AlkuSavon ruodutusluettelotKuopion pitäjä → 1639 nimihakemisto

Kuopio ruodutusluettelo 1639

Ruodutusluettelo

Nimihakemisto

Linkit osoittavat puhtaaksikirjoitettuihin ruotuihin.


-  A  C  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  VW 
 -  A  C  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  VW

(ei sukunimeä)Alkuun

(ei sukunimeä)

Abraham Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 46:Ruod

Anders Johansson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 46:Ruod

Bertil Thomsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 46:Ruod

Hendrich Matzsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 46:Ruod

AAlkuun

Ahoinen

Christiern (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 42:Ruod

Airaxuden

Matz [Talolliset] Ruotu 29:Ruod

Påwel Jönsson [Talolliset] Ruotu 29:Ruod

Arfweldinen

Matz [Virka] Ruodutusluettelo

Asickain

Nils Nilsson [Talolliset] Ruotu 13:Ruod

CAlkuun

Caupinen

Per Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 32:Ruod

Clemetinen

Oluf Andersson [Talolliset] Ruotu 9:Ruod

Colemain

Matz Eskelsson [Talolliset] Ruotu 29:Ruod

Copoin

Hendrich Hendersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 33:Ruod

Per Jönsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 35:Ruod

Coppoinen

Anders Larsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 34:Ruod

Oluf Hendersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 34:Ruod

Cordilain

Anders [Talolliset] Ruotu 20:Ruod

Michel [Talolliset] Ruotu 24:Ruod

Cossmain

Ifwar Larsson [Talolliset] Ruotu 2:Ruod

Cossmainen

Påwel [Talolliset] Ruotu 12:Ruod

HAlkuun

Hackarain

Erich Erichsson [Talolliset] Ruotu 18:Ruod

Jacob Jörensson [Talolliset] Ruotu 19:Ruod

Jören Persson [Talolliset] Ruotu 19:Ruod

Oluf Michelsson [Köyhät] Ruodutusluettelo

Hackarainen

Jören [Talolliset] Ruotu 18:Ruod

Hackarin

Hans [Talolliset] Ruotu 15:Ruod

Nils Pålsson [Talolliset] Ruotu 11:Ruod

Hackolahinen

Hendrich [Talolliset] Ruotu 16:Ruod

Haickin

Hans Staffansson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 44:Ruod

Haickinen

Jöns [Talolliset] Ruotu 16:Ruod

Haickoinen

Matz [Talolliset] Ruotu 3:Ruod

Haickonen

Lars [Talolliset] Ruotu 17:Ruod

Halapain

Anders [Talolliset] Ruotu 22:Ruod

Hallickain

Christiern Larsson [Talolliset] Ruotu 21:Ruod

Haloin

Per Jönsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 43:Ruod

Haloinen

Anders Andersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 42:Ruod

Brusius Olsson [Talolliset] Ruotu 26:Ruod

Jöns Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 42:Ruod

Per Andersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 40:Ruod

Peter Philipsson [Virka] Ruodutusluettelo

Halopain

Abraham (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 42:Ruod

Hammuinen

Jöns [Talolliset] Ruotu 7:Ruod

Oluf [Talolliset] Ruotu 8:Ruod

Hapoin

Abraham Matesson [Talolliset] Ruotu 21:Ruod

Happoinen

Matz Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 35:Ruod

Harainen

Michel Johansson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 41:Ruod

Hardickain

Hendrich [Talolliset] Ruotu 12:Ruod

Hardikain

Sigfred Hendersson [Talolliset] Ruotu 18:Ruod

Sigfredh Olsson [Talolliset] Ruotu 17:Ruod

Harfwoinen

Per Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 36:Ruod

Hartickain

Sigfred (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 43:Ruod

Hatickain

Daniel Andersson [Talolliset] Ruotu 26:Ruod

Hatinen

Per Andersson [Talolliset] Ruotu 5:Ruod

Sigfred [Talolliset] Ruotu 5:Ruod

Hatoinen

Christer [Talolliset] Ruotu 5:Ruod

Heickinen

Thomas [Talolliset] Ruotu 11:Ruod

Heiskanen

Matz Olsson [Talolliset] Ruotu 24:Ruod

Heiskinen

Caupi (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 44:Ruod

Heiskunen

Oluf Erichsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 39:Ruod

Hetainen

Hartwich [Talolliset] Ruotu 14:Ruod

Hiskainen

Jacob [Talolliset] Ruotu 27:Ruod

Hofwinen

Christiern (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 42:Ruod

Per Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 43:Ruod

Holopain

Oluf Clemetsson [Talolliset] Ruotu 19:Ruod

Hortanainen

Per [Talolliset] Ruotu 10:Ruod

Huskoinen

Matz [Talolliset] Ruotu 26:Ruod

Hyfuerin

Erich Hendersson [Talolliset] Ruotu 27:Ruod

Hyfwarin

Jören Påwelsson [Talolliset] Ruotu 28:Ruod

Hyttinen

Anders Andersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 41:Ruod

Anders Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 41:Ruod

Thomas [Talolliset] Ruotu 6:Ruod

Hyttynen

Oluf [Talolliset] Ruotu 7:Ruod

Häfwinen

Thoms Thomsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 38:Ruod

Härkein

Matz Matzsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 39:Ruod

Hätinen

Anders [Talolliset] Ruotu 13:Ruod

Jören [Talolliset] Ruotu 14:Ruod

IAlkuun

Ifwanain

Christer Matzsson [Talolliset] Ruotu 25:Ruod

Ihalain

Matz Andersson [Talolliset] Ruotu 27:Ruod

Itkinen

Lars Pålsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 45:Ruod

JAlkuun

Jakonen

Cnut [Virka] Ruodutusluettelo

Jalkain

Oluf [Talolliset] Ruotu 20:Ruod

Jatinen

Staphan [Talolliset] Ruotu 28:Ruod

Jufwonen

Hendrich Hansson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 38:Ruod

Julckuinen

Peer [Talolliset] Ruotu 28:Ruod

Julkuinen

Anders [Talolliset] Ruotu 2:Ruod

Jöns [Talolliset] Ruotu 10:Ruod

Järfwäleinen

Oluf [Talolliset] Ruotu 21:Ruod

Jäskiläin

Matz Staphansson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 43:Ruod

KAlkuun

Kackinen

Per Marcusson [Talolliset] Ruotu 26:Ruod

Påwell [Talolliset] Ruotu 3:Ruod

Kallinen

Cnut [Talolliset] Ruotu 1:Ruod

Kanainen

Anders Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 36:Ruod

Karfwoin

Oluf Hendersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 34:Ruod

Karhonen

Eskil Larsson [Talolliset] Ruotu 17:Ruod

Karhuinen

Oluf Persson [Talolliset] Ruotu 31:Ruod

Karkinen

Hendrich Pålsson [Talolliset] Ruotu 2:Ruod

Karpinen

Matz Matzsson [Virka] Ruodutusluettelo

Kartuinen

Pål Persson [Talolliset] Ruotu 30:Ruod

Kasurin

Jöns Matzsson [Talolliset] Ruotu 10:Ruod

Matz Persson [Talolliset] Ruotu 10:Ruod

Mårthen Mårtensson [Talolliset] Ruotu 10:Ruod

Oluf Matzsson [Köyhät] Ruodutusluettelo

Kasurinen

Anders Matzsson [Talolliset] Ruotu 8:Ruod

Kasurunen

Påwel Erichsson [Talolliset] Ruotu 9:Ruod

Kauckuinen

Anders [Talolliset] Ruotu 20:Ruod

Matz [Talolliset] Ruotu 19:Ruod

Keinen

Jören [Talolliset] Ruotu 11:Ruod

Matz [Talolliset] Ruotu 25:Ruod

Keinenen

Jöns [Talolliset] Ruotu 25:Ruod

Keinoin

Oluf Månsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 36:Ruod

Keinunen

Hendrich Månsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 44:Ruod

Keinänen

Anders Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 43:Ruod

Kejonen

Matz Matzsson [Talolliset] Ruotu 8:Ruod

Kerfonen

Påwel (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 33:Ruod

Keröinen

Per Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 39:Ruod

Kettuinen

Per [Talolliset] Ruotu 1:Ruod

Påwel [Talolliset] Ruotu 13:Ruod

Kienonen

Lars (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 32:Ruod

Kierfwinen

Jöns [Talolliset] Ruotu 7:Ruod

Kinnuin

Anders (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 35:Ruod

Kinnuinen

Erich Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 37:Ruod

Hendrich Ersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 37:Ruod

Jacob [Talolliset] Ruotu 8:Ruod

Jören Jörensson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 36:Ruod

Matz (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 35:Ruod

Per Ersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 34:Ruod

Sigfred (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 37:Ruod

Kinnunen

Erich Hansson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 44:Ruod

Staphan [Talolliset] Ruotu 6:Ruod

Kituinen

Mårten [Köyhät] Ruodutusluettelo

Koistinen

Anders [Talolliset] Ruotu 20:Ruod

Hindrich [Talolliset] Ruotu 20:Ruod

Kolemain

Michel Jacobsson [Talolliset] Ruotu 29:Ruod

Nils Michelsson [Talolliset] Ruotu 29:Ruod

Oluf Staphansson [Talolliset] Ruotu 30:Ruod

Per Persson [Talolliset] Ruotu 30:Ruod

Per Pålsson [Talolliset] Ruotu 30:Ruod

Thoms Nilsson [Talolliset] Ruotu 30:Ruod

Kolionen

Per Sigfredsson [Talolliset] Ruotu 28:Ruod

Kopoinen

Oluf Jönsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 35:Ruod

Kordilain

Lars Michelsson [Talolliset] Ruotu 20:Ruod

Korhoinen

Bertil [Talolliset] Ruotu 5:Ruod

Nils Nilsson [Talolliset] Ruotu 27:Ruod

Philpus [Talolliset] Ruotu 12:Ruod

Sigfredh [Talolliset] Ruotu 12:Ruod

Kuckoin

Hendrich Thönsson [Talolliset] Ruotu 28:Ruod

Kuckoinen

Anders [Talolliset] Ruotu 29:Ruod

Kuroin

Michel Andersson [Talolliset] Ruotu 4:Ruod

Kuroinen

Matz Eskelsson [Talolliset] Ruotu 4:Ruod

LAlkuun

Lackain

Christern [Talolliset] Ruotu 3:Ruod

Lackoinen

Lars [Talolliset] Ruotu 18:Ruod

Lafuoin

Hendrich Andersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 35:Ruod

Laihiainen

Anders Andersson [Talolliset] Ruotu 16:Ruod

Laitin

Per Thomsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 44:Ruod

Laitinen

Johan Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 43:Ruod

Påwel [Virka] Ruodutusluettelo

Thoms Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 45:Ruod

Lappalainen

Per Nilsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 36:Ruod

Lapwet

Brusius Hendersson [Talolliset] Ruotu 11:Ruod

Lapwetelen

Jöns [Talolliset] Ruotu 1:Ruod

Matz [Virka] Ruodutusluettelo

Matz Hansson [Talolliset] Ruotu 3:Ruod

Leinonen

Jöns [Talolliset] Ruotu 2:Ruod

Leppenen

Hendrich [Köyhät] Ruodutusluettelo

Leskinen

Christer [Talolliset] Ruotu 8:Ruod

Nils Nilsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 46:Ruod

Oluf Pålsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 44:Ruod

Per Staffansson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 46:Ruod

Pål Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 45:Ruod

Luttinen

Anders [Talolliset] Ruotu 11:Ruod

Lydickain

Hans Hansson [Talolliset] Ruotu 31:Ruod

Lydickainen

Hans Persson [Talolliset] Ruotu 31:Ruod

Jören Hansson [Talolliset] Ruotu 30:Ruod

MAlkuun

Mahainen

Oluf Anderssoin [Talolliset] Ruotu 21:Ruod

Sigfredh Ersson [Talolliset] Ruotu 22:Ruod

Marainen

Påwel Pålsson [Talolliset] Ruotu 31:Ruod

Maroinen

Hendrich Andersson [Talolliset] Ruotu 4:Ruod

Matilain

Oluff [Talolliset] Ruotu 11:Ruod

Metinen

Lars Olsson [Talolliset] Ruotu 23:Ruod

Mickoinen

Per Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 39:Ruod

Mietinen

Per Hendersson [Talolliset] Ruotu 24:Ruod

Mulckelo

Lars Larsson [Talolliset] Ruotu 31:Ruod

Mustoinen

Lars Matzsson [Talolliset] Ruotu 24:Ruod

Nils Larsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 42:Ruod

Per Pålsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 45:Ruod

Sigfred (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 32:Ruod

Myckenen

Påwel [Köyhät] Ruodutusluettelo

Mytinen

Per [Talolliset] Ruotu 21:Ruod

Mäckerein

Nils Matzsson [Talolliset] Ruotu 31:Ruod

Mähoinen

Måns Matzsson [Talolliset] Ruotu 7:Ruod

Oluf Olsson [Talolliset] Ruotu 7:Ruod

Mönckinen

Oluf Olsson [Talolliset] Ruotu 28:Ruod

Mönckoinen

Lars Olssson [Talolliset] Ruotu 23:Ruod

Per [Talolliset] Ruotu 22:Ruod

Mööhoinen

Anders [Talolliset] Ruotu 22:Ruod

NAlkuun

Nickinen

Anders Jönsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 32:Ruod

Nirainen

Hans Hansson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 45:Ruod

Niskainen

Anders [Talolliset] Ruotu 13:Ruod

Niskanen

Pawel Andersson [Talolliset] Ruotu 17:Ruod

Nissinen

Per [Talolliset] Ruotu 23:Ruod

Nuriainen

Påwel [Talolliset] Ruotu 4:Ruod

OAlkuun

Olckoinen

Per Matzsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 38:Ruod

PAlkuun

Paloinen

Hendrich (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 36:Ruod

Parfwiain

Swän [Talolliset] Ruotu 14:Ruod

Parfwian

Michel Michelsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 41:Ruod

Parkoinen

Michel Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 38:Ruod

Parwian

Hendrich Hendersson [Talolliset] Ruotu 14:Ruod

Pasainen

Anders [Talolliset] Ruotu 12:Ruod

Peckarin

Nils Staphnsson [Talolliset] Ruotu 9:Ruod

Pelkoinen

Oluf (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 40:Ruod

Philpuxinen

Anders Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 37:Ruod

Pitkeinen

Sigfred [Talolliset] Ruotu 9:Ruod

Pitkenen

Hendrich [Talolliset] Ruotu 9:Ruod

Mårthen Jönsson [Köyhät] Ruodutusluettelo

Pulckin

Påwel Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 35:Ruod

Puntarinen

Matz [Köyhät] Ruodutusluettelo

Pähäinen

Mårthen (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 40:Ruod

RAlkuun

Ratickain

Påwel [Talolliset] Ruotu 7:Ruod

Reinickain

Hendrich [Talolliset] Ruotu 19:Ruod

Rekinen

Anders Sigfredsson [Talolliset] Ruotu 6:Ruod

Rijssainen

Tomas [Talolliset] Ruotu 18:Ruod

Rijssoin

Påwel Philipsson [Talolliset] Ruotu 18:Ruod

Rissainen

Nils [Köyhät] Ruodutusluettelo

Ropoinen

Arfwed (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 37:Ruod

Ruskainen

Påwel Matzsson [Talolliset] Ruotu 9:Ruod

Räseinen

Oluf Pålsson [Talolliset] Ruotu 23:Ruod

Räsäinen

Anders Olsson [Talolliset] Ruotu 26:Ruod

Johan Bengtsson [Talolliset] Ruotu 1:Ruod

Swän Andersson [Talolliset] Ruotu 22:Ruod

Swän Swänsson [Talolliset] Ruotu 25:Ruod

Römj

Lars Nilsson [Talolliset] Ruotu 26:Ruod

Rönckoj

Staphan [Talolliset] Ruotu 12:Ruod

SAlkuun

Safuålain

Sigfred Thomsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 33:Ruod

Safwolain

Matz (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 34:Ruod

Mårthen (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 34:Ruod

Saickoinen

Matz Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 39:Ruod

Saickonen

Lars Matzsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 41:Ruod

Sallinen

Oluf Jörensson [Talolliset] Ruotu 20:Ruod

Sappainen

Lars Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 37:Ruod

Schytt

Arfwedh [Virka] Ruodutusluettelo

Sichwehoin

Anders Larsson [Talolliset] Ruotu 16:Ruod

Simoinen

Grels Thomsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 41:Ruod

Smolander

Oluf Erichsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 45:Ruod

Per Persson [Talolliset] Ruotu 27:Ruod

Soininen

Oluf (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 38:Ruod

Staffanain

Hendrich Pålsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 32:Ruod

Suhainen

Anders Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 39:Ruod

Sutinen

Ifwar Persson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 33:Ruod

Sämöinen

Hendrich Hendersson [Talolliset] Ruotu 23:Ruod

TAlkuun

Tackinen

Matz [Talolliset] Ruotu 15:Ruod

Påwel Olsson [Virka] Ruodutusluettelo

Talanen

Lars (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 40:Ruod

Tamminen

Påwel [Talolliset] Ruotu 5:Ruod

Tarckinen

Hendrich (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 33:Ruod

Taskinen

Hans [Talolliset] Ruotu 1:Ruod

Thofwinen

Bertil [Talolliset] Ruotu 15:Ruod

Thomahainen

Anders [Talolliset] Ruotu 24:Ruod

Tickainen

Nils Larsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 32:Ruod

Tifuinen

Hendrich Mårtensson [Talolliset] Ruotu 2:Ruod

Tofwainen

Jöns Andersson [Talolliset] Ruotu 2:Ruod

Tofwin

Oluf [Talolliset] Ruotu 13:Ruod

Tofwinen

Erich [Talolliset] Ruotu 5:Ruod

Jören [Talolliset] Ruotu 6:Ruod

Oluf Olsson [Talolliset] Ruotu 6:Ruod

Påwel Olsson [Talolliset] Ruotu 6:Ruod

Toifwanen

Hendrich [Talolliset] Ruotu 17:Ruod

Nils [Köyhät] Ruodutusluettelo

Toifwoin

Påwel Påwelsson [Talolliset] Ruotu 8:Ruod

Tolfwanen

Oluf Persson [Talolliset] Ruotu 21:Ruod

Tomahainen

Matz [Talolliset] Ruotu 24:Ruod

Toofwinen

Hans [Talolliset] Ruotu 14:Ruod

Tuckainen

Anders Nilsson [Talolliset] Ruotu 27:Ruod

Tuppurainen

Erich Olsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 40:Ruod

Turuin

Eskil Eskelsson [Talolliset] Ruotu 25:Ruod

Oluf (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 38:Ruod

Påwel Påwelsson [Talolliset] Ruotu 25:Ruod

Turuinen

Hendrich Andersson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 40:Ruod

Jöns [Talolliset] Ruotu 22:Ruod

Jöns Larsson [Talolliset] Ruotu 19:Ruod

Matz [Talolliset] Ruotu 23:Ruod

Tuutinen

Per [Talolliset] Ruotu 15:Ruod

VWAlkuun

Wahulain

Lars [Virka] Ruodutusluettelo

Waitinen

Clemet Thomasson [Talolliset] Ruotu 13:Ruod

Lars [Talolliset] Ruotu 17:Ruod

Wakolain

Lars Larsson (Leppewirda Tiondh) [Talolliset] Ruotu 33:Ruod

Warainen

Hans Pålsson [Talolliset] Ruotu 15:Ruod

Wardiain

Nils Nilsson [Talolliset] Ruotu 14:Ruod

Oluf Måthensson [Talolliset] Ruotu 10:Ruod

Waroin

Hans Nilsson [Talolliset] Ruotu 15:Ruod

Watainen

Oluf [Talolliset] Ruotu 4:Ruod

Swen Swensson [Talolliset] Ruotu 3:Ruod

Wilianen

Bertil [Köyhät] Ruodutusluettelo

Wänein

Matz [Talolliset] Ruotu 1:Ruod

Wäneinen

Per Påwelsson [Talolliset] Ruotu 4:Ruod

Wänelain

Hans [Talolliset] Ruotu 3:Ruod

Wäpsalin

Per Hendersson [Köyhät] Ruodutusluettelo

Wäteinen

Hendrich Olsson [Talolliset] Ruotu 16:Ruod

Wäätäinen

Oluf [Talolliset] Ruotu 16:Ruod

Tässä hakemistossa on yhteensä 298 nimeä

© Väinö Holopainen 2021