AlkuSavolaisia joukko-osastojaSavonlinnan läänin kahdennusrykmentti → Nimihakemisto

Savonlinnan läänin kahdennusrykmentti

Nimihakemisto elokuulle 1707


-  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  VW  Y  Å  Ö 
 -  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  VW  Y  Å  Ö

(ei sukunimeä)Alkuun

(ei sukunimeä)

Enewalld Pärsson 6. komppania:2 (Idensallmj S:n)

Grels Mårthnesson 2. komppania:Esikunta

Hans Clemetzsson 6. komppania:125 (Idensallmj S:n)

Hendrich Israellsson 5. komppania:112 (Jorois S:n)

Johan Anthonson 5. komppania:Esikunta

Pär Eskellsson 3. komppania:71 (Menduhariu S:n)

AAlkuun

Aholain

Michell 5. komppania:78 (Jorois S:n)

Andickain

And:s 4. komppania:109 (Cuopio S:n)

Arjkain

Påhl Hendss. 1. komppania:6 (Randasallmj S:n)

Asikain

And:s 4. komppania:53 (Cuopio S:n)

Olåf 4. komppania:80 (Cuopio S:n)

Påhl 4. komppania:110 (Cuopio S:n)

Aufwikain

Petter 2. komppania:66 (S:t Michels S:n)

Avjkain

Staffan 3. komppania:24 (Christina S:n)

BAlkuun

Backarinen

Påhl 6. komppania:116 (Idensallmj S:n)

Bejain

Jacob Larss. 5. komppania:45 (Jåckas S:n)

Bengtin

Bertill 3. komppania:57 (Christina S:n)

Jacob 6. komppania:10 (Idensallmj S:n)

Bengtinen

Lars 1. komppania:22 (Piexemekj S:n)

Lars 5. komppania:88 (Jorois S:n)

Bijster

Niels 2. komppania:Esikunta

Biörn

Hendrich 3. komppania:117 (Hirfvensallmj S:n)

Bowilan

Samuel 4. komppania:Esikunta

Bårg

Carll 3. komppania:Esikunta

CAlkuun

Cassijn

Joh: Hind: 5. komppania:Esikunta

Cassin

Anthonj 3. komppania:Esikunta

Charpantier

Robert 2. komppania:Esikunta

Clementioff

Wollmar Fried: 6. komppania:Esikunta

DAlkuun

Dafwitzainen

Olof 2. komppania:41 (Piexämäckj S:n)

Petter 2. komppania:46 (Piexämäckj S:n)

EAlkuun

Eekestamm

Erich 2. komppania:73 (S:t Michels S:n)

Ekman

Lorens 6. komppania:Esikunta

Essenius

Simon 5. komppania:Esikunta

FAlkuun

Fagell

Daniel 1. komppania:Esikunta

Fariolle

Frans 6. komppania:Esikunta

Fillpoin

Hend: Påhlss. 5. komppania:94 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Frese

Timotheus 1. komppania:35 (Randasallmj S:n)

Förmyndare

Hend: Andss: 6. komppania:87 (Piexemekj S:n)

GAlkuun

Ganshou

Joachim G: 4. komppania:Esikunta

Grabbe

Johan 5. komppania:97 (Jorois S:n)

HAlkuun

Haberman

Pär Pärss. 5. komppania:127 (Sullckawa S.n)

Hackarain

Påhl 4. komppania:83 (Cuopio S:n)

Hacktinen

Jacob Påhlss. 5. komppania:118 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Haikoin

Hans Hanss. 4. komppania:122 (Leppävirda S:n)

Hans Staffss. 1. komppania:133 (Leppäwirda S:n)

Mårthen 6. komppania:25 (Idensallmj S:n)

Haikonen

Philip 1. komppania:65 (Randasallmj S:n)

Halison

And:s 1. komppania:115 (Kerimäkj S:n)

Haloin

Hendrich 3. komppania:33 (Pumala S:n)

Halonen

Lars 6. komppania:3 (Idensallmj S:n)

Olåf 4. komppania:63 (Cuopio S:n)

Philip 4. komppania:41 (Cuopio S:n)

Pär Pärss. 4. komppania:42 (Cuopio S:n)

Haltuinen

Jonas 2. komppania:111 (Kangasniemj S:n)

Hamuin

Johan Jacobs. 3. komppania:15 (Pumala S:n)

Påhl Påhlss. 6. komppania:103 (Idensallmj S:n)

Hannukain

Johan 4. komppania:Esikunta

Hanskj

Mattz 5. komppania:119 (Sullckawa S.n)

Happoin

Lars 4. komppania:92 (Cuopio S:n)

Walentin 1. komppania:39 (Randasallmj S:n)

Happoinen

Mattz 4. komppania:14 (Cuopio S:n)

Hardikain

Mattz Pärss. 5. komppania:116 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Petter 4. komppania:91 (Cuopio S:n)

Haring

Bertill 1. komppania:30 (Piexemekj S:n)

Lars Johss. 5. komppania:95 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Pär Jessperss. 1. komppania:25 (Piexemekj S:n)

Harmain

Samuel 6. komppania:22 (Idensallmj S:n)

Hasuin

Michell Hendss. 1. komppania:29 (Randasallmj S:n)

Hatain

Lars Thomass. 6. komppania:90 (Idensallmj S:n)

Hauhåin

Niels Matzs: 2. komppania:119 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Hauka

Hans 3. komppania:91 (Hirfwensallmj S:n)

Heikinen

Lars 6. komppania:91 (Idensallmj S:n)

Pär 4. komppania:69 (Cuopio S:n)

Heinoin

Eskell 5. komppania:69 (Jåckas S:n)

Jacob Eskellss. 3. komppania:13 (Pumala S:n)

Lars Ehrss. 6. komppania:55 (Idensallmj S:n)

Heiskain

Erich 4. komppania:123 (Leppävirda S:n)

Mattz Johss. 4. komppania:121 (Leppävirda S:n)

Hilldoin

Mårthen 6. komppania:123 (Idensallmj S:n)

Hillduin

And:s 4. komppania:38 (Cuopio S:n)

Olåf Erichss. 6. komppania:85 (Idensallmj S:n)

Himain

Påhl Påhlss. 3. komppania:40 (Christina S:n)

Hipelj

Olåf Hendss. 3. komppania:115 (Hirfvensallmj S:n)

Hipsoin

Pär Ifwarson 5. komppania:94 (Jorois S:n)

Hiroin

Hendrich 6. komppania:26 (Idensallmj S:n)

Hironen

Pär 6. komppania:21 (Idensallmj S:n)

Huckain

Hend: Matzss. 1. komppania:22 (Randasallmj S:n)

Markus 6. komppania:89 (Piexemekj S:n)

Hujain

Mattz 3. komppania:11 (Pumala S:n)

Huofwinen

Johan Jöranss. 4. komppania:27 (Cuopio S:n)

Matz Pärss. 4. komppania:71 (Cuopio S:n)

Påhl Ehrss. 6. komppania:68 (Idensallmj S:n)

Huopain

Lars 3. komppania:66 (Menduhariu S:n)

Hurskain

Hans Hanss. 5. komppania:103 (Jorois S:n)

Niels Påhls: 2. komppania:74 (Piexämäckj S:n)

Olåf 6. komppania:18 (Idensallmj S:n)

Hussu

Jacob Pärss. 4. komppania:39 (Cuopio S:n)

Jöran Andss. 4. komppania:62 (Cuopio S:n)

Huttuin

Michell 4. komppania:86 (Cuopio S:n)

Huttunen

Mattz 4. komppania:26 (Cuopio S:n)

Hyfvärinen

And:s 4. komppania:5 (Cuopio S:n)

Lars 3. komppania:10 (Pumala S:n)

Mattz 5. komppania:99 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Pär 4. komppania:51 (Cuopio S:n)

Hyfwönen

Påhl Hendss. 5. komppania:90 (Jorois S:n)

Hyllä

Johan 1. komppania:51 (Randasallmj S:n)

Hynninen

Jöran Jöranss. 1. komppania:8 (Randasallmj S:n)

Hypiäin

Hendrich 1. komppania:134 (Leppäwirda S:n)

Hyryläin

Jöran 3. komppania:64 (Menduhariu S:n)

Håckain

Jacob Ohlss. 3. komppania:114 (Hirfvensallmj S:n)

Håckainen

Hindrich 2. komppania:14 (S:t Michels S:n)

Hålåpain

Thomas Simonss. 5. komppania:88 (Sullckawa S.n)

Hångain

Sigfred 3. komppania:120 (Hirfvensallmj S:n)

Simon Grellss. 3. komppania:69 (Menduhariu S:n)

Häckin

Johan Peers: 2. komppania:36 (Piexämäckj S:n)

Häckinen

Daniell 1. komppania:28 (Piexemekj S:n)

Hend: Niels: 2. komppania:40 (Piexämäckj S:n)

Hend: Påhlss. 3. komppania:19 (Pumala S:n)

Lars Peers: 2. komppania:28 (S:t Michels S:n)

Häiskainen

Petter 2. komppania:40 (S:t Michels S:n)

Hälltö

Jöran Jöranss. 3. komppania:68 (Menduhariu S:n)

Hämäl:n

Brusius 1. komppania:72 (Kerimäkj S:n)

Lars 5. komppania:72 (Jåckas S:n)

Lars Staff.ss. 4. komppania:87 (Cuopio S:n)

Mårthen Matzss. 1. komppania:32 (Piexemekj S:n)

Pär 1. komppania:39 (Seminge S:n)

Hämäläin

Hindrich Peerss. 2. komppania:29 (S:t Michels S:n)

Jöran 3. komppania:95 (Hirfwensallmj S:n)

Lars Ohls: 2. komppania:58 (Piexämäckj S:n)

Matz 2. komppania:71 (Piexämäckj S:n)

Niels 2. komppania:52 (S:t Michels S:n)

Hänninen

Thomas 1. komppania:4 (Piexemekj S:n)

Härkäin

Olåf 5. komppania:5 (Jåckas S:n)

IAlkuun

Ihalain

And:s 3. komppania:81 (Pumala S:n)

Ikähemoin

Hindrich 2. komppania:84 (Kangasniemj S:n)

Immoin

Hardwick Ohlss. 5. komppania:89 (Sullckawa S.n)

Johan 4. komppania:106 (Cuopio S:n)

Mårthen 1. komppania:19 (Randasallmj S:n)

Påhl 4. komppania:1 (Cuopio S:n)

Påhl Larss. 5. komppania:32 (Jåckas S:n)

Inginen

Elias 2. komppania:70 (Piexämäckj S:n)

Innain

Hendrich 5. komppania:9 (Jåckas S:n)

Itthimaeus

Axell 2. komppania:Esikunta

Ernest 2. komppania:Esikunta

JAlkuun

Jack

Abram 3. komppania:Esikunta

Janhuin

Påhl 1. komppania:60 (Randasallmj S:n)

Jauhåin

Stafan 2. komppania:66 (Piexämäckj S:n)

Jernfeldt

Gustaff 4. komppania:Esikunta

Junduin

Elias 1. komppania:35 (Piexemekj S:n)

Juofwonen

Olåf 1. komppania:32 (Randasallmj S:n)

Juotinen

Matz 3. komppania:21 (Christina S:n)

Jurfwainen

Olåf 1. komppania:18 (Randasallmj S:n)

Jutel:n

Hend: Johss. 5. komppania:122 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Lars Johss. 5. komppania:120 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Jutinen

Anders 2. komppania:64 (Piexämäckj S:n)

Jyrkiäinen

Johan 5. komppania:106 (Jorois S:n)

Jämsä

Jöran Eliess. 1. komppania:18 (Piexemekj S:n)

Jäppin

And:s 4. komppania:96 (Cuopio S:n)

Johan 4. komppania:18 (Cuopio S:n)

Jäppinen

Jacob 1. komppania:31 (Piexemekj S:n)

Jäskel:n

Cnut 5. komppania:36 (Jåckas S:n)

Olåf 6. komppania:84 (Idensallmj S:n)

Olåf Michss. 5. komppania:110 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

KAlkuun

Kackinen

Pär 4. komppania:32 (Cuopio S:n)

Kaikonen

Olåf Pärss. 6. komppania:66 (Idensallmj S:n)

Kainulain

Eskell 4. komppania:99 (Cuopio S:n)

Kaipoin

Thomas 4. komppania:Esikunta

Kaiponen

Ifwar 6. komppania:81 (Piexemekj S:n)

Kalentin

Daniel 1. komppania:Esikunta

Kamminen

Stafan 2. komppania:39 (Piexämäckj S:n)

Kandainen

Erich 2. komppania:72 (Piexämäckj S:n)

Matz Abrams: 2. komppania:44 (Piexämäckj S:n)

Kankuin

Samuel 4. komppania:117 (Leppävirda S:n)

Kapoinen

Thomas 2. komppania:35 (S:t Michels S:n)

Kardinen

Johan 1. komppania:55 (Randasallmj S:n)

Johan Larss. 5. komppania:65 (Jåckas S:n)

Karfwoin

Mattz 4. komppania:11 (Cuopio S:n)

Karhinen

And:s 1. komppania:128 (Leppäwirda S:n)

Karhuinen

Mattz 1. komppania:13 (Piexemekj S:n)

Karjalain

Hindrich 2. komppania:38 (Piexämäckj S:n)

Karjunen

Hendrich 6. komppania:117 (Idensallmj S:n)

Karjäinen

Lars Johan 2. komppania:112 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Karpinen

Pär 1. komppania:5 (Randasallmj S:n)

Kartuinen

Hendrich 4. komppania:15 (Cuopio S:n)

Kassurinen

Hendrich 4. komppania:49 (Cuopio S:n)

Michell 6. komppania:14 (Idensallmj S:n)

Katajain

Elias Ohlss. 6. komppania:11 (Idensallmj S:n)

Kaukoin

Mårthen 6. komppania:34 (Idensallmj S:n)

Kaukuin

Pär Niellss. 1. komppania:1 (Randasallmj S:n)

Keckonen

Pär 6. komppania:104 (Idensallmj S:n)

Kejonen

Hendrich 4. komppania:56 (Cuopio S:n)

Kemiläin

And:s 4. komppania:75 (Cuopio S:n)

Erich 5. komppania:30 (Jåckas S:n)

Mattz 3. komppania:72 (Menduhariu S:n)

Kerfwinen

Olåf 4. komppania:88 (Cuopio S:n)

Kernitz

Mårthen 6. komppania:Esikunta

Kettuin

Jonas 5. komppania:7 (Jåckas S:n)

Kijskin

And:s 5. komppania:128 (Sullckawa S.n)

Mattz Pärss. 1. komppania:41 (Seminge S:n)

Killkj

Hend: Pärss. 3. komppania:65 (Menduhariu S:n)

Kinnoin

And:s 1. komppania:135 (Leppäwirda S:n)

Erich Pärss. 4. komppania:97 (Cuopio S:n)

Giöstaf 4. komppania:36 (Cuopio S:n)

Hendrich 5. komppania:93 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Johan Hendss. 4. komppania:57 (Cuopio S:n)

Kinnuin

Lars 1. komppania:70 (Randasallmj S:n)

Pär Erichss. 5. komppania:101 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Kipriäin

And:s Andss. 3. komppania:46 (Christina S:n)

Kirolain

Jöran Jöranss. 1. komppania:126 (Leppäwirda S:n)

Kituin

Hend: Andss. 3. komppania:17 (Pumala S:n)

Klostarin

And:s 1. komppania:48 (Randasallmj S:n)

Thomas Erichs 2. komppania:114 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Klåckare

Hemming 5. komppania:79 (Jorois S:n)

Knutinen

And:s 4. komppania:23 (Cuopio S:n)

Kourj

Jöran Jöranss. 1. komppania:19 (Piexemekj S:n)

Kuckoin

Elias 4. komppania:44 (Cuopio S:n)

Erich 5. komppania:129 (Sullckawa S.n)

Hendrich 1. komppania:Esikunta

Michell 1. komppania:2 (Randasallmj S:n)

Niells 6. komppania:71 (Idensallmj S:n)

Påhl Johss. 1. komppania:26 (Randasallmj S:n)

Kuckonen

Olåf Andss. 6. komppania:80 (Idensallmj S:n)

Kufwainen

Jören 2. komppania:87 (Kangasniemj S:n)

Kuohlemain

Petter 4. komppania:94 (Cuopio S:n)

Påhl Christss. 5. komppania:107 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Kuokain

Pär Simonss. 5. komppania:117 (Sullckawa S.n)

Kuossmain

And:s 5. komppania:125 (Sullckawa S.n)

Johan Pärss. 1. komppania:59 (Randasallmj S:n)

Kurckinen

Mattz Brusiuss. 5. komppania:48 (Jåckas S:n)

Kyröläin

And:s 3. komppania:107 (Hirfvensallmj S:n)

Kåckoin

Mattz 6. komppania:39 (Idensallmj S:n)

Mårthen 6. komppania:17 (Idensallmj S:n)

Kåckonen

Mattz 1. komppania:24 (Randasallmj S:n)

Kådilain

Johan Ohlss. 1. komppania:13 (Randasallmj S:n)

Kåikelain

Niells 5. komppania:44 (Jåckas S:n)

Kållioin

Bertill 6. komppania:70 (Idensallmj S:n)

Kålljoin

Eskell 3. komppania:56 (Christina S:n)

Kåponen

Johan Matzss. 1. komppania:132 (Leppäwirda S:n)

Kårhoin

Hans Nielss. 4. komppania:17 (Cuopio S:n)

Johan Hendss. 3. komppania:33 (Christina S:n)

Matz Matzss. 3. komppania:15 (Christina S:n)

Mårthen Jörens: 2. komppania:48 (S:t Michels S:n)

Nielss 4. komppania:108 (Cuopio S:n)

Pär Matzss. 3. komppania:38 (Christina S:n)

Kårpel:n

Markus 3. komppania:47 (Christina S:n)

Kåtro

Erich Kristerss. 3. komppania:27 (Pumala S:n)

Kächkoin

Påhl Påhlss. 5. komppania:57 (Jåckas S:n)

Kähärä

Jöran 5. komppania:14 (Jåckas S:n)

Mattz Larsson 3. komppania:79 (Pumala S:n)

Michell 5. komppania:29 (Jåckas S:n)

Käinoin

And:s 1. komppania:100 (Kerimäkj S:n)

And:s Andss. 4. komppania:125 (Leppävirda S:n)

Påhl Erichss. 5. komppania:106 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Kämärä

Christer Pärss. 1. komppania:58 (Randasallmj S:n)

Hend: Hendss. 6. komppania:51 (Idensallmj S:n)

Kärjäin

Johan Mats. 2. komppania:80 (S:t Michels S:n)

Kärjäinen

Johan Peers: 2. komppania:113 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Kärkinen

And:s 1. komppania:52 (Randasallmj S:n)

Kärkäin

Lars Pärss. 4. komppania:78 (Cuopio S:n)

Pär Andss. 6. komppania:48 (Idensallmj S:n)

Käräjämies

Thomas Matzss. 3. komppania:119 (Hirfvensallmj S:n)

Kässelj

Eskell 3. komppania:5 (Christina S:n)

Könöin

Hans Påhlss. 5. komppania:104 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Petter Ohlss. 5. komppania:126 (Sullckawa S.n)

LAlkuun

Laakoin

Hendrich 4. komppania:67 (Cuopio S:n)

Johan 4. komppania:104 (Cuopio S:n)

Påhl 1. komppania:67 (Randasallmj S:n)

Laakoinen

Johan 4. komppania:59 (Cuopio S:n)

Ladickainen

Matz 2. komppania:8 (S:t Michels S:n)

Lahiain

And:s Ohlss. 3. komppania:8 (Christina S:n)

Laitin

Lars Hemmings: 2. komppania:43 (Piexämäckj S:n)

Lars Larsson 1. komppania:9 (Piexemekj S:n)

Laitinen

Hendrich 3. komppania:14 (Christina S:n)

Lars Pärsson 1. komppania:10 (Piexemekj S:n)

Peer Marcuss: 2. komppania:112 (Kangasniemj S:n)

Påhl 2. komppania:67 (Piexämäckj S:n)

Påhl Matzss. 1. komppania:16 (Piexemekj S:n)

Sigfred 2. komppania:123 (Kangasniemj S:n)

Thomas 4. komppania:12 (Cuopio S:n)

Lampell

Hans Georg 4. komppania:Esikunta

Landiainen

Petter 2. komppania:64 (S:t Michels S:n)

Lappal:n

Clemeth 6. komppania:93 (Idensallmj S:n)

Hendrich 6. komppania:6 (Idensallmj S:n)

Hendrich 6. komppania:74 (Idensallmj S:n)

Jöran 5. komppania:102 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Lars 1. komppania:40 (Randasallmj S:n)

Lars 4. komppania:40 (Cuopio S:n)

Pär Pärss. 6. komppania:4 (Idensallmj S:n)

Lappalain

Erich Andss. 1. komppania:15 (Randasallmj S:n)

Staffan 1. komppania:119 (Leppäwirda S:n)

Thomas 1. komppania:45 (Randasallmj S:n)

Lappj

Hendrich 1. komppania:27 (Piexemekj S:n)

Lappwetel:n

Erich 3. komppania:35 (Pumala S:n)

Lasoin

Mattz 1. komppania:51 (Randasallmj S:n)

Mattz 3. komppania:51 (Christina S:n)

Pär 1. komppania:82 (Kerimäkj S:n)

Lattuin

Olåf 5. komppania:83 (Jorois S:n)

Laukain

Michell 1. komppania:17 (Randasallmj S:n)

Laulain

Niels Påhls: 2. komppania:73 (Piexämäckj S:n)

Lefwoin

Johan 5. komppania:101 (Jorois S:n)

Lars Simonss. 5. komppania:86 (Jorois S:n)

Staffan 5. komppania:70 (Jorois S:n)

Lefwåinen

Påhl 2. komppania:126 (Kangasniemj S:n)

Leijman

Christopher 4. komppania:Esikunta

Leinoin

Mattz Johss. 3. komppania:4 (Pumala S:n)

Liitmain

Olåf Andss. 1. komppania:41 (Randasallmj S:n)

Likanen

Johan Pärss. 3. komppania:29 (Christina S:n)

Limatain

Jöran 5. komppania:25 (Jåckas S:n)

Staffan 1. komppania:3 (Piexemekj S:n)

Lipiäin

Hendrich 1. komppania:7 (Piexemekj S:n)

Simon 3. komppania:84 (Pumala S:n)

Liukoin

Hend: Mårthss. 3. komppania:98 (Hirfwensallmj S:n)

Luckarin

Dafvid 3. komppania:20 (Pumala S:n)

Luukoin

Hendrich 5. komppania:31 (Jåckas S:n)

Lydikäin

Johan 4. komppania:13 (Cuopio S:n)

Läpär

Henrich 5. komppania:130 (Sullckawa S.n)

Läskinen

Mattz 4. komppania:20 (Cuopio S:n)

Lötiönen

Pär 5. komppania:28 (Jåckas S:n)

MAlkuun

Mahlman

Mårthen 4. komppania:Esikunta

Malljain

Johan 3. komppania:9 (Pumala S:n)

Mallmsteen

Gabriel 5. komppania:Esikunta

Mannin

Lars 2. komppania:53 (Piexämäckj S:n)

Manninen

Christer 2. komppania:57 (Piexämäckj S:n)

Johan 2. komppania:65 (Piexämäckj S:n)

Jöran 3. komppania:109 (Hirfvensallmj S:n)

Marain

And:s Matzss. 5. komppania:21 (Jåckas S:n)

Mardikain

Johan 3. komppania:49 (Christina S:n)

Johan Andss. 3. komppania:48 (Christina S:n)

Jöran 6. komppania:114 (Idensallmj S:n)

Olåf Jacobs. 6. komppania:61 (Idensallmj S:n)

Markain

Påhl Påhlss. 1. komppania:20 (Piexemekj S:n)

Martinen

And:s Påhlss. 5. komppania:33 (Jåckas S:n)

Johan Påhlss. 5. komppania:11 (Jåckas S:n)

Lars 2. komppania:46 (S:t Michels S:n)

Matilain

Hindrich 2. komppania:43 (S:t Michels S:n)

Matiskain

And:s 5. komppania:54 (Jåckas S:n)

Peer Peers: 2. komppania:56 (S:t Michels S:n)

Metel:n

Jöran 1. komppania:45 (Seminge S:n)

Mickoin

Mattz Pärss. 5. komppania:91 (Sullckawa S.n)

Michell 6. komppania:72 (Idensallmj S:n)

Miehloin

Lars 1. komppania:50 (Randasallmj S:n)

Miettoin

Simon 3. komppania:28 (Pumala S:n)

Miettonen

Thomas Pärss. 5. komppania:17 (Jåckas S:n)

Molander

Niells Andss. 5. komppania:27 (Jåckas S:n)

Morath

Alexander 1. komppania:Esikunta

Mustoin

And:s 4. komppania:4 (Cuopio S:n)

And:s 6. komppania:47 (Idensallmj S:n)

Hend: Larss. 5. komppania:42 (Jåckas S:n)

Johan 4. komppania:52 (Cuopio S:n)

Jöran Jöranss. 1. komppania:68 (Randasallmj S:n)

Mutka

Pär 1. komppania:91 (Kerimäkj S:n)

Måndoin

Anders 2. komppania:50 (S:t Michels S:n)

Mattz 5. komppania:104 (Jorois S:n)

Sam: Hemmings: 3. komppania:14 (Pumala S:n)

Mäkäräin

Essajas 3. komppania:5 (Pumala S:n)

Möhäin

Lars Staffss: 6. komppania:88 (Piexemekj S:n)

Möykyin

Christer 4. komppania:124 (Leppävirda S:n)

Pär 4. komppania:66 (Cuopio S:n)

NAlkuun

Nigreus

Johan 5. komppania:4 (Jåckas S:n)

Niskain

Johan 6. komppania:19 (Idensallmj S:n)

Johan 6. komppania:43 (Idensallmj S:n)

Niskainen

Gustaf 1. komppania:62 (Randasallmj S:n)

Nissinen

Pär Pärss. 5. komppania:111 (Jorois S:n)

Nissuinen

Erich 6. komppania:50 (Idensallmj S:n)

Noistedt

Magns 1. komppania:Esikunta

Norsted

Magnus 4. komppania:Esikunta

Norstedt

Magnus 6. komppania:Esikunta

Nullpoin

Christer Christss. 3. komppania:18 (Pumala S:n)

Nyman

Johan 4. komppania:Esikunta

Nysäin

Hendrich 1. komppania:33 (Piexemekj S:n)

Lars 1. komppania:26 (Piexemekj S:n)

Lars Pärss. 1. komppania:23 (Piexemekj S:n)

Pär 1. komppania:15 (Piexemekj S:n)

Nåusiain

Johan 1. komppania:30 (Randasallmj S:n)

Lars 6. komppania:35 (Idensallmj S:n)

Närfwäin

Erich 3. komppania:88 (Hirfwensallmj S:n)

Michel Christers: 2. komppania:1 (S:t Michels S:n)

Nätäin

Jacob Berentz 2. komppania:79 (Piexämäckj S:n)

OAlkuun

Ojkarinen

Bertill 6. komppania:115 (Idensallmj S:n)

Ojnojn

Johan Matzss. 5. komppania:85 (Jorois S:n)

Ollckoin

Zachris 3. komppania:23 (Christina S:n)

Orafva

Philip Larss. 3. komppania:55 (Christina S:n)

Otinen

Olåf Eskellss. 3. komppania:27 (Christina S:n)

Thomas 4. komppania:111 (Cuopio S:n)

PAlkuun

Packalain

Mattz Peers: 2. komppania:75 (Piexämäckj S:n)

Packarin

Michell 5. komppania:87 (Jorois S:n)

Pafwilain

Zachris 6. komppania:Esikunta

Pahlainen

Lars Ehrs: 2. komppania:75 (S:t Michels S:n)

Pajunen

Oloff 2. komppania:30 (S:t Michels S:n)

Palloin

Jacob 6. komppania:90 (Piexemekj S:n)

Pannoin

Johan 2. komppania:99 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Pappainen

Mårten 2. komppania:100 (Kangasniemj S:n)

Pappinen

Michell Knuthss. 3. komppania:67 (Menduhariu S:n)

Pardain

Hend: Pärss. 6. komppania:56 (Idensallmj S:n)

Olåf 6. komppania:107 (Idensallmj S:n)

Pär Bertillsson 6. komppania:101 (Idensallmj S:n)

Thomas 6. komppania:52 (Idensallmj S:n)

Parf:n

Johan Matzss. 5. komppania:114 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Parfwiain

Bertill 1. komppania:3 (Randasallmj S:n)

Erich 5. komppania:103 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Mattz Niellss. 1. komppania:11 (Randasallmj S:n)

Parkinen

Jören Matzss. 2. komppania:129 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Parkoin

And:s 5. komppania:95 (Jorois S:n)

Pasanen

And:s 5. komppania:10 (Jåckas S:n)

Pasoin

Johan 6. komppania:46 (Idensallmj S:n)

Pasuin

Thomas Mattzss. 3. komppania:73 (Menduhariu S:n)

Pasunen

And:s Påhlss. 3. komppania:31 (Christina S:n)

Pattain

Mattz Matzss. 5. komppania:102 (Jorois S:n)

Paukoin

Arfwed 5. komppania:98 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Påhl Påhlss. 1. komppania:29 (Piexemekj S:n)

Payckäinen

Mattz 2. komppania:55 (S:t Michels S:n)

Pechkurj

Påhl 5. komppania:43 (Jåckas S:n)

Peckurinen

Petter 4. komppania:54 (Cuopio S:n)

Pekain

Eljas Peers: 2. komppania:96 (Kangasniemj S:n)

Peldåinen

Mårten 2. komppania:115 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Pelldoin

Bertill 6. komppania:16 (Idensallmj S:n)

Pellinen

Knuth Påhlss. 3. komppania:86 (Hirfwensallmj S:n)

Pennain

Olåf Michss. 6. komppania:24 (Idensallmj S:n)

Pennoin

Zachris 1. komppania:123 (Leppäwirda S:n)

Pesonen

Swen 4. komppania:113 (Cuopio S:n)

Petterson

Johan 1. komppania:Esikunta

Peuron

Zacharias 6. komppania:Esikunta

Philippaeus

Hind: 2. komppania:Esikunta

Piedikäin

And:s 6. komppania:57 (Idensallmj S:n)

Hemming 4. komppania:73 (Cuopio S:n)

Olåf 6. komppania:33 (Idensallmj S:n)

Piekalain

Hemming 1. komppania:17 (Piexemekj S:n)

Pippurj

Erich 3. komppania:80 (Menduhariu S.n)

Pirain

Lars Andss. 1. komppania:129 (Leppäwirda S:n)

Pirhuin

Hend: Hendss. 5. komppania:18 (Jåckas S:n)

Pirnes

Jacob 4. komppania:58 (Cuopio S:n)

Pirskain

Hendrich 4. komppania:61 (Cuopio S:n)

Matz Petterss. 1. komppania:124 (Leppäwirda S:n)

Pohialain

Johan 5. komppania:133 (Sullckawa S.n)

Pryttz

Johan Johss. 5. komppania:46 (Jåckas S:n)

Puhaka

Jöran 6. komppania:62 (Idensallmj S:n)

Puickåinen

Stafan 2. komppania:109 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Pullckinen

And:s 1. komppania:36 (Randasallmj S:n)

Erich 1. komppania:131 (Leppäwirda S:n)

Erich 6. komppania:30 (Idensallmj S:n)

Puolack

Jacob Jörens: 2. komppania:124 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Puoskar

Hendrich 4. komppania:81 (Cuopio S:n)

Purdinen

Hendrich 5. komppania:125 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Purhuin

Lars Larss. 5. komppania:108 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Puronen

Christer Christ.ss. 4. komppania:46 (Cuopio S:n)

Daniell 1. komppania:11 (Piexemekj S:n)

Hendrich 4. komppania:21 (Cuopio S:n)

Pursiain

Påhl 6. komppania:41 (Idensallmj S:n)

Putkainen

Niels 2. komppania:78 (Piexämäckj S:n)

Pyckäl:n

Mattz 6. komppania:121 (Idensallmj S:n)

Pycköin

Christer Påhls: 2. komppania:100 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Pyckönen

Påhl 3. komppania:118 (Hirfvensallmj S:n)

Pyker

Johan 2. komppania:68 (Piexämäckj S:n)

Pyllckäin

And:s 3. komppania:52 (Christina S:n)

And:s 3. komppania:79 (Menduhariu S:n)

Elias Larss. 5. komppania:51 (Jåckas S:n)

Pyrhöin

Sigf:d Marcuss: 2. komppania:94 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Påikolain

Samuel 2. komppania:130 (Kangasniemj S:n)

Påutiain

Hendrich 4. komppania:100 (Cuopio S:n)

Påhl 4. komppania:107 (Cuopio S:n)

Päsoin

Pär Andss. 1. komppania:54 (Randasallmj S:n)

Pölläin

Hendrich 5. komppania:1 (Jåckas S:n)

Pöndinen

Pär 1. komppania:6 (Piexemekj S:n)

Pöyhöin

Thomas 5. komppania:109 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Pöyhönen

Olåf 1. komppania:127 (Leppäwirda S:n)

QAlkuun

Qwist

Ezechiel 3. komppania:Esikunta

RAlkuun

Rahikain

Erich Matzss. 3. komppania:83 (Christina S:n)

Hind: Hindss: 2. komppania:5 (S:t Michels S:n)

Rahunen

And:s 1. komppania:57 (Randasallmj S:n)

Rangell

Samuel 3. komppania:Esikunta

Raninen

Simon Simonss. 5. komppania:22 (Jåckas S:n)

Ranka

Johan Nielss. 3. komppania:84 (Christina S:n)

Rautainen

Lars 5. komppania:75 (Jåckas S:n)

Rautaparda

Ifwar 6. komppania:78 (Idensallmj S:n)

Rautiain

Jacob 3. komppania:23 (Pumala S:n)

Johan 1. komppania:42 (Randasallmj S:n)

Thomas 5. komppania:12 (Jåckas S:n)

Reinikain

Hendrich 4. komppania:105 (Cuopio S:n)

Påhl Hendss. 4. komppania:7 (Cuopio S:n)

Repoin

Johan Larss. 5. komppania:134 (Sullckawa S.n)

Reppain

Mårthen 3. komppania:1 (Christina S:n)

Rijkåin

Jören 2. komppania:80 (Piexämäckj S:n)

Ripattj

Grelss 2. komppania:78 (S:t Michels S:n)

Mårthen 3. komppania:108 (Hirfvensallmj S:n)

Rissainen

Mattz 4. komppania:65 (Cuopio S:n)

Rodhe

Johan 6. komppania:Esikunta

Roininen

Johan 4. komppania:112 (Cuopio S:n)

Ruhain

Peer Simons: 2. komppania:53 (S:t Michels S:n)

Ruhainen

Petter 2. komppania:2 (S:t Michels S:n)

Ruockolain

Markus 2. komppania:127 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Ruotzal:

Pär 3. komppania:113 (Idensallmj S:n)

Ruotzal:n

Ifwar 6. komppania:122 (Idensallmj S:n)

Niells 6. komppania:111 (Idensallmj S:n)

Påhl 6. komppania:124 (Idensallmj S:n)

Pär Pärss. 6. komppania:38 (Idensallmj S:n)

Ruska

Hendrich 4. komppania:2 (Cuopio S:n)

Rutthenstierna

Johan 1. komppania:Esikunta

Ryttköin

Johan 6. komppania:15 (Idensallmj S:n)

Mattz Matzss. 6. komppania:98 (Idensallmj S:n)

Pär 6. komppania:7 (Idensallmj S:n)

Råckain

Jacob 3. komppania:26 (Pumala S:n)

Råpoin

Matz 3. komppania:89 (Hirfwensallmj S:n)

Räikäin

Matz Hendss. 3. komppania:12 (Pumala S:n)

Sigfred 3. komppania:Esikunta

Rängainen

Niells 1. komppania:5 (Piexemekj S:n)

Rässäin

Hind: Michss. 4. komppania:98 (Cuopio S:n)

Petter 4. komppania:93 (Cuopio S:n)

Räsäin

Johan Matzss. 4. komppania:45 (Cuopio S:n)

Räsäun

Olåf 4. komppania:115 (Cuopio S:n)

Röhönen

Thomas 6. komppania:Esikunta

Rönberg

Giöstaf 1. komppania:Esikunta

Röndynen

Pär 3. komppania:25 (Pumala S:n)

Röttkö

Hemning 6. komppania:Esikunta

SAlkuun

Sabelfeldt

Friederich 3. komppania:Esikunta

Sabell

Jacob 6. komppania:Esikunta

Safvol:n

Thomas 3. komppania:61 (Christina S:n)

Safwolain

Niells 4. komppania:102 (Cuopio S:n)

Sahlast

Jacob Arons. 5. komppania:40 (Jåckas S:n)

Saikoin

And:s 6. komppania:27 (Idensallmj S:n)

Olåf 4. komppania:120 (Leppävirda S:n)

Påhl Michss. 6. komppania:13 (Idensallmj S:n)

Sallin

Påhl Hendss. 1. komppania:28 (Randasallmj S:n)

Påhl Påhlss. 1. komppania:7 (Randasallmj S:n)

Pär Eskellss. 5. komppania:96 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Schroderus

Christian 5. komppania:Esikunta

Schugg

Anders 4. komppania:Esikunta

Sifwoin

Johan Hendss. 6. komppania:20 (Idensallmj S:n)

Lars 6. komppania:8 (Idensallmj S:n)

Niells 4. komppania:90 (Cuopio S:n)

Sifwonen

Johan 3. komppania:110 (Idensallmj S:n)

Sijskoin

Johan Larss. 3. komppania:30 (Christina S:n)

Lars Larss. 3. komppania:25 (Christina S:n)

Sikainen

Jacob 2. komppania:76 (Piexämäckj S:n)

Sikiä

Pär 3. komppania:24 (Pumala S:n)

Sillmer

Jöran 5. komppania:Esikunta

Simoin

Bengt Eskellss. 3. komppania:36 (Christina S:n)

Siparj

Hend Andss. 5. komppania:123 (Sullckawa S.n)

Sirkiä

Hans Bertillss. 5. komppania:116 (Sullckawa S.n)

Sistoin

Hendrich 1. komppania:27 (Randasallmj S:n)

Skugge

Carll 2. komppania:Esikunta

Skulldt

Thöniös 1. komppania:Esikunta

Skåpa

Ernest 4. komppania:6 (Cuopio S:n)

Snäll

Hans Jacobs. 1. komppania:8 (Piexemekj S:n)

Soikell

Pär 3. komppania:32 (Pumala S:n)

Sormuin

Petter 6. komppania:91 (Piexemekj S:n)

Spåra

Carl 6. komppania:Esikunta

Steenstrand

Michael 5. komppania:Esikunta

Strandman

Johan 3. komppania:Esikunta

Strömman

Matthias 4. komppania:Esikunta

Suhoin

Jöran Larss. 5. komppania:97 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Påhl 4. komppania:16 (Cuopio S:n)

Suichkoin

Mattz Johss. 6. komppania:31 (Idensallmj S:n)

Sutarj

Cnut 6. komppania:67 (Idensallmj S:n)

Sutinen

Mattz Nielss. 4. komppania:70 (Cuopio S:n)

Pär 1. komppania:12 (Randasallmj S:n)

Swerdfelldt

Elias Willhellm 1. komppania:14 (Randasallmj S:n)

Swänninen

Pär 6. komppania:75 (Idensallmj S:n)

Syssmäl:n

Hend: Sigfss. 3. komppania:116 (Hirfvensallmj S:n)

Såikell

Hemming 1. komppania:68 (Seminge S:n)

Lars 5. komppania:37 (Jåckas S:n)

Sålla

Johan Pärss. 3. komppania:8 (Pumala S:n)

Såpain

Mattz 5. komppania:124 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Sårfwain

Niells 1. komppania:31 (Randasallmj S:n)

Sämäin

Jöran 5. komppania:110 (Jorois S:n)

Söderström

Johan 1. komppania:Esikunta

TAlkuun

Tafwast

Jonas 4. komppania:43 (Cuopio S:n)

Taipalin

Peer Jörens: 2. komppania:123 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Taipalinen

Hendrich 3. komppania:26 (Christina S:n)

Taniander

Petter 2. komppania:Esikunta

Tantu

Pär Hendss. 3. komppania:122 (Hirfvensallmj S:n)

Tarfvain

Michell 6. komppania:83 (Piexemekj S:n)

Thomas 4. komppania:118 (Leppävirda S:n)

Tarhoin

Mattz Matzss. 3. komppania:28 (Christina S:n)

Tarkiain

Hend: Hendss. 3. komppania:20 (Christina S:n)

Taskin

Jöran 1. komppania:130 (Leppäwirda S:n)

Taskinen

Hans 4. komppania:8 (Cuopio S:n)

Hans Thomass. 4. komppania:9 (Cuopio S:n)

Hemming 4. komppania:3 (Cuopio S:n)

Tawast

Carll 2. komppania:Esikunta

Hind: Johan 2. komppania:Esikunta

Torsten 1. komppania:Esikunta

Teittinen

Johan 5. komppania:114 (Jorois S:n)

Tenhuin

Thomas 5. komppania:99 (Jorois S:n)

Terfwåinen

Lars 2. komppania:92 (Kangasniemj S:n)

Tickain

Matz 3. komppania:81 (Christina S:n)

Tickainen

Jacob 2. komppania:49 (Piexämäckj S:n)

Tickanen

Erich 6. komppania:29 (Idensallmj S:n)

Påhl 6. komppania:87 (Idensallmj S:n)

Tienare

Mattz 2. komppania:97 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Timberg

Erich 1. komppania:Esikunta

Tirjnen

Hendrich 6. komppania:49 (Idensallmj S:n)

Tirkonen

Hendrich 1. komppania:61 (Randasallmj S:n)

Hendrich 5. komppania:100 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Titain

Thomas 5. komppania:121 (Sullckawa S.n)

Torikain

Johan 4. komppania:103 (Cuopio S:n)

Tornionen

Jöran 3. komppania:77 (Menduhariu S:n)

Tråss

Mattz 3. komppania:85 (Hirfwensallmj S:n)

Tuckiain

And:s Eskellss. 3. komppania:42 (Christina S:n)

Tullenrodt

Niclas 5. komppania:Esikunta

Tunninen

Simon 1. komppania:93 (Kerimäkj S:n)

Tuof:n

Hend: Jöranss. 6. komppania:82 (Idensallmj S:n)

Hend. Michss. 5. komppania:91 (Jorois S:n)

Tuofwinen

Petter 4. komppania:74 (Cuopio S:n)

Tuppoin

Markus Markuss. 5. komppania:81 (Jorois S:n)

Tuppurain

Olåf 5. komppania:2 (Jåckas S:n)

Turdinen

Johan 1. komppania:121 (Leppäwirda S:n)

Turkulain

Erich 2. komppania:67 (S:t Michels S:n)

Turuin

Elias 4. komppania:126 (Leppävirda S:n)

Mattz Hendss. 1. komppania:53 (Randasallmj S:n)

Turunen

Erich Ehrss. 1. komppania:20 (Randasallmj S:n)

Jöran 4. komppania:10 (Cuopio S:n)

Matz 1. komppania:21 (Randasallmj S:n)

Matz Johans: 2. komppania:97 (Kangasniemj S:n)

Michell 1. komppania:9 (Randasallmj S:n)

Olåf 1. komppania:117 (Leppäwirda S:n)

Tyllinen

Mattz Jöranss. 3. komppania:127 (Hirfvensallmj S:n)

Tåif:n

Michell Staffss. 5. komppania:34 (Jåckas S:n)

Tåifvakain

Lars Larss. 3. komppania:78 (Menduhariu S:n)

Tåifwanen

And:s 1. komppania:102 (Kerimäkj S:n)

Tåjanen

Matz 3. komppania:35 (Christina S:n)

Tåloin

Michell Johsson 6. komppania:76 (Idensallmj S:n)

Tårjkain

Christer 4. komppania:101 (Cuopio S:n)

Tårniåinen

Peer Påhlss 2. komppania:63 (Piexämäckj S:n)

UAlkuun

Uckoin

Mattz 5. komppania:35 (Jåckas S:n)

Ullmain

Johan 6. komppania:105 (Idensallmj S:n)

VWAlkuun

v: Holstein

Hans Christoph: 3. komppania:Esikunta

v: Köhningzstedt

Pauhl Joh: 1. komppania:Esikunta

Wainikain

Johan Sigfss. 4. komppania:85 (Cuopio S:n)

Waitinen

Bertil 5. komppania:6 (Jåckas S:n)

Cnuth 4. komppania:31 (Cuopio S:n)

Walkoin

Nielss Matzs: 2. komppania:117 (Kangasniemj S:n)

Walkåin

Mattz Ands: 2. komppania:108 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Valljaka

Michell 3. komppania:75 (Menduhariu S:n)

Wallman

Samuel 3. komppania:Esikunta

Samuel 5. komppania:Esikunta

Thomas 3. komppania:Esikunta

Walltrain

Petter 5. komppania:132 (Sullckawa S.n)

Wanhain

Jören Jörens: 2. komppania:59 (S:t Michels S:n)

Wanhainen

Erich 2. komppania:34 (S:t Michels S:n)

Varsa

Erich Knutss 3. komppania:113 (Hirfvensallmj S:n)

Wartiain

Mårthen 6. komppania:109 (Idensallmj S:n)

Vatain

Olåf Hendss. 5. komppania:135 (Sullckawa S.n)

Wehwiläin

And:s Larss. 5. komppania:84 (Jorois S:n)

Weitman

Bertill 3. komppania:Esikunta

Welsman

Daniel 5. komppania:Esikunta

Wihawain

And:s Ohlss. 1. komppania:34 (Randasallmj S:n)

Wilhåin

Påhl Påhls: 2. komppania:69 (Piexämäckj S:n)

Wiliakain

Johan Larss 2. komppania:33 (S:t Michels S:n)

Willanen

Sigfred Larss. 5. komppania:68 (Jåckas S:n)

Winikain

Petter 4. komppania:95 (Cuopio S:n)

Viuhkoin

Michell Hendss. 3. komppania:16 (Pumala S:n)

von Lindten

Johan Fred: 2. komppania:Esikunta

Wong

Olff 5. komppania:Esikunta

Wåckel:n

Mich: Michss. 5. komppania:105 (Tillökning af Leppäwirda S.n)

Wäistä

Anders Isacks: 2. komppania:118 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Wäisäin

Anders Johans: 2. komppania:122 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Thomas Eskellss. 3. komppania:53 (Christina S:n)

Wäisäinen

Petter 2. komppania:118 (Kangasniemj S:n)

Samuel 2. komppania:32 (S:t Michels S:n)

Wändeläin

Hind: Jörens: 2. komppania:Esikunta

Wäntinen

Lars 1. komppania:136 (Leppäwirda S:n)

Pär 1. komppania:118 (Leppäwirda S:n)

Wänänen

Sigfred 2. komppania:110 (Tillöckning af S:t Michels S:n)

Wäräin

Peer Samss. 2. komppania:115 (Kangasniemj S:n)

Wäräjallka

Samuel 3. komppania:7 (Christina S:n)

YAlkuun

Yllönen

Thomas 2. komppania:83 (Kangasniemj S:n)

Ylöin

Lars 5. komppania:115 (Sullckawa S.n)

ÅAlkuun

Åfwaskainen

Matz 4. komppania:22 (Cuopio S:n)

Åjkarin

Peer Jacobs: 2. komppania:51 (S:t Michels S:n)

Ållickainen

Matz 2. komppania:62 (S:t Michels S:n)

ÖAlkuun

Ömin

Johan Ohlss. 6. komppania:1 (Idensallmj S:n)

© Väinö Holopainen 2015