäki) 1599A

Mattz (Maavesi) 1599B

Staffan (Liedemäki) 1599A

Thom: (Väyrylä) 1603A

Hannukäin

Abr: (Valkeamäki) 1603A

Hedman

Carl (Kirkonkylä) 1597B

Heula

Jören (Pitkäsmäki) 1600B

Lars (Pitkäsmäki) 1600B

Heurin

Eskell (Pyhitty) 1600A

Hilduin

Adam (Valkeamäki) 1602B

Jören (Tikkalanmäki) 1602A

Mattz (Tikkalanmäki) 1602A

Mattz Påhlson (Valkeamäki) 1602B

Michell (Valkeamäki) 1602B

Olof (Tikkalanmäki) 1602A

Simon (Tikkalanmäki) 1602A

Staffan (Tikkalanmäki) 1602A

Hillduin

And:s (Valkeamäki) 1602B

Holm

Abraham (Längelmäki) 1598B

Hoppenstängh

(Kirkonkylä) 1597B

Huiskain

Lars (Häkkilä) 1596B

Hulkoin

Olof (Hällinmäki) 1595B

Hullckoin

Sigfr: (Längelmäki) 1598B

Huttuin

Anders (Siikamäki) 1601A

Bertill (Siikamäki) 1601A

Erich (Suontientaipale) 1601A

Petter (Suontientaipale) 1601A

Påhl (Längelmäki) 1598B

Hyfwein

Påhl (Haukivuori) 1596B

Hytiäin

Matz (Jäppilä) 1597A

Håckain

Thomas (Neuvola) 1599B

Häckin

Daniel (Toikkalanmäki) 1602B

Ifwar (Häkkilä) 1596A

Johan (Häkkilä) 1596A

Johan (Liedemäki) 1599A

Lars (Häkkilä) 1596A

Lars (Pyhäjärvi) 1600B

Mattz (Suonenjoki) 1601B

Måns (Pyhäjärvi) 1600B

Påhl (Häkkilä) 1596A

Staffan (Liedemäki) 1599A

Hämäl:

Johan (Nikkarila) 1599B

Pär (Nikkarila) 1599B

Hämäl:in

Hind: (Niskamäki) 1600A

Lars (Niskamäki) 1600A

Hämälein

Johan (Hietamäki) 1595B

Niels (Hietamäki) 1595B

Petter (Hietamäki) 1595B

Hämäläin

Påhl (Karkkola) 1598A

Hännin

Erich (Maavesi) 1599A

Lars (Vanaja) 1603A

Lars Larson (Hankamäki) 1596A

Olof (Hankamäki) 1596A

Påhl (Pitkäsmäki) 1600B

Hänninen

Clemet (Markkala) 1599B

Hartwick (Hällinmäki) 1596A

Olof (Kosolansaari) 1598A

Simon (Hällinmäki) 1596A

IAlkuun

Ickoin

Adam (Valkeamäki) 1603A

Gustaf (Valkeamäki) 1602B

Hans (Jäppilä) 1597A

Hind: Larson (Valkeamäki) 1603A

Lars (Jäppilä) 1597A

Olof (Niininiemi) 1600A

Olof (Tossavalansaari) 1602A

Simon (Niininiemi) 1600A

Isckanius

Pär (Haukivuori) 1597A

JAlkuun

Jalckain

Peer (Sianjalka) 1601B

Jalkain

Påhl (Haukivuori) 1596B

Jallkain

Johan (Niskamäki) 1599B

Påhl (Niskamäki) 1599B

Janhuin

Gustaf (Hällinmäki) 1595B

Hind: (Sauvomäki) 1601B

Mattz (Maavesi) 1599B

Olof (Pieksämäki) 1600B

Petter (Hällinmäki) 1595B

Påhl (Hällinmäki) 1595B

Jutin

And:s (Väyrylä) 1603A

Jämbsä

Mattz Anderson (Häkkilä) 1596B

Jänis

Påhl (Hankamäki) 1596A

Jäntze

Påhl (Jauhomäki) 1597B

Jäppin

Hind: (Kukkola) 1598A

Johan (Kukkola) 1598A

Johan (Tikkalanmäki) 1602A

Lars Jacobson (Jäppilä) 1597A

KAlkuun

Kainulain

Erich (Suontientaipale) 1601A

Kaipain

Mattz (Tikkalanmäki) 1602A

Olof (Tikkalanmäki) 1602A

Kaipiain

And:s (Vehmaiskylä) 1602B

Olof (Hankamäki) 1596A

Kaippin

Michell (Hällinmäki) 1595B

Kandain

Hind: (Hällinmäki) 1596A

Lars (Hällinmäki) 1595B

Mattz (Kantala) 1598B

Niels (Kantala) 1598B

Thom (Väisälä) 1603A

Thomas (Väisälä) 1603A

Karfwoin

Mårt: (Piispalanmäki) 1600B

Karialain

Arfwedh (Toholahti) 1602B

Karjal:

Lars (Surnunmäki) 1601A

Karjal:in

Abraham (Karjala) 1598A

Elias (Karjala) 1598A

Johan (Karjala) 1598A

Johan (Tyyrinmäki) 1602A

Markus (Tyyrinmäki) 1602B

Kaupin

Gustaf (Längelmäki) 1598B

Hind: (Längelmäki) 1598B

Mårten (Valkeamäki) 1602B

Stafan (Valkeamäki) 1602B

Staffan (Suolivesi) 1601B

Kempin

Lars (Ruokomäki) 1600B

Kimare

Johan (Haukivuori) 1596B

Kinnuin

Pär (Suontientaipale) 1601A

Thomas (Suontientaipale) 1601A

Kofwain

Olof (Ihalainen) 1597B

Kohwaka

Johan (Vilhula) 1602B

Niels (Häkkilä) 1596A

Koifwistoin

Thomas (Liedemäki) 1599A

Koikal:

Bertill (Maavesi) 1599A

Kollare

Isack (Hankamäki) 1596A

Kontinen

Lars (Suonenjoki) 1601B

Peer (Kärkkäälä) 1598A

Simon Simonson (Suonenjoki) 1601B

Zacharias (Kärkkäälä) 1598A

Korhoin

Christer (Liedemäki) 1599A

Johan (Markkala) 1599B

Olof Ohlson (Tyyrinmäki) 1602B

Korpel:

Johan (Kirkonkylä) 1597B

Kuckoin

Erich (Liedemäki) 1599A

Michell (Liedemäki) 1599A

Kuifwalain

Michell (Hällinmäki) 1595B

Kukoin

Elias (Käpysalo) 1598A

Petter (Käpysalo) 1598A

Kurfwitz

Johan (Karjala) 1598A

Kyryl:in

Thomas (Surnunmäki) 1601A

Kåifwistoin

Cnut (Liedemäki) 1599A

Kålemain

Pähr (Utriala) 1602B

Pär (Suontientaipale) 1601B

Käckoin

Pär (Nikkarila) 1599B

Käriein

Hans (Haukivuori) 1596B

Hans (Haukivuori) 1597A

Hind: (Haukivuori) 1597A

Lars (Haukivuori) 1596B

Petter (Haukivuori) 1597A

LAlkuun

Lahikain

Jören (Niininiemi) 1600A

Laitin

Bertill (Hällinmäki) 1595B

Claes (Jauhomäki) 1597B

Hans (Lyytilänmäki) 1599A

Olof (Lyytilänmäki) 1599A

Påhl (Kirkonkylä) 1597B

Laitinen

Olof (Liedemäki) 1599A

Lappi

Hind: (Suontientaipale) 1601A

Hind: (Suontientaipale) 1601B

Hindrich (Suontientaipale) 1601A

Lars (Suontientaipale) 1601B

Leikas

Erich (Kantala) 1598B

Jacob (Pyhitty) 1600A

Markus (Kantala) 1598B

Markus (Vehmaiskylä) 1602B

Niels (Kantala) 1598B

Linman

And: (Pappila) 1603B

Lipero

Bertill (Kirkonkylä) 1597B

Lyra

Hind: (Pappila) 1603B

MAlkuun

Mackoin

Hind (Väisälä) 1603A

Mannin

Christer (Surnunmäki) 1601A

Dafwid (Kirkonkylä) 1597B

Eskell (Kirkonkylä) 1597B

Hans (Hällinmäki) 1595B

Josep (Pöyhölä) 1600A

Lars (Vanaja) 1603A

Mattz (Kirkonkylä) 1597B

Mårten (Hällinmäki) 1595B

Niels (Pöyhölä) 1600A

Thomas (Ihalainen) 1597B

Mardikain

Eskell (Kukkola) 1598A

Markain

Anders (Siikamäki) 1601A

Eskell (Luukkola) 1599A

Hind: (Herrala) 1596A

Hindrich (Hankamäki) 1596A

Hindrich (Markkala) 1599B

Johan (Toholahti) 1602B

Michell (Suontientaipale) 1601A

Olof (Herrala) 1596A

Olof Ohlson (Siikamäki) 1601A

Peer (Markkala) 1599B

Påhl (Herrala) 1596A

Påhl (Luukkola) 1599A

Påhl (Oittila) 1600A

Staffan Johansonn (Hankamäki) 1596A

Markoin

Johan (Suontientaipale) 1601B

Matil:

Elias (Suolivesi) 1601B

Essaias (Hällinmäki) 1595B

Sigfred (Hällinmäki) 1595B

Mickain

Påhl Staffanson (Haukivuori) 1596B

Mollander

Claudius (Pappila) 1603B

Muldiain

Johan (Kukkola) 1598A

Niels (Jäppilä) 1597A

Mullikain

Påhl (Rummukka) 1600B

Mustain

Påhl (Liedemäki) 1599A

Mustoin

Olof (Nikkarila) 1599B

Olof (Neuvola) 1599B

Myryläin

Olof (Haukivuori) 1596B

Måilain

Påhl (Haukivuori) 1597A

Pär (Haukivuori) 1597A

Mäckoin

Olof (Rummukka) 1600B

Möhein

Petter (Pyhitty) 1600A

Staffan (Pyhitty) 1600A

Mörth

Lars (Pyhitty) 1600B

NAlkuun

Naukarin

Johan (Surnunmäki) 1601A

Nennoin

Bengdt Nillss:n (Kutumäki) 1598B

Mattz (Liedemäki) 1599A

Nills (Kutumäki) 1598B

Peer Peerss:n (Kutumäki) 1598A

Petter (Kutumäki) 1598A

Nidelberg

(Pieksämäki) 1600B

Nikulain

Michell (Hällinmäki) 1596A

Nyckein

Anders (Pitkäsmäki) 1600B

Daniel (Neuvola) 1599B

Hemming (Nykälä) 1600A

Johan (Kärenniemi) 1598B

Johan (Vehmaiskylä) 1602B

Jören (Pitkäsmäki) 1600B

Lars (Nykälä) 1600A

Matz Larson (Vehmaiskylä) 1602B

Michell (Haukivuori) 1597A

Michell (Pitkäsmäki) 1600B

Mårten (Haukivuori) 1596B

Påhl (Haukivuori) 1596B

Påhl (Maavesi) 1599B

Påhl (Neuvola) 1599B

Påhl (Nykälä) 1600A

Nykein

Cnudt Larson (Pohjalahti) 1600B

Nysein

Hind: (Kukkola) 1598A

Hind: (Kähkölä) 1598A

Lars (Hulkkola) 1597A

Lars Larson (Hulkkola) 1597A

Petter (Längelmäki) 1598B

Närhij

Hind: (Pappila) 1603B

Närhin

Erich (Suonenjoki) 1601B

Petter (Suonenjoki) 1601B

Näriein

Thomas (Markkala) 1599B

OAlkuun

Ollikain

Christer (Haukivuori) 1597A

Hindrich (Haukivuori) 1596B

Johan (Haukivuori) 1597A

Thomas (Haukivuori) 1597A

Outin

Olof (Niininiemi) 1600A

PAlkuun

Paijain

Johan (Valkeamäki) 1603A

Päär (Valkeamäki) 1603A

Parf:in

Ifwar (Jauhomäki) 1597B

Parfwin

Ifwar (Kähkölä) 1598A

Paunoin

Peer (Valkeamäki) 1602B

Pennain

Anders (Häkkilä) 1596B

Pulckin

Adam (Tikkalanmäki) 1602A

Niels Påhlson (Tikkalanmäki) 1602A

Petter (Tikkalanmäki) 1602A

Påhl (Hällinmäki) 1595B

Pähr (Tikkalanmäki) 1602A

Pulkin

Bertill (Maavesi) 1599A

Carl Arfweds: (Maavesi) 1599A

Pulliain

Anders (Maavesi) 1599B

Erich (Maavesi) 1599B

Peer (Längelmäki) 1598B

Petter (Maavesi) 1599B

Pullkoin

Hindrich (Virtasalmi) 1603A

Mattz (Virtasalmi) 1603A

Purhoin

Elias (Virtasalmi) 1603A

Påhl (Virtasalmi) 1603A

Puroin

Hind. (Hällinmäki) 1596A

Putkoin

Anders (Längelmäki) 1599A

Erich (Maavesi) 1599B

Hans (Vehmaiskylä) 1602B

Johan (Surnunmäki) 1601A

Joseph (Surnunmäki) 1601A

Michell (Längelmäki) 1599A

Niels (Surnunmäki) 1601A

Niels (Virtasalmi) 1603A

Olof (Längelmäki) 1599A

Petter (Hällinmäki) 1595B

Staffan (Surnunmäki) 1601A

Pykein

Hind: (Virtasalmi) 1603A

Pöndin

Jören (Venettekemäranta) 1603B

Thomas (Venettekemäranta) 1603B

Pöndinen

Thomas (Venetmäki) 1603A

Pöyhein

Michell (Hällinmäki) 1595B

Petter (Pyhitty) 1600B

Pär (Kärkkäälä) 1598A

RAlkuun

Rassain

Johan (Pappila) 1603B

Ravant

Thomas (Pörölänmäki) 1600B

Rikoin

Staffan (Jauhomäki) 1597B

Risain

Anders (Haukivuori) 1596B

Bengt (Jäppilä) 1597A

Sigfred (Jäppilä) 1597A

Rissain

Erich (Jäppilä) 1597A

Johan (Jäppilä) 1597A

Joseph (Jäppilä) 1597A

Rypi

Michell Michelson (Suontientaipale) 1601A

Råmoin

Jacob (Maavesi) 1599A

Olof (Maavesi) 1599A

Thomas (Maavesi) 1599A

Råpoin

Anders (Sarkaniemi) 1601A

Elias (Sarkaniemi) 1601A

Michell (Sarkaniemi) 1601A

Råssj

Mattz (Toholahti) 1602B

SAlkuun

Sacko

Hind: (Kukkola) 1598A

Sackoin

Peer (Kuvansi) 1598A

Saf:elain

Johan (Kylmämäki) 1598A

Schening

Joh: (Kirkonkylä) 1597B

Sickain

Jören (Längelmäki) 1598B

Jören (Tikkalanmäki) 1602A

Lars (Längelmäki) 1598B

Olof (Virtasalmi) 1603A

Silfwast

Jören (Viippero) 1603A

Ström

Erich (Jäppilä) 1597A

Suchkoin

Thomas (Suonenjoki) 1601B

Suchoin

Jacob (Haukivuori) 1596B

Johan Grelson (Längelmäki) 1598B

Markus (Kantala) 1598B

Olof (Tihusniemi) 1602A

Olof (Tossavalansaari) 1602A

Petter (Längelmäki) 1598B

Påhl (Tossavalansaari) 1602A

Påhl Påhlson (Tihusniemi) 1602A

Påhr (Tossavalansaari) 1602A

Pähr (Vehmaiskylä) 1602B

Suikoin

Erich (Suontientaipale) 1601A

Johan (Suontientaipale) 1601A

Surnoin

Petter (Suontientaipale) 1601B

Såpoin

Olof (Virtasalmi) 1603A

Sämein

Markus (Nikkarila) 1599B

Säppäin

Måns (Karjala) 1598A

TAlkuun

Tackin

Lars (Nykälä) 1600A

Tannin

Petter (Hällinmäki) 1595B

Tarf:oin

Erich (Haukivuori) 1596B

Grels (Hällinmäki) 1595B

Petter (Maavesi) 1599B

Petter (Piispalanmäki) 1600B

Simon (Maavesi) 1599B

Tarfwoin

Claes (Hällinmäki) 1595B

Gustaf Gustafson (Hällinmäki) 1595B

Niels (Hällinmäki) 1595B

Thomas (Hällinmäki) 1595B

Tarvon

(Viippero) 1603A

Tarvonius

Simon (Kirkonkylä) 1597B

Tavastierna

(Tikkalanmäki) 1602A

Tenhuin

Eskell (Maavesi) 1599B

Olof (Längelmäki) 1598B

Påhl Ehrson (Siikamäki) 1601A

Ticka

Jacob (Utriala) 1602B

Pähr (Utriala) 1602B

Tihjoin

Petter (Haukivuori) 1596B

Tijhoin

Pähr (Viippero) 1603A

Staffan (Viippero) 1603A

Tijtin

Petter (Kutumäki) 1598B

Tuchkal:

(Haukivuori) 1596B

Tuchkal:in

Johan (Haukivuori) 1596B

Tuijain

Sigf: (Valkeamäki) 1603A

Turpelain

Samuel (Suonenjoki) 1601B

Turpiain

Hind: (Sianjalka) 1601B

Samuel (Sianjalka) 1601B

Turuin

Ifwar (Suontientaipale) 1601B

Tyrfwin

Mattz (Pitkäsmäki) 1600B

Michell (Pitkäsmäki) 1600B

Tåloin

Hemming (Jäppilä) 1597A

Niels (Jäppilä) 1597A

UAlkuun

Utriain

Hans (Utriala) 1602B

Hind: (Vehmaiskylä) 1602B

Petter (Maavesi) 1599B

Påhl (Maavesi) 1599B

Uttriain

Niells (Liedemäki) 1599A

VWAlkuun

Walckoin

Elias (Sauvomäki) 1601B

Lars (Ruokomäki) 1600B

Simon (Sauvomäki) 1601B

Wirgilius (Sauvomäki) 1601B

Walkoin

Påhl (Haukivuori) 1597A

Wauchkoin

Pähr (Vauhkola) 1603B

Wauhkoin

And:s (Vehmaiskylä) 1602B

Christer (Kirkonkylä) 1597B

Christesr (Pyhitty) 1600A

Dominicus (Kirkonkylä) 1597B

Johan (Vauhkola) 1603B

Jören (Vauhkola) 1603B

Staff: (Kirkonkylä) 1597B

Wilhuin

Ewa (Pyhitty) 1600B

Johan (Kirkonkylä) 1597B

Willhuin

Johan Pährson (Vilhula) 1602B

Påhl (Vilhula) 1602B

Pähr (Vilhula) 1602B

Pär (Surnunmäki) 1601A

Williakain

Markus (Haukivuori) 1597A

Mårt: (Haukivuori) 1596B

Petter (Haukivuori) 1596B

Wächwil:

Erich (Suontientaipale) 1601B

Wäisein

Arfwed (Pyhitty) 1600B

Arfwed (Väisälä) 1603A

Arfwed Jacobson (Väisälä) 1603A

Hind: (Väisälä) 1603A

Petter (Längelmäki) 1598B

Thomas (Väisälä) 1603A

Wänäl:in

Petter (Haukivuori) 1596B

Wänäläin

Sigfr: (Haukivuori) 1597A

Wäpsäl:in

Eskell (Tyyrinmäki) 1602A

Påhl (Tyyrinmäki) 1602A

Påhl (Toholahti) 1602B

Wäpsäl:n

Hind: (Rajalanniemi) 1600B

Samuel (Rajalanniemi) 1600B

Wästerin

Lars (Jauhomäki) 1597B

YAlkuun

Yllein

Olof Ohlss:n (Suolitaipale) 1601B

Yllöin

Anders (Kylmämäki) 1598A

Erich (Hankamäki) 1596A

Hans (Kylmämäki) 1598A

Hans (Venetmäki) 1603A

Hans Larson (Kylmämäki) 1598A

Hind: (Niininiemi) 1600A

Hind: (Toikkalanmäki) 1602B

Johan (Kylmämäki) 1598A

Johan (Surnunmäki) 1601A

Jören (Kylmämäki) 1598A

Lars (Kylmämäki) 1598A

Lars (Niininiemi) 1600A

Michell (Hankamäki) 1596A

Olof Ohlson (Suontientaipale) 1601B

 

Huomaa että kaikki nimet eivät ole perusmuodossa

Tässä hakemistossa on yhteensä 511 nimeä

KylätSivut kylittäin

© Väinö Holopainen 2017